جرثقیل دروازه ای

خرید جرثقیل دروازه ای – مرکز فروش جرثقیل دروازه ای

خرید جرثقیل دروازه ای از شرکت ایمن‌افزارکران

از خدمات اصلی شرکت ایمن‌افزارکران، تولید و ساخت جرثقیل دروازه ای است. ما دقیقا طبق نیازتان، بودجه و نوع کسب‌و‌کار، متراژ محیط کارگاهی و دیگر فاکتورهای مهم، بهترین مدل سفارشی جرثقیل دروازه ای را برای شما خلق میکنیم. اگر قصد خرید جرثقیل دروازه ای را دارید میتوانید از همینجا اقدام کنید. ما در حوزه ساخت جرثقیل دروازه ای به قول معروف کارکُشته شده‌ایم و طبق جدیدترین متدهای ساخت سازه و استانداردهای ماشین‌سازی، انواع جرثقیل دروازه ای تک پل، جرثقیل دروازه ای دو پل، جرثقیل نیم دروازه ای تک پل و دو پل، را می‌سازیم.


جرثقیل دروازه ای چیست؟

یکی از پرفروش‌ترین انواع جرثقیل‌ها، جرثقیل‌های دروازه ای است. ساختار جرثقیل دروازه‌ای مشابه جرثقیل سقفی می‌باشد؛ تنها تفاوت آن با جرثقیل‌های سقفی این است که این مدل جرثقیل‌ها دارای دو ستون متصل به پل و کلگی است.  به طور کلی جرثقیل دروازه ای نیز همچون جرثقیل سقفی به دو دسته اصلی تک پل و دو پل تقسیم بندی می‌شود.  جرثقیل دروازه ای تک پل نیز بیشتر برای اموری استفاده میشود که توانایی حمل بار زیر ۱۰ تن را داشته باشد. اما جرثقیل‌های دروازه ای دو پل، برای حمل بار با ظرفیت بیشتر از ۵ تن مناسب است.  همچنین جرثقیل دروازه ای تک پل برای دهانه‌های کمتر از ۲۰ متر کاربرد دارد. ولی از جرثقیل دروازه ای دو پل نیز بیشتر برای دهانه‌های بیشتر از ۱۲ متر استفاده می‌شود.

در این رابطه بخوانید: قیمت جرثقیل دروازه ای

شرکت ایمن‌افزارکران، با گردآوری تیم مهندسی کاربلد و باتجربه قابلیت ساخت بهینه‌ترین، ایمن‌ترین، کارآمدترین تجهیزات را دارد. شما هر مدل جرثقیل دروازه ای که نیاز داشته باشید را میتوانید از ما در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید. ما دقیقا چیزی را خلق میکنیم که نیاز شما باشد.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل دروازه ای : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل دروازه ای: 0216543508002165345422

جرثقیل دروازه ای

سفارش جرثقیل دروازه ای متناسب با نیازتان

در اینجا، امکان سفارش جرثقیل دروازه ای طبق نیاز، بودجه، ظرفیت پیشنهادی و معیارهای دیگر وجود دارد. در واقع شما میتوانید با کمک شرکت ایمن‌افزارکران، جرثقیلی ویژه برای کسب‌وکار خودتان سفارش دهید؛ یعنی شخصی سازی کنید. ما برای کارفرمایان زیادی جرثقیل‌های سفارشی تولید کرده‌ایم. ما نیاز شما را میدانیم و طبق جدیدترین استانداردهای ماشین سازی، دستگاهی ویژه برای تمامی کارفرمایان عزیز ایجاد می‌کنیم.

ما سال‌هاست که در حوزه تولید و فروش انواع جرثقیل دروازه ای تجربه داریم. برای انواع کسب‌و‌کارهایی که پروسه حمل و نقل و جابه‌جایی از مهم‌ترین پروسه‌ها است، جرثقیل مناسبی داریم و خواهیم ساخت. کافیست لب تر کنید تا ما یعنی تیم مهندسی ایمن‌افزارکران دست‌به‌کار شویم و بهترین مدل جرثقیل دروازه ای را برای شما خلق کنیم.  

ویژگی‌های جرثقیل دروازه ای‌های سفارشی و خریداری شده

 •  جرثقیل‌های دروازه ای بر روی مسیری که معمولا روی سطح کف هستند حرکت می‌کند.
 • با استفاده از جرثقیل‌های دروازه ای، امکان صرفه‌جویی در هزینه و زمان ایجاد میشود.
 • جرثقیل‌های دروازه ای هم در فضای آزاد و هم در فضای سربسته اما بزرگ، قابل نصب است.
 • جرثقیل دروازه ای، سازه‌ای است که در معمولا پروژه‌‎های بزرگ کاربرد بیشتری دارد.
 • جرثقیل‌های دروازه ای تک پل را میتوان به جرثقیل‌های دروازه ای دو پل تبدیل کرد.
 • جرثقیل دروازه ای در هر مدل، باعث میشود تا عملیات حمل و نقل و بارگیری سریع‌تر انجام شود.
 • این مدل جرثقیل‌ها امکان دسترسی به فضای خارج از دهانه را فراهم می‌آورد.
 • برای تسهیل در اپراتوری جرثقیل دروازه ای و جرثقیل نیم دروازه ای می‌توان کابین اپراتوری و یا سکوی حمل اپراتور را نیز اجرا نمود.
 • جرثقیل‌های دروازه ای را میتوان طبق طراحی‌های متنوع و پیشنهادی از سوی شما، برای دستیابی به اهداف مورد نظر ایجاد کرد.
 • جرثقیل های دروازه ای ساخت شرکت ایمن‌افزارکران شامل انواع لوازم جانبی برای برنامه‌های کاربردی مختلف است.
 • جرثقیل دروازه ای نسبت به سایر تجهیزات انتقال مواد و ماشین‌های بالابر دیگر، هزینه نگهداری پایین‌تری دارد.
 • جرثقیل دروازه ای برای جابه‌جایی ایمن در محل پروژه‌های فضا باز بهترین گزینه است.
 • در این مدل سازه‌ها محدودیت در طراحی و ساخت بسیار کم است، یعنی برای اضافه کردن امکانات و طراحی در مدل سفارشی محدودیتی وجود ندارد.
 • تجهیزات موتوری و برقی جرثقیل دروازه ای در برابر باد و باران و تابش مستقیم آفتاب حفاظت میشوند.

اگر برای سفارش و  خرید جرثقیل دروازه ای متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.


تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل دروازه ای : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل دروازه ای: 0216543508002165345422


سفارش جرثقیل دروازه ای از شرکت ایمن افزار کران همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش

شما بعد از خرید یا سفارش جرثقیل دروازه ای از شرکت ایمن‌افزار‌کران، شامل خدمات پس از فروش خواهید شد. در هر زمانی که جرثقیل نیاز به سرویس و نگهداری پیدا کرد، میتوانید با ما تماس بگیرید. همچنین تمامی دستگاه‌ها من جمله جرثقیل های دروازه ای تک پل و جرثقیل های دروازه ای دوپل، دارای گارانتی بوده و در صورت ایجاد کوچکترین مشکل در جرثقیل میتوانید مشکل را با ما در میان بگذارید تا سریعا آن را رفع کنیم. پس خیالتان بابت هر چیزی راحت باشد. ما محصولی تولید نمیکنیم که تجربه و دانشمان، زیر سوال رود.

شرکت ایمن افزار کران، از برترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه جهت ساخت جرثقیل های دروازه ای استفاده میکند.

راستی ما بعد از تحویل جرثقیل دروازه ای، اپراتوری دستگاه را به شما آموزش میدهیم، آن هم به طور رایگان. هرگونه سوالی دارید میتوانید از ما بپرسید. البته ما خودمان تمام و کمال شیوه کار با جرثقیل دروازه ای را به شما یاد میدهیم.

کسب مشاوره رایگان برای خرید جرثقیل دروازه ای

اینکه قبل از سفارش و خرید محصولی آشنایی کامل پیدا کنید و اطلاعات زیادی کسب نمایید، قطعا منطقی است. این حق شماست تا در مورد جرثقیل‌هایی که قرار است تحویل بگیرید و برای کسب‌وکارتان استفاده کنید و همه چیز بدانید. از نوع مکانیزم گرفته تا مشخصات فنی، ویژگی‌های ظاهری، خدمات پس از فروش و گارانتی و … با شما در میان میگذاریم. شما هر سوالی دارید میتوانید حین مشاوره از ما بپرسید.