هدایت آسان بارهای تا 500 کیلوگرم

هندلینگ آسان برای بارهای تا 500 کیلوگرم
محدوده ظرفیت بار گسترده
عملیات تک دستی
قلاب مخصوص بار به عنوان پیوست کنترل بار
تاکنون کاربران بالابرهای زنجیری Demag قادر به تحمل بارهای تا 250 کیلوگرم با استفاده از DCM-Pro Manulift به راحتی و با خیال راحت بودند. این دامنه اکنون افزایش یافته است – شامل یک مانولیفت DC 5 اندازه است که ظرفیت بارگیری تا 500 کیلوگرم دارد.

یک دست بر روی بار ، دست دیگر بر روی سیستم کنترل جرثقیل: با بالابرهای زنجیره ای معمولی ، کاربر اغلب به دو دست برای بلند کردن و هدایت یک بار و موقعیت آن با اطمینان و اطمینان نیاز دارد. اگر او از یک بالابر زنجیره ای Demag DC در اتصال واحد Manulift استفاده کند ، می توان جرثقیل را به یک وسیله حمل و نقل تبدیل کرد تا بارها را به صورت افقی و عمودی فقط با یک دست حرکت دهد. واحد کنترل آن به سختی به پیوست کنترل بار متصل شده است. اپراتور می تواند بار را با یک دستگیره مرکزی هدایت کند و همزمان ، بدون نیاز به تغییر موقعیت دست خود ، بار را از طریق کلیدهای راک یکپارچه بالا و پایین کند. این آرایش باعث می شود تا بارها با حرکات سیال سریع ، دقیق و ایمن کنترل شوند.
مهندسان Demag سالها پیش وقتی مانولیفت را تولید کردند ، استانداردهای واقعی برای کار با بار ارگونومیک را تعیین کردند و همچنین زمینه را برای نوآوری های امروز ، مانند آخرین واحد کنترل دستی D-Grip ، هموار کردند. برای دستورات مسافرتی به هیچ کلید یا دکمه ای نیاز ندارد. بار به سادگی حرکات دست اپراتور را دنبال می کند ، که فقط باید دسته سیستم کنترل را بگیرد و آن را در جهت لازم حرکت دهد.

DCM-Pro Manulift به عنوان یک وسیله حمل و نقل کارآمد در بسیاری از خطوط تولید و مونتاژ استفاده می شود و در بخشهای مختلف صنعت در سراسر جهان استفاده می شود. افزایش دامنه ظرفیت بار یک گام منطقی در توسعه بیشتر آن است: DCM-Pro 5 برای بارهای تا 500 کیلوگرم به محدوده استاندارد محصولات اضافه شده است. محفظه فلزی آن نیروها را از قلاب بار به زنجیر منتقل می کند. از قلاب مخصوص بار به عنوان ضمیمه بارگیری بار استفاده می شود. DCM-Pro 5 را می توان به راحتی نسخه های کوچکتر شناخته شده Manulift برای ظرفیت بار از 80 تا 250 کیلوگرم کنترل کرد. تجهیزات ایمنی و ویژگیهای مناسب انواع قبلی موجود نیز وجود دارد ، مانند کلاچ لغزنده با عملکرد کنترل سرعت که از بارهای اضافی محافظت می کند ، و همچنین کلاچ مرتب شده در جلوی ترمز ، که به طور قابل توجهی از افت ناگهانی بار جلوگیری می کند .

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/handling-ease-demag-manulift-loads-500-kg