دوره های آموزشی استفاده ایمن از جرثقیل و بالابر

دوره های آموزشی استفاده ایمن از جرثقیل و بالابر

مرکز آموزشی دماگ در وتر / روهر که به طور گسترده بازسازی شده است ، به عنوان بخشی از یک رویداد منحصر به فرد برای مشتریان  افتتاح شد. دوره های آموزشی استفاده ایمن از جرثقیل و بالابر  برگزار می شود تا دارندگان تاسیسات و کارمندان آنها که مایلند با یادگیری مستقیم تجهیزات ، دانش نظری خود را تکمیل کنند.

در منطقه ای با اندازه تقریبی 1000 متر مربع ، این مرکز آموزشی  آموزش را برای تقریباً 100 مدل  کاملاً کاربردی فراهم می کند. علاوه بر دامنه  طناب  DR و دامنه بالابر زنجیره ای DC ، تجهیزات نسل قبلی که هنوز در بازار استفاده می شود نیز موجود است. بنابراین ، دارندگان تاسیسات قدیمی می توانند کارکنان خود را برای کارهای نگهداری آموزش ببینند. دوره های آموزشی محصول نیز برای سیستم درایو مدولار و سیستم های کنترل  ارائه می شود. در مرکز آموزش دماگ، فضای آزاد کافی برای آموزش جرثقیل و لیفتراک ، و اتاق های آموزش مجهز به مدرن ترین رسانه ارائه و ارتباطات وجود دارد.

رویکرد جدید برای تمرکز عملی مشتری

علاوه بر تعداد زیاد دوره های آموزشی برای مشتریان ، همچنین بر بالاترین استاندارد آموزش ممکن کارکنان خدمات خود تمرکز دارد. تکنسین های خدمات نه تنها دانش مورد نیاز محصول را در زمینه برنامه های گسترده صلاحیت کسب می کنند بلکه برای انجام ایمن کار خود نیز آموزش دیده اند. فقط در مرکز آموزش در وتر ، در مجموع تا 1000 شرکت کننده در سال آموزش می بینند.

واحدهای آموزشی فشرده با محتوای خاص

در آموزش اپراتور ، تمرکز بر عملکرد ایمن جرثقیل ها ، سکوهای کار هوایی ، لیفتراک ها و ماشین های ذخیره سازی و بازیابی است. علاوه بر این ، دانش مهمی در مورد مقررات ایمنی فعلی برای عملکرد جرثقیل و بالابر منتقل می شود.

دوره های آموزشی محصول بر عملکرد صحیح جرثقیل ها و بالابرها و حفظ ارزش آنها متمرکز است. شرکت کنندگان یاد می گیرند که کارهای تعمیر و نگهداری را به طور مستقل انجام دهند و وضعیت ساییدگی و پارگی را به درستی ارزیابی کنند. دوره های آموزشی همچنین شامل محاسبه سهم سپری شده از عمر تئوری بالابرها می باشد.

تعمیر و نگهداری و تعمیر اینورترهای فرکانسی موضوعات اصلی دوره های آموزشی برای فناوری کنترل هستند. این ماژول ها به ویژه از اصول سیستم های اینورتر مانند بارگیری ، ذخیره و ارزیابی داده های عملیاتی و برنامه نویسی پارامترها و بهینه سازی کارها تشکیل شده اند.

مراکز آموزشی دماگ در وتر و ویسبادن ، آلمان

بیشتر دوره های آموزشی در مرکز آموزش مدرن در سایت Wetter برگزار می شود. یک مرکز آموزش بیشتر در سایت ویسبادن واقع شده است. هر دوی این مراکز مجهز به رسانه های ارائه دهنده پیشرفته ترین قسمت تئوری دوره آموزشی و انواع مختلف محصولات اصلی و مدل های آموزشی برای تمرین های عملی هستند. کلیه مربیان توسط انجمن بیمه متقابل کارفرمایان صنعتی تأیید شده اند. مشارکت موفق توسط گواهینامه های شناخته شده ثبت می شود.