زنجیر جرثقیل با دو برابر عمر مفید

دامنه محصول زنجیر Demag DR-Com آزمایش شده با افزایش طبقه بندی FEM ، اکنون مزایای کارایی قابل توجهی را به کاربران ارائه می دهد. حرکت به بالاترین گروه FEM به این معنی است که سرویس دارای درجه بندی آن دو برابر شده است ، در حالی که نیاز به نگهداری آن کاهش یافته است. مدل 2 تنی اکنون با طبقه بندی FEM 4m در دسترس است. بهبود بیشتر در DR-Com دستیابی به نرخ بالاتر را امکان پذیر می کند: سرعت حرکت متقاطع به 24 متر در دقیقه افزایش یافته است. با برداشتن این مرحله ، Terex Material Handling هزینه های چرخه زندگی و عملکرد Demag DR-Com خود را بهبود بخشیده است ، که در سه اندازه و با ظرفیت بار 2 تا 10 تن و با تنظیم 4/1 چرخش به صورت استاندارد موجود است. .

بدون تغییر قابلیت انعطاف پذیری بالای طناب است که در سه نوع تولید می شود. EKDR-Com به عنوان یک واحد جمع و جور با طراحی فضای پایین ، ابعاد روش کاهش یافته ای را برای بهترین استفاده ممکن از منطقه تولید موجود ارائه می دهد. در عین حال ، طراحی جمع و جور ابعاد کم C را فراهم می کند و یک محافظ مکانیکی برای خارج شدن از ریل ایمنی بیشتری را ارائه می دهد. خرچنگ دو ریل EZDR-Com با فضای پایین سر بهترین استفاده ممکن از فضای موجود را ارائه می دهد. و FDR-Com یک واحد بالابر پایه دار است که انواع مختلف نصب را برای کاربردهای ثابت ارائه می دهد. از محدوده متنوع DR-Com در هرجایی كه مواد یا كالاهایی تا 10 تن وزن برداشته ، حمل یا قرار بگیرند ، قابل استفاده است.

طراحی ناهموار برای بسیاری از برنامه های کاربردی
موتورهای استوانه ای-روتور با لرزش کم و گیربکس های سه مرحله ای بالابر ، که برای عمر مفید آزمایش می شوند ، اطمینان حاصل می کنند که واحدهای DR-Com نیز در شرایط سخت محیط کار می کنند. راهنمای طناب برای محافظت از طناب طراحی شده است. علاوه بر این ، واحدهای DR-Com بدون لمس راهنمای طناب ، کشش شیب دار تا 4 درجه را امکان پذیر می کنند. موقعیت های محدودیت قلاب با اطمینان از طریق یک سوئیچ محدوده دنده دقیق کنترل می شود. واحدهای DR-Com به عنوان استاندارد دارای یک سوئیچ محدود مکانیکی برای محافظت در برابر اضافه بار هستند. به عنوان یک گزینه ، می توان آنها را با یک لینک حامل فشار سنج ، که می تواند طیف بار را تعیین کند و بنابراین مدت زمان سرویس گذشته تعیین می شود ، تهیه کرد و داده ها را برای ارزیابی بیشتر فراهم می کند.
سخت افزار ثابت شده
چرخ های مسافرتی جهانی که در واحدهای بین راهی مسافرتی DR-Com نصب شده اند ، عملکرد کم سایش و کم صدا را در مسیرهای شیب دار یا موازی تسهیل می کنند. غلتک های راهنما از قرارگیری ایمن واحد مسافرتی در باند اطمینان می کنند. واحدهای متقابل را می توان به عرض فلنج متغیر از 200 تا 420 میلی متر تنظیم کرد. تجهیزات ایمنی اساسی همه انواع نیز شامل یک محافظ ورودی از طناب در بلوک پایین است. بعلاوه ، طراحی بالابر طناب ارگونومیک Demag DR-Com یک نیاز اساسی مهم برای عملکرد ایمن بالابر طناب را در هر موقعیتی از تنظیم جریان مواد داخلی برآورده می کند.

برای رفع نیازهای خاص
زنجیر DR-Com در کنترل های خود انعطاف پذیری نیز دارد. برای همه اندازه ها ، کاربر می تواند بین سیستم کنترل پردازنده هوشمند (گذرگاه CAN) یا سیستم کنترل کنتاکتور معمولی یکی را انتخاب کند. در حالی که نسخه دارای کنترل کننده های کنتاکتور حرکت دو مرحله ای را برای حرکت متقابل (24/6 متر در دقیقه) تسهیل می کند ، یک بالابر طناب با کنترل پردازنده دارای یک اینورتر فرکانس یکپارچه برای حرکت متقابل متغیر با سرعت 5 تا 24 متر در دقیقه است.
نسخه اصلی توسط واحدهای کنترل متصل به کابل کنترل می شود. آویز کنترل DST بر اساس محدوده آزمایش شده برای واحدهای بالابر مجهز به کنترل کنتاکتور است و همچنین امکان استفاده از عناصر کنترل اضافی را فراهم می کند. علاوه بر طراحی ارگونومیک ، نوع DSE برای واحدهای بالابر مجهز به کنترل پردازنده از ویژگی های ارتباطات شفاف به لطف انتقال داده های دو جهته برخوردار است. یک نمایشگر در آویز کنترل DSE 10-R اطلاعات مربوط به داده های وضعیت خاص نصب را فراهم می کند. فرستنده رادیویی DRC که به صورت اختیاری موجود است ، همچنین دارای یک رابط تشخیصی به راحتی خوانا است.
اطلاعات تکمیلی
بالابرهای طنابی Demag DR
بالابرهای طنابی DR-Com در سال 2006 به بازار عرضه شدند ، جایگزین با قیمت مطلوبی برای بالابرهای طناب DR-Pro هستند ، که برای کارکرد بیشتر طراحی شده اند و طیف وسیع تری از انواع را ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها را می توان برای ظرفیت بار تا 50 تن و برای بلند کردن بالاتر و سرعتهای متقابل تأمین کرد. از آنجا که این گروه اکنون در یک گروه بالاتر طبقه بندی شده است ، دامنه DR-Com می تواند در طیف وسیعی از برنامه ها به کار گرفته شود و دارندگان می توانند از عمر طولانی تر ارائه شده توسط بالابرهای طناب بهره مند شوند. با این وجود ، برنامه هایی با نیاز به طول عمر بسیار زیاد یا گزینه های اضافی ، دامنه محدوده DR-Pro خواهند بود.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/demag-dr-com-rope-hoist-doubled-service-life