سیستم جرثقیل برای اولین فروشگاه رول کاغذ اتوماتیک در آفریقا

شرکت Terex Material Handling برای تحویل دو جرثقیل فرآیند کاملاً خودکار و یک سیستم مدیریت انبار از طرف شرکت آفریقای جنوبی Mpact Operations (PTY) قراردادی اعطا شده است. جرثقیل ها در فروشگاه حمل و نقل کاغذ رول مشتری در کارخانه کاغذسازی مدرن و توسعه یافته در Felixton ، کوازولو-ناتال ، آفریقای جنوبی مورد استفاده قرار می گیرند. در شهرکی واقع در غرب خلیج ریچاردز ، Mpact مواد بازیافتی مانند Liner و Fluting را برای استفاده در ظروف موج دار تولید می کند. سرمایه گذاری در فروشگاه جدید حمل و نقل کاغذ گام مهمی در استراتژی رشد Mpact در منطقه است.

Mpact در حال مدرن سازی کارخانه تولید کاغذ در Felixton است تا کاغذهایی با وزن کمتری تولید کند و ضمن افزایش بهره وری انرژی ، تقاضای فزاینده را برآورده کند. ظرفیت تولید به 215000 تن در سال افزایش خواهد یافت. فروشگاه حمل و نقل خودکار با دو جرثقیل ، کل خروجی دستگاه کاغذ را در خود جای داده است. ظرفیت ذخیره سازی 14،200 تن با ظرفیت پر کردن 80٪ است. دو جرثقیل یکسان Demag در فروشگاه رول مجهز به دستگاه های برش خلا هستند تا ذخیره و بازیابی سریع و مهمتر از همه رول کاغذ بسته بندی نشده را فراهم کنند. مواد را می توان تا حداکثر ارتفاع 15.10 متر انباشته کرد. جرثقیل ها برای حمل و نقل تا 63 رول در ساعت طراحی شده اند. ” دامنه این پروژه با جرثقیل های اتوماتیک فرآیند Demag ما اولین سفارش جرثقیل برای فروشگاه رول کاغذ در آفریقا است. “،
اطلاعات تکمیلی
Mpact Limited ، بسته بندی قبلی  آفریقای جنوبی ، یکی از بزرگترین تولید کنندگان بسته بندی کاغذ و پلاستیک در جنوب آفریقا است. این شرکت که در Melrose Arch مستقر است ، 24 کارخانه در آفریقای جنوبی ، نامیبیا ، موزامبیک و زیمبابوه دارد. Mpact دارای 3،790 کارمند است. این شرکت یک رهبر در بازار برای بسته بندی ساخته شده از کاغذ راه راه ، کارتن های بازیافتی و کاغذهای پایه راه راه ، پیش ساخته های PET و سینی های استایرن است. بخش کاغذ کارخانه های تولید کاغذ در Felixton ، Piet Retief و Springs را که همگی دارای گواهینامه ISO 14001 و ISO 9001 هستند ، اداره می کند.

ظرفیت تولید کاغذ در فیلیکستون سالانه 215000 تن کاغذ پایه موج دار بازیافتی خواهد بود. Mpact در حال مدرن سازی کارخانه تولید کاغذ در Felixton برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای تولید کاغذهای سبک راه راه ساخته شده از کاغذ بازیافت است. مدیر شرکت آسیاب برایان اسمیت اظهار داشت: “سرمایه گذاری در گروه ما برای فرصت های رشد بازارهای ما تعیین کننده است” و ادامه می دهد که سرمایه گذاری در پیشرفته ترین تکنولوژی ماشین کاغذ ، کیفیت هر دو را افزایش می دهد. محصولات کاغذی و همچنین کارآیی و رقابت پذیری. برای اطمینان از اینکه رول های کاغذی به موقع ذخیره و به موقع بازیابی می شوند ، Mpact در حال سرمایه گذاری در یک فروشگاه حمل و نقل کاغذ جدید است که Terex Material Handling دو جرثقیل جدید Demag را برای آن تهیه می کند.

حداکثر عملکرد و در دسترس بودن 24/7
هر روز حداکثر 650 تن کاغذ در فروشگاه رول جدید بارگیری می شود. ابعاد این رول ها که مطابق با مشخصات فردی مشتری است ، از 500 تا 2500 میلی متر عرض و از 370 تا 3،300 کیلوگرم وزن دارند. مساحت این فروشگاه بیش از 2700 متر مربع است و در صورت پر شدن با ظرفیت 80 درصد می تواند 14200 تن کاغذ را در خود جای دهد. فروشگاه پر شده و محصولات به صورت 24/7 ارسال می شوند. در دوره هایی که هیچ بارگیری انجام نمی شود ، رول های کاغذ مطابق با برنامه های تحویل برنامه ریزی شده توسط جرثقیل ها ترکیب می شوند و برای عملیات بازیابی زیر مرحله بندی می شوند. به لطف چیدمان انعطاف پذیر و متغیر الگوی ذخیره سازی ، می توان فواصل بین کاغذهای کاغذ را به طور خودکار متناسب با تولید تنظیم کرد ، یعنی از فضای ذخیره سازی موجود برای ظرفیت بهینه استفاده می شود.

همه درایوها دارای کنترل سرعت متغیر توسط اینورترهای فرکانسی هستند. سرعت بالا بردن و پایین آوردن 80 متر در دقیقه در بار کامل و 120 متر در دقیقه بدون بار است. درایوهای متقابل و طولانی مدت نیز به ترتیب از سرعت متغیر تا 100 و 120 متر در دقیقه برخوردار هستند. استفاده از پیشرفته ترین سیستم های اینورتر در هر سه محور حرکتی به کاهش قابل توجهی در هزینه های عملیاتی کمک می کند. انرژی تولید شده در طول توالی های کاهش و ترمز به شبکه اصلی منتقل می شود و می تواند توسط سایر تجهیزات استفاده شود.

سیستم مدیریت انبار (WMS) بر روی یک سرور مجازی کار می کند و برای مثال با سیستم های مختلفی مانند سیستم کنترل فرایند ، پایگاه های داده مختلف ، کنترل سیم پیچ و کنترل تجهیزات انتقال مواد ارتباط برقرار می کند. علاوه بر این ، WMS رول ها را روی سیستم انتقال هماهنگ می کند و استراتژی های خاص ذخیره سازی و بازیابی را اجرا می کند.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/demag-crane-system-first-automated-paper-roll-store-afric