نصب 300 جرثقیل دماگ در نیروگاه برق هند

تولید کنندگان برجسته هندی ژنراتورها و توربین ها به فناوری جرثقیل دماگ اعتماد می کنند.
TD Power Systems ، یکی از تولید کنندگان پیشگام ژنراتورهای متناوب ، تولید خود را در بنگلور در جنوب هند گسترش داده است. با هدف تولید ژنراتورهای بزرگتر و سنگین تر ، کارخانه دوم با ظرفیت های بیشتر جرثقیل ساخته شده است. نحوه استفاده از اجزای حجیم ، به عنوان مثال استاتورها و محفظه ها ، و همچنین حمل و نقل ژنراتورهای کاملاً مونتاژ شده توسط یک جرثقیل سقفی دوارچه Demag ZKKW انجام می شود. این جرثقیل که دهانه آن 32 متر است ، دارای یک واحد وینچ با ظرفیت بالابری 300 تن است. این مسیر بر روی باند جرثقیل 120 متری حرکت می کند که بخشی از سفارش نیز بود. دومین بالابر جرثقیل با سرعت بالا بردن و کاهش سریعتر از پرسنل در مونتاژ دقیق اجزای تا 10 تن پشتیبانی می کند. جرثقیل فرایندی دوم Demag که دارای ظرفیت بالابر 60 تن و یک واحد بالابر کمکی 10 تنی است ، همزمان در کارخانه جدید نصب شد.

مانوژیت آچاریا ، مدیر اجرایی Terex Material Handling India ، اضافه می کند. “مشتریان ما برای ماشین آلات تولید برق به سیستم های جرثقیل قابل اعتماد نیاز دارند که با عملکرد بالا و در دسترس بودن بالا ، تضمین می کنند که فرآیندهای تولید آنها بدون مشکل انجام می شود. به همین دلیل است که آنها به فناوری جرثقیل Demag اعتماد می کنند. با مهندسی محلی که توسط مهندسان هندی ما ارائه می شود ، ما فناوری مبتنی بر تجربه بین المللی گسترده و استانداردهای بالا را ارائه می دهیم. و با پشتیبانی جامع سیستم که توسط تکنسین های خدمات آموزش دیده ما ارائه می شود ، ما به مشتریان خود حداکثر دسترسی نصب جرثقیل را برای فرآیندهای تولید صاف تضمین می کنیم. ”
درباره T D Power Systems Ltd.
T D Power Systems Limited ، واقع در شهر بنگلور در جنوب هند ، یکی از تولید کنندگان پیشگام ژنراتورهای AC با ظرفیت 1 مگاوات تا 200 مگاوات است. ژنراتورهای T D Power Systems با سیستم های تولید برق مانند توربین های بخار ، موتورهای دیزلی ، توربین های بادی ، توربین های گازی و موتورها استفاده می شود. از سال 2001 ، TD Power Systems ژنراتورهایی با خروجی حداکثر 30 مگاوات تحت لیسانس شرکت ژاپنی Toyo Denki تولید کرده است. در سال 2007 ، TD Power Systems تولید پروانه تولید مولد بخار از زیمنس AG را با خروجی های 20 تا 200 مگاوات آغاز کرد.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/indian-power-plant-constructor-opts-demag-process-cranes