چگونه می توان یک جرثقیل مناسب برای صنعت خود انتخاب کرد؟

جیب جرثقیل یک روش سریع و کارآمد برای انتقال اشیا  از یک مکان به مکان دیگر است.  جیب جرثقیل یک تیر افقی است که به یک تکیه گاه متصل است و بوسیله آن می توانیم اشیا را در یک منطقه دایره ای حرکت دهیم. استفاده از جیب جرثقیل سرعت و کارایی کار را به ویژه در یک منطقه تنگ و محدود بهبود می بخشد. تولید کنندگان جرثقیل جیب در  نکات زیر را برای انتخاب جرثقیل مناسب برای صنعت خود ارائه می دهند.

انواع جرثقیل های جیب
انواع مختلفی از جرثقیل های جیب در بازار موجود است که می توانید انتخاب کنید اما در اینجا ما در مورد سه دسته گسترده جرثقیل جیب صحبت خواهیم کرد. همچنین ، تمام جرثقیل های Jib ویژگی های خاص خود را دارند و شما می توانید آنها را با توجه به نیاز خود سفارشی کنید.
جرثقیل های کف دار دارای قابلیت چرخش 360 درجه هستند و از این رو مساحت زیادی را پوشش می دهند. جرثقیل های مستقل جیب جرثقیل و جیب به سبک Mast در این گروه قرار می گیرند. سیستم مستقل گرانتر از سایر جرثقیل های کف دار است که به طور خاص برای استفاده زیاد طراحی شده است. در صورت وجود فضای کف ، جرثقیل های کفپوش گزینه خوبی هستند ، در غیر این صورت باید سایر گزینه های زیر را بررسی کنید.
در صورت عدم وجود فضای کف جرثقیل های دیواری جیب گزینه مناسبی است. آنها چرخش 200 درجه را فراهم می کنند و می توانند بار تا 5 تن را تحمل کنند. مطمئناً ، آنها مانند کف نصب شده سنگین نیستند اما برای مناطق شلوغ یک انتخاب عالی هستند. جیب جرثقیل دیواری نیز دارای دو نوع است: Cantilever و Tie Rod پشتیبانی می شود. نصب کنسول آسان است و بیشترین میزان ترخیص را فراهم می کند. در حالی که پشتیبانی از Tie Rod نسبت به سایر جرثقیل های دیواری جیب از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.
تفاوت اصلی بین جرثقیل های سنتی و جرثقیل شیب دار در بیان جرثقیل های جیب دارای یک نقطه محوری در امتداد بازوی لبه است. بنابراین از آنها برای جابجایی بارها به مکانهایی که دستیابی به آنها توسط جرثقیل های سنتی سخت تر است ، استفاده می شود. آنها می توانند تا 2000 پوند را تحمل کنند و راهی عالی برای صرفه جویی در وقت و تلاش هستند.

چگونه می توان جرثقیل  را انتخاب کرد؟
انتخاب جیب جرثقیل مناسب برای صنعت شما امری حیاتی است. فقط با دستگاه مناسب می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. بنابراین در زیر ما نکاتی را به شما ارائه می دهیم که به شما در انتخاب صحیح جرثقیل جیب کمک می کند.
چرخش بوم در جیب جرثقیل بسیار مهم است و جرثقیل های مختلف دارای چرخش بوم متفاوت هستند. از این رو ، شما باید یک جیب جرثقیل را با چرخش رونق نیاز خود انتخاب کنید.
دانستن ظرفیت یا پتانسیل جرثقیل خود برای کاهش تصادفات ضروری است. شما باید یک جرثقیل جیب خریداری کنید که به راحتی می تواند بار کالاهای شما را تحمل کند. به طور کلی ، ظرفیت بالابر همیشه بالاتر از وزن جرثقیل است. قبل از خرید جرثقیل ، ظرفیت مورد نیاز خود را بدانید و خرید بهتری خواهید داشت.
HUB فاصله کلی بین کف و بوم (زیر) است. به شما کمک می کند تا بالابر مناسب جیب کرین خود را انتخاب کنید.
قبل از نصب جرثقیل باید مقدماتی برای محافظت از آن در برابر آب و هوای بد یا تغییرات آب و هوایی انجام دهید. با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و شرایط مناسب جرثقیل ، ممکن است لازم باشد اصلاحاتی را انجام دهید.
نصب جرثقیل ها کاری دشوار و وقت گیر است زیرا هر جرثقیل فرایند متفاوتی برای نصب دارد. ما پیشنهاد می کنیم جرثقیل را در محل جمع کنید تا هزینه کلی را کاهش دهید. اگر با سازنده مناسب تماس بگیرید ، انتخاب جرثقیل مناسب لولایی بسیار خسته کننده و پیچیده نخواهد بود. با تیم ما صحبت کنید و ایده روشنی برای انتخاب تیم مناسب دریافت خواهید کرد. الزامات خود را توضیح دهید و آنها مناسب شما را نشان می دهند.

ترجمه

منبع https://hoistsandcrane.com/blog/how-to-choose-a-suitable-jib-crane-for-your-industry/