کار جرثقیل در سایت های ساختمانی چیست؟

وقتی صحبت از سایت های ساختمانی می شود ، مکان ها و فضاهای زیادی وجود دارد که جلوی چشمان ما قرار دارند. اصطلاح سایت ساختمانی به خودی خود اصطلاحی بسیار گسترده است. یک سایت ساختمانی ممکن است یک پروژه مسکونی از یک شهر ، صنعت نفت در حال ساخت ، ساخت یک واحد نیروگاهی ، زیرساخت های تجاری و موارد دیگر باشد. ساخت و ساز یک صنعت سنگین است و هر دقیقه کارگران نیاز دارند مقدار زیادی بتن ، سیمان ، فلزات ، آهن و مواد دیگر را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنند.
پیشتر همه این کارها توسط کارگران به صورت دستی برداشته می شد. این فرآیند قبلاً زمان زیادی می برد و قبلاً کار بسیار سختی بود. خوشبختانه ، فناوری ها این وظیفه را برای صنعت ساختمان بسیار راحت تر دارند. جرثقیل های مختلفی در بازار موجود است که می توانند میلیون ها تن بار را برداشته و با خیالی آسوده از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنند. شما به عنوان مالک یک سایت ساختمانی فقط باید با یک سازنده جرثقیل قابل اعتماد انتخاب و جرثقیل مناسب کار خود را تهیه کنید. اگر از دیدن انواع جرثقیل های موجود گیج شده اید ، می توانید با مشاوران ما صحبت کنید و آنها به شما کمک می کنند بهترین تجهیزات را برای تجارت خود بدست آورید.
1. بالا بردن و پایین آوردن مواد: همانطور که قبلاً گفته شد ، جرثقیل مفیدترین تجهیزات مورد استفاده در صنعت ساختمان است. وظیفه اصلی جرثقیل بالا بردن و پایین آوردن مواد به راحتی است. این پروژه از نوع مسکونی ، تجاری یا صنایع سنگین باشد ، از جرثقیل برای انتقال اشیا از یک مکان به مکان دیگر که دستی امکان پذیر نیست استفاده می شود.

2. ساختمان را برای پل ها و روگذرها پردازش کنید: ساخت یک پل یا روگذر را در شهر خود تصور کنید. آیا می توانید بدون تهیه جرثقیل ، ساخت و ساز را به پایان برسانید؟ خوب ، واقعاً نه همه ما می دانیم که ساخت پل یک کار خسته کننده است و هنگامی که شما نیاز به انتقال وسایل بزرگ از پایین به بالا دارید ، جرثقیل تنها دستگاهی است که به آن فکر می کنید.

3- کمک به جابجایی لوله های بزرگ: در جاهایی که ساختمانهای چند طبقه ساخته می شوند ، جرثقیل ها به راحتی برای انتقال لوله های لوله کشی عظیم از سطح زمین به کف محل مورد نیاز استفاده می شوند. لوله های قابل استفاده امروزه به قدری عظیم هستند که انتقال دستی آنها امکان پذیر نیست. از جرثقیل استفاده کنید .

هنگامی که شما در حال ساخت یک ساختمان چند طبقه هستید ، از جرثقیل برای بلند کردن و پایین آوردن موادی مانند میله های آهنی ، آجرها ، مواد کرکره ای و غیره استفاده می شود. وزن این مواد سنگین است و دستیابی به آنها به صورت دستی امکان پذیر نیست.