سیستم جدید جرثقیل سبک آلولین

بهبود ویژگی های نرم و روان
برای جابجایی بارهای تا 2000 کیلوگرم با تلاش کم
آزادی قابل توجه در برنامه ریزی سیستم های جرثقیل و جرثقیل
با هدف تعریف مجدد ارگونومی به طور کامل سیستم جرثقیل سبک Demag KBK Aluline را دوباره طراحی کرده است. کاهش بیشتر مقاومت در برابر غلتک ، اپراتورها را قادر می سازد تا بارهای حتی تا 2000 کیلوگرم را به راحتی با دست و حتی تلاش کمتری جابجا کنند.

مارک ریزر ، رئیس خط تجارت جرثقیل های مدولار: “با بهینه سازی ویژه تعامل بین اجزای منفرد ، ما نه تنها مقاومت در برابر شروع کار را کاهش داده ایم. این سیستم همچنین مقادیر بسیار خوبی را برای مقاومت در برابر سفر بدست می آورد. این پیشرفت برای کاربر واقعاً ملموس است. وی برای جابجایی بارها به نیروی محسوس کمتری نیاز دارد. ما مشخصات جدید نرم و روان را با KBK Aluline جدید تعریف کرده ایم. ” در نتیجه مقاومت غلتکی پایین ، میزان صدا نیز کاهش می یابد. این امر همچنین موجب آسودگی خاطر کارکنان می شود و علاوه بر این محیط کار را نیز بهبود می بخشد.

شش بخش  در چهار اندازه
سیستم جدید جرثقیل سبک شامل بخشهای پروفیل آلومینیوم در چهار اندازه است که به لطف طراحی مقطع توخالی ، استحکام و ظرفیت بار بالاتر را ارائه می دهد. علاوه بر این ، تمام بخشهای نمایه دارای شکافهای جانبی هستند که با سیستم ITEM سازگار هستند.

دو بخش بزرگتر از مشخصات آلولین با خطوط رسانای یکپارچه اختیاری در دسترس هستند. طیف کاربردهای سیستم جرثقیل سبک از کارگاه های کوچک تا محلول های پیچیده و به هم پیوسته جریان مواد که در تولید نیمه خودکار نیز مورد استفاده قرار می گیرند ، متغیر است. این سیستم به ویژه در صنعت خودروسازی بین المللی کاربرد گسترده ای پیدا می کند.
آزادی بیشتر برنامه ریزی به لطف اتصالات ریلی جدید
KBK Aluline به عنوان یک سیستم کنترل هوایی ، ایجاد تقریباً هر اندازه جرثقیل تعلیق یا سیستم مونوریل را ممکن می سازد. سیستم مدولار جدید این انعطاف پذیری را حتی بیشتر بهبود می بخشد ، زیرا به نقاط تعلیق کمتری نیاز دارد. این پیشرفت ها نیاز به اتصالات ریلی با مقاومت بالا برای باند های جرثقیل دارد. در مقایسه با سیستم قبلی ، فاصله بین اتصالات بخش پروفیل و نقاط تعلیق بعدی به طور قابل توجهی افزایش یافته است. آزادی کلی در برنامه ریزی به سطح جدیدی رسیده است ، زیرا اتصالات ریلی دیگر لازم نیست که نزدیک به نقطه تعلیق بعدی تنظیم شوند.

کل سیستم در حداقل زمان قابل نصب است و عملاً به هیچگونه تعمیر و نگهداری احتیاج ندارد. تمام بخشهای پروفیل آلومینیوم را می توان با بخشهای پروفیل فولادی KBK در یک سیستم واحد ترکیب کرد – همچنین در تاریخ بعد. بخشهای “جدید” در سیستم جرثقیل سبک Demag با سیستمهای KBK Aluline موجود نیز سازگار است ، به این معنی که هنگام تمدید نصب ، هیچ بخش نمایه ای که از قبل نصب شده باشد ، نباید جایگزین شود.

کاربران با استفاده از ابزار آنلاین KBK Designer برای برنامه ریزی سیستم های جریان مواد با KBK Aluline پشتیبانی می شوند. Terex Material Handling البته در برنامه ریزی پروژه ها – در سراسر جهان کمک شخصی می کند.

اطلاعات تکمیلی
50 سال کیت ساخت جرثقیل KBK
مفهوم سیستم در حال حاضر هدف اصلی بود که 50 سال پیش برای اولین بار کیت ساخت جرثقیل Demag KBK ساخته شد. طراحی مدولار ، تطبیق پذیری ، ایمنی ، قابلیت اطمینان و عملکرد مناسب برای اطمینان از کیفیت سیستم های جریان مواد سربار و ، در عین حال ، برای کاهش هزینه های کلی استفاده شده است. از آن زمان ، این ویژگیهای کلیدی سیستم بطور مداوم بیشتر توسعه یافته و KBK به سرعت بعنوان یک راه حل کامل و متنوع برای نیازهای حمل و نقل مواد سربار تاسیس شد. راه اندازی کیت ساخت جرثقیل KBul Aluline گسترش به سیستم را نشان می دهد که دارای ویژگی وزن کم و وزن سبک است ، بنابراین آن را به ویژه برای واحدهای بالابر تحت فشار مناسب می کند. این ویژگی ها اکنون با جدیدترین سیستم KBK Aluline بار دیگر بهبود یافته است.

منبع https://www.demagcranes.com/