نحوه بهبود عملکرد بالابرها

هدف هر چه باشد ، بسیاری از افراد همیشه به دنبال راه حل مناسب برای به دست آوردن بهترین موارد هستند. خواه دقیقاً نیازهای خود را بشناسید و یا به راهنمایی نیاز داشته باشید ، از بین هزاران کالای موجود که راه حل بالابر دارند ، حداقل یکی را می توان با توجه به نیاز شما پیدا و سفارشی کرد.

راه حل های بالابر با چندین انتخاب ارائه می شوند. متداول ترین آنها شامل دروازه های فریم A و جرثقیل های پل باری است. در حالی که نمونه اول به دلیل قابلیت انعطاف پذیری و بالابری قابل حمل شناخته شده است ، مدل بعدی برای ارائه پوشش مستطیل شکل طراحی شده است.

با افزودن گزینه های هوشمند ، قطعاً می توانید از سیستم موجود خود بهترین استفاده را ببرید. بیایید ببینیم که چگونه کمک می کند
گانتریس
جرثقیل های دروازه ای بادوام ، قابل حمل ، مستحکم هستند و می توانند در هر محیط کاری تنظیم شوند. آنها به دلیل انعطاف پذیری مناسب ترین  برای کار در سایت هستند. انعطاف پذیری محدود به محل استفاده از مواد نیست ، بلکه ارتفاع نیز قابل تنظیم است. کارگران می توانند پاها را در شش اینچ افزایش دهند تا از ارتفاع مناسب برای یک ماده خاص استفاده کنند یا ماشین را روی سطوح ناهموار متعادل نگه دارند. دروازه آلومینیوم را می توان با تنظیم پاها به سرعت از طریق درب عبور داد. اما بهترین چیز این است که شما می توانید با شخصی سازی برخی از قسمت های دروازه خود ، قابلیت استفاده را افزایش دهید. انبارها معمولاً با کاستورهای پلی اورتان همراه هستند که برای کارایی بهتر هنگام استفاده در مکان های مختلف ، می توانند با تایرهای پنوماتیک جایگزین شوند.

مورد دیگر برای بهبود عملکرد ، کیت وینچ-تنظیم کننده ارتفاع است. کیت بالابر وینچ تغییر کاربری ارتفاع تیر را بدون پایین آوردن آن از پاها برای کارگران آسان می کند.
جرثقیل و مونوریل های پل WORKSTATION
یک نفر تنها و به راحتی می تواند این جرثقیل ها را در داخل یک مرکز مستطیل شکل اداره کند. ماشین ها را می توان روی سقف هایی سوار کرد که نیاز به فضای کف را از بین می برد. برای کارخانه هایی که سقف تحمل وزن جرثقیل های سقفی عظیم را ندارد ، این انتخاب صحیحی است. همچنین ، برای امکانات اجاره ای ، این جرثقیل های پل و مونوریل به کار شما می آیند. هنگام خرید ، می توانید تعداد زیادی گزینه و گزینه دلخواه را پیدا کنید. برخی از ویژگی های اضافی با برخی از جرثقیل ها وجود دارد که می تواند توسط کارگران پردازش شود. در مناطق کاری ناامن ، می توان با افزودن درایو تراکتور ، از جرثقیل ها راحت تر استفاده کرد. همچنین ، این ماشین ها می توانند به راحتی از نوع مشابه به دیگران متصل شوند که این یک مزیت اضافی است.

جرثقیل های WIBKSTATION JIB
جرثقیل های Jib کار با بار را آسان و سریع انجام می دهند. جرثقیل ها می توانند با انواع گزینه های اضافی روند کار را موثر کنند. پایه قابل حمل با جیب لیفتراک می تواند آنها را برای حرکت آسان آماده کند. حلقه های گرداننده هوا یا جمع کننده الکتریکی چرخش 360 درجه را ارائه می دهد. بخشهای  تلسکوپی به گونه ای طراحی شده اند که حرکت جرثقیل ها را در فضاهای تنگ راحت می کنند. آنها همچنین می توانند با تعدادی دیگر از دستگاه ها مانند چرخ دستی ، کابل های تخت فستون ، توقف چرخش و شیلنگ های هوای فستون متصل شوند تا به عنوان دستگاه های نصب شده روی قلاب کار کنند.

در مورد همه ویژگی ها بیشتر و بیشتر تحقیق کنید و بیشترین بهره را ببرید.