خرید جرثقیل در مشهد

خرید جرثقیل در مشهد – سفارش بهترین مدل جرثقیل از مشهد

خرید جرثقیل در مشهد – سفارش بهترین مدل جرثقیل از مشهد

خرید جرثقیل در مشهد با گارانتی ۲ ساله  و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله

اگر قصد خرید جرثقیل در مشهد را دارید، پس به سایت خوبی رسیده اید. اینجا مرکز تولید جرثقیل های کارگاهی است. اگر شما  در شهر بزرگ مشهد صاحب کسب و کاری هستید که مدام نیروهای انسانیتان در حال جابه‌جایی وسایل، محصولات، قطعات و لوازم هستند و به تا اکنون بالابر یا جرثقیل تهیه نکرده اید، پس از همین امروز برای سفارش جرثقیل در مشهد دست به کار شوید.  شما از همین حالا میتوانید برای خرید جرثقیل در مشهد ، از همینجا اقدام کنید. شرکت ایمن افزار کران، در خدمت شماست تا نیازتان را برآورده کند.

 برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام قیمت جرثقیل در شهر بزرگ مشهد با شماره های درج شده تماس بگیرید. 

تلفن همراه شرکت برای خرید جرثقیل در مشهد: 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت برای سفارش جرثقیل در مشهد :  0216543508002165345422

 ما محصولاتمان را همراه با گارانتی ۲ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله به کارفرمایان عزیز ارائه میدهیم.

جرثقیل در مشهد


مراحل سفارش جرثقیل در مشهد از شرکت ایمن افزار کران

شهر مشهد یکی از کلان شهر هاست که کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، سوله‌ها، صنایع زیادی در آن وجود دارد. از کارخانه‌های ماشین سازی گرفته تا کارخانه‌های تولید لوازم خانگی، برقی، الکترونیکی و حتی پروژه‌های عمرانی و… در شهر مشهد مشغول به کار هستند. یکی از مهم ترین مراحل در چنین محیط های کاری قطعا مرحله حمل و نقل است. اگر شما قصد راه اندازی کسب و کاری را داشته و نیاز به دستگاه و ماشینی برای حمل بار دارید از همینجا سفارش جرثقیل در مشهد را ثبت کنید. آن هم فقط با یک تماس. کارشناسان پس از درخواست شما برای خرید جرثقیل در مشهد، دست به کار شده و نیازتان را بررسی میکند.

شرکت ایمن افزار کران، در مرحله اول نیازسنجی میکند. این یعنی اینکه کارشناسان متوجه میشوند که شما دقیقا به دنبال چه نوع مدل جرثقیل هستید، چقدر بودجه دارید، دقیقا چه نوع جسمی با چه وزن و حجمی قرار است جابه جا کنید؛ قیمت برایتان چقدر مهم است و…

بعد از سفارش خرید جرثقیل در مشهد و تولید جرثقیل از سوی ما، محصول، همراه چند کارشناس برای آموزش و نصب به محل شما ارسال میشود. ما خودمان جرثقیل را نصب میکنیم، نحوه کار با آن و اپراتوری را آموزش میدهیم، پشتیبانی میکنیم، نگهداری میکنیم و به صورت دوره ای سرویس میکنیم.

لیست انواع جرثقیل برای فروش در مشهد:


از مزایای خرید جرثقیل در مشهد از شرکت ایمن افزار کران

۱- قابل ذکر است که شرکت ایمن افزار کران تک تک محصولاتش را تا ۲ سال گارانتی یا همان دارای ضمانت کرده است. این یعنی اینکه تا مدت ۲ سال اگر مشکل سیستماتیک در جرثقیل خود مشاهده کردید، میتوانید با ما در میان بگذارید تا مشکل را رفع کنیم و مجدد، جرثقیلی تولید کنید.

۲-تمامی محصولات ما، تا مدت ۱۰ سال دارای خدمات پس از فروش شده اند. شما هر مشکلی در جرثقیل پیدا کردید که نیاز به سرویس و تعمیر داشت، میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان سریعا به محل شما اعزام شوند و به عیب یابی جرثقیل بپردازند.

 درست است که دفتر اصلی ما در شهر تهران قرار دارد اما ما محصولاتمان را به جز تهران، به شهرهای دیگر همچون مشهد  نیز ارسال میکنیم. تا به اکنون جرثقیل های متعددی به سراسر ایران عرضه کرده ایم. شما هم میتوانید روی دانش و تجربه ما حساب کنید. ما مرکز فروش جرثقیل در تهران هستیم اما آماده ایم تا از پایتخت ایران، محصولاتمان را به شهرهایی همچون مشهد هم ارسال کنیم.

سفارش جرثقیل در مشهد فقط با یک تماس

کافیست برای سفارش جرثقیل در مشهد لب تر کنید آن هم فقط با یک تماس. ما طی چندین تماس تلفنی به شما مشاوره میدهیم و نیازسنجی میکنیم.  تیم مهندسی ایمن افزار کران، طبق جدیدترین استانداردها و فنون مهندسی  ساخت سازه برای کسب و کار شما به طور ویژه و سفارشی، بهترین جرثقیل را میسازد.  اکنون برای خرید جرثقیل در مشهد تماس بگیرید.  به جای کرایه جرثقیل در مشهد ، خودتان به طور مستقل جرثقیل خریداری کنید و به روند کار خود سرعت ببخشاید.

تلفن همراه شرکت برای خرید جرثقیل در مشهد: 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت برای سفارش جرثقیل در مشهد:  0216543508002165345422