قیمت جرثقیل سقفی

قیمت جرثقیل سقفی + معرفی و ویژگی ها

جرثقیل سقفی چیست؟ آیا با انواع جرثقیل سقفی آشنایی دارید؟ قیمت جرثقیل سقفی به چه موارد و نکاتی بستگی دارد؟ جرثقیل سقفی جهت جا به جا کردن بار در سالن‌ های صنعتی و انبارها استفاده می‌ شود. این نوع از جرثقیل‌ ها دو ریل موازی دارند که در کنار یک دیگر به صورت افقی حرکت می‌ کنند. بنابراین خرید جرثقیل سقفی برای مکان‌ های ذکر شده در بالا بسیار ضروری می‌ باشد و هنگام خرید نیز قیمت جرثقیل سقفی یکی از نکات مهم می‌ باشد. در این مقاله به بررسی قیمت جرثقیل سقفی می‌ پردازیم.

قیمت جرثقیل سقفی
قیمت جرثقیل سقفی

قیمت جرثقیل سقفی

وقتی صحبت از قیمت جرثقیل سقفی می‌ شود در واقع باید توجه داشته باشیم که عوامل مختلف و زیادی بر روی این موضوع تاثیرگذار هستند که از آن جمله می‌ توان موارد زیر را ذکر کرد:

  1. برند و شرکت عرضه کننده

قطعاً جرثقیل سقفی نیز مانند هر نوع تجهیزات و ماشین آلات سنگین دیگر توسط شرکت‌ ها و برندهای متفاوتی تولید می‌ شوند که البته هر کدام از این شرکت‌ ها ملاک‌ های ویژه خود را جهت تولید و عرضه کالاهای شان دارند و کیفیت کالاهای تولیدی آن ها قطعاً با یک دیگر متفاوت است، چون جرثقیل سقفی در مکان‌ های مهمی مانند سالن‌ های صنعتی و انبارها استفاده می‌ شوند، پس باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا بتوانند به نحو احسن جوابگوی جا به جایی بار به صورت انبوه و در طولانی مدت باشند.

در این رابطه بخوانید:

به همین دلیل ایجاب می‌ کند که هنگام خرید جرثقیل سقفی حتماً به برند تولید کننده آن دقت کنید تا بتوانید در طولانی مدت از این نوع جرثقیل‌ ها استفاده کافی و لازم را ببرید. در این حالت قیمت جرثقیل سقفی نباید شما را جهت خرید کالای با کیفیت و دارای طول عمر بالا تحت تاثیر قرار دهد.

  1. کیفیت جرثقیل

نکته مهم دیگری که در تعیین قیمت جرثقیل سقفی تاثیرگذار است و هنگام خرید این ماشین آلات نیز باید به آن دقت کنید، این است که محصول از چه کیفیت و مرغوبیتی برخوردار باشد، چون گاهی اوقات در کنار برندهای شناخته شده و محصولات با کیفیت، برخی برندهای بی‌ اعتبار و ناشناخته نیز وجود دارند که محصولات نامرغوب و بی‌ کیفیتی را تولید و عرضه می‌ کنند. در خصوص جرثقیل سقفی نیز این موضوع صدق می‌ کند، چون این نوع ابزار و تجهیزات به صورت مداوم جهت جا به جا کردن بارهای مختلف استفاده می‌ شوند. پس حتماً باید کیفیت بالایی داشته باشند تا در هنگام کار دچار مشکل نشوید و این ماشین آلات سنگین بتوانند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

  1. نوع جرثقیل سقفی

مورد دیگری که برای قیمت جرثقیل سقفی موثر است، نوع آن می‌ باشد. در حال حاضر انواع جرثقیل‌ های سقفی به صورت زنجیری، بکسلی، دوپل، تک پل، بالابر سقفی و آویز وجود دارد که هر کدام از آن ها جهت استفاده کردن در محیط‌ های خاصی مناسب می‌ باشند. واضح است که قیمت تمامی این موارد با یک دیگر متفاوت باشد، بنابراین سعی کنید هنگام خرید جرثقیل سقفی نوعی از آن را انتخاب کنید که با محیط کاری شما و میزان استفاده از آن تناسب داشته باشد. به این ترتیب می‌ توانید بهترین و بیش ترین کارایی را از آن انتظار داشته باشید.

انواع جرثقیل سقفی

انواع مختلف جرثقیل سقفی قابلیت‌ های مختلفی دارند و جهت جا به جایی کردن اشیا سنگین و اجسام مختلفی استفاده می‌ شوند. این نوع از جرثقیل‌ ها به طور معمول متشکل از یک قلاب، یک تیر و یک کابل جهت حرکت دادن آن می‌ باشند و از مناسب‌ ترین وسیله‌ ها جهت استفاده کردن در سیلوها و سالن‌ های سرپوشیده می‌ باشند. البته نمی‌ توان هر نوع جرثقیل سقفی را جهت انجام چنین کارهایی انتخاب کرد و این نوع وسیله باید متناسب با عملیات‌ های جا به جایی ما باشد.

قیمت جرثقیل سقفی
قیمت جرثقیل سقفی

بیشتر بخوانید:

سخن پایانی

در این مقاله قیمت جرثقیل سقفی را بررسی کردیم. گفتیم که چه مواردی می توانند بر روی قیمت جرثقیل سقفی تاثیرگذار باشند که از آن جمله برند تولید کننده، نوع کالا و کیفیت محصول همواره حرف اول را می‌ زنند. پس سعی کنید هنگام خرید جرثقیل سقفی و جهت آشنایی با قیمت جرثقیل سقفی به نکات ذکر شده در بالا توجه داشته باشید. چون با توجه به همین موارد قیمت جرثقیل سقفی تعیین می‌ شود. جهت آشنایی با انواع جرثقیل سقفی، قیمت جرثقیل سقفی. برای خرید به صفحه فروشگاه مراجعه کنید.