جرثقیل کارگاهی

خرید جرثقیل کارگاهی – فروش جرثقیل کارگاهی در بهترین مدل

خرید جرثقیل کارگاهی از شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

شرکت جرثقیل ایمن افزار کران، امکان خرید جرثقیل کارگاهی (به انگلیسی Rough Terrain Cranes) در انواع مکانیزم و در ظرفیت‌های مختلف برای کارفرمایان، صاحبین کسب و کار و پیمانکاران فراهم کرده است. اگر قصد خرید جرثقیل کارگاهی دارید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. مرکز فروش جرثقیل کارگاهی همینجاست. ما سال های زیاد است که در حوزه تولید، فروش انواع جرثقیل کارگاهی، تعمیر و نگهداری جرثقیل کارگاهی برقی، اتوماتیکی و … تجربه داریم. ایمن افزار کران، تولید کننده جرثقیل های کارگاهیِ سفارشی است.

 

خرید جرثقیل کارگاهی

 


جرثقیل کارگاهی چیست؟

یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین انواع جرثقیل، جرثقیل کارگاهی است. منظور از این نوع جرثقیل، این است که میتوان از آن در محیط های صنعتی که سربسته است، استفاده کرد. جرثقیل های کارگاهی اصولا ساختاری متفاوت از دیگر جرثقیل های ماشینی دارند. اغلب اندازه جرثقیل های کارگاهی، کوچک است، به همین دلیل اسمش را کارگاهی گذاشته اند تا در کارخانه های کم وسعت، سوله، کارگاه، محیط های کوچک  و… قابل استفاده باشد. در واقع هر نوع پروژه ای اعم از پروژه های عمرانی، ساختمان سازی، حمل و نقل  و… به جرثقیل های کارگاهی نیاز دارند.

امکان خرید جرثقیل کارگاهی، از طریق شرکت جرثقیل ایمن افزار کران نیز وجود دارد. شما هر نوع مدل از انواع جرثقیل کارگاهی اعم از جرثقیل های سقفی، جرثقیل بازویی، جرثقیل  دروازه ای و… را در هر ظرفیتی، با شرایط فروش عالی، میتوانید خریداری کنید. البته ما طبق سفارش شما، جرثقیل کارگاهی ویژه ای طراحی کرده و آن را میسازیم.

اگر برای سفارش و  خرید جرثقیل کارگاهی متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.


تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل کارگاهی  ایمن افزار کران : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل کارگاهی ایمن افزار کران: 0216543508002165345422

جرثقیل کارگاهی

مطالب مرتبط:

کاربرد جرثقیل کارگاهی چیست؟

 همانطور که در بخش قبل هم گفته شد، در پروژه‌ و کارگاه هایی که مساحت و وسعت آن ها کم است از جرثقیل کارگاهی یا لقمه گیر استفاده میشود. در واقع هر جا که امکان تردد جرثقیل های بزرگ وجود ندارد و محل پروژه کم وسعت و سربسته است، از جرثقیل کارگاهی استفاده میشود. شما متناسب با نیاز و کسب و کارتان میتوانید، بهترین مدل جرثقیل کارگاهی را سفارش دهید.

جرثقیل های کارگاهی و جرثقیل های لقمه گیر، به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان از آن ها در کارخانه‌ها و مکان‌های سرپوشیده استفاده کرد. به همین دلیل کاربرد آن ها گسترده شده است. برای مثال برای حمل و نقل، جابه جایی مرسوله، کالا، انتقال مصالح سر ساختمان و پروژه های عمرانی، شهرسازی کاربرد دارد.

 

ویژگی های انواع جرثقیل کارگاهی (به انگلیسی Rough Terrain Cranes)

  • جرثقیل کارگاهی قابلیت جابه جایی انواع اجسام و بارها را دارد.
  • جرثقیل های کارگاهی یا به اصطلاح جرثقیل های لقمه گیر نیاز به یک اپراتور دارند.
  • مسیر و جهت حرکت جرثقیل های کارگاهی را  میتوان در هر نوع مسیری تحت کنترل قرار داد.
  • هر یک از قطعات جرثقیل کارگاهی، وارداتی و اورجینال است.
  •  این نوع جرثقیل مانور پذیری بالایی در محیط های سرپوشیده دارد.
  • ظرفیت جرثقیل های کارگاهی از ۲۵ تا ۲۰۰ تن متغیر است.
  • ساختار حرکت بالابر آن به گونه ای است که برای ساعت های طولانی اپراتور خسته نمیشود. البته بهتر است بگوییم که خستگی اپراتور جرثقیل کارگاهی  به حداقل رسیده است.
  • جرثقیل های کارگاهی (به انگلیسی Rough Terrain Cranes)  از فولادهایی با مقاومت بالا ساخته شده اند، به همین دلیل در برابر درجه حرارت بالا، مقاوم هستند.
  • سازه های فوقانی جرثقیل های کارگاهی  بسیار مقاوم است.

مطالب مرتبط: انواع جرثقیل

 

اگر برای خرید جرثقیل کارگاهی متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.


تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل کارگاهی ایمن افزار کران : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل کارگاهی: 0216543508002165345422

 

خرید انواع جرثقیل کارگاهی افزار کران
خرید انواع جرثقیل کارگاهی افزار کران

 

فروش انواع جرثقیل کارگاهی

برای خرید جرثقیل کارگاهی ثابت و بهترین مدل جرثقیل کارگاهی ۲۵ تن تا ۲۰۰ تن، روی دانش، تجربه و سابقه درخشان شرکت جرثقیل ایمن افزار کران حساب کنید. ایمن افزار کران به طور شبانه روز آماده ارائه خدمات در زمینه فروش جرثقیل سبک و سنگین کارگاهی می باشد. از ۲۵ تن تا چندین صد تن است.  اگر قصد خرید جرثقیل کارگاهی داشته و نیاز به راهنمایی دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. ما تمام قد در خدمت شماییم تا کارتان را راه بیندازیم و تصمیم درستی بگیرید.

جرثقیل های کارگاهی یا همان جرثقیل های لقمه گیر، در صنایع مختلف، کاربردهای زیاد و مفیدی دارند. این نوع جرثقیل های نسبتا کوچک، با استفاده از بوم هیدرولیک و بالابر می توانند بارهای سنگین را تا جابه جا کنند. البته میتوان ارتفاع بالابرها را تنظیم کرد و در محیطی سربسته، سوله، کارگاه ها، محیط های صنعتی و کارخانه ای نیز استفاده کرد.

مطالب مرتبط: انواع جرثقیل مورد استفاده در صنعت و کارگاه ها

قیمت جرثقیل کارگاهی چقدر است؟

خرید جرثقیل کارگاهی افزار کران
خرید جرثقیل کارگاهی افزار کران

 

برای اطلاع از قیمت جرثقیل کارگاهی با ما تماس بگیرید. شرایط خرید انواع جرثقیل کارگاهی بسیار مناسب است. شما هم به طور اقساطی و هم نقدی میتوانید اقدام به خرید این مدل جرثقیل نمایید. شرکت فروش جرثقیل کارگاهی ایمن افزار کران به دلیل تجربه زیادی که دارد، بهترین گزینه برای تهیه جرثقیل های سفارشی است. منظور از سفارشی، یعنی اینکه ما متناسب با نوع کسب و کار، متراژ محیط کار، نیاز، بودجه و … به طور سفارشی، جرثقیل مناسبی برای شما طراحی کرده و آن را خلق میکنیم.

ما قبل از خرید، برای مشاوره و راهنمایی تا زمان خرید، تحویل و حین استفاده، همراه شما هستیم و در صورت ایجاد کوچکترین مشکل در ارسال یا خود محصول، برای رفعش دست به کار میشویم. جرثقیل هایی که به فروش میرسد، تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش داشته و تا یک سال گارانتی دارد. 

ما تمامی محصولاتمان را ضمانت میدهیم. ما کالایی به فروش نمیرسانیم که تجربه و دانشمان را زیر سوال ببرد. پس با اطمینان از شرکت جرثقیل ایمن افزار کران اقدام به خرید هر مدل جرثقیل کارگاهی نمایید. یا مدل خاصی را سفارش دهید. در هر صورت ما نیاز شما را برآورده میکنیم.