خرید بالابر مغازه جرثقیل ایمن افزار کران

خرید بالابر مغازه از شرکت ایمن افزار کران – سفارش بالابر مغازه

خرید بالابر مغازه از شرکت ایمن افزار کران

بالابر مغازه، یکی از ابزارها و دستگاه‌هایی است که امروزه برای جابه‌جایی اجسام و وسایل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. بالابر مغازه، انواع مختلفی داشته و در فروشگاه، مغازه، رستوران‌های بزرگ، هایپرمارکت‌ها و… استفاده می‌شود.  بالابرهای مغازه جزو پرفروش‌ترین بالابرهای موجود در بازار است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با کاربردهای بالابر مغازه شرکت ایمن افزار کران، مشخصات فنی و نحوه خرید و سفارش بالابر مغازه تا انتهای این مطلب، با ما همراه باشید.

 

خرید انواع بالابر افزار کران

 

خرید بالابر مغازه از شرکت ایمن افزار کران

ایمن افزار کران یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید انواع «بالابر مغازه» است. ما (مرکز فروش بالابر مغازه) در زمینه طراحی و ساخت بالابر مغازه، طراحی نقشه بالابر مغازه، نصب بالابر مغازه و… فعالیت داشته و مطابق با کاربرد و عملکرد مورد نظر شما در رابطه با ساخت بالابر مغازه به شما کمک میکنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، از طریق راه ارتباطی زیر با مشاورین شرکت در تماس باشید.


تلفن همراه شرکت و مرکز فروش بالابر مغازه : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت تولید کننده بالابر مغازه: 0216543508002165345422

اگر قصد سفارش و خرید بالابر مغازه استاندارد، درجه یک، با قیمت عالی دارید، روی دانش و تجربه ما حساب کنید. 

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، تماس بگیرید.

فروش بالابر


مشخصات بالابر مغازه

بالابر مغازه، یک وسیله پرکاربرد است که به‌منظور جابه‌جایی کالا بین طبقات مختلف استفاده می‌شود. استفاده از «بالابر مغازه» در مقایسه با دیگر شیوه‌های حمل و نقل در فروشگاه، به حفظ امنیت بیشتر کالا و سلامت افراد در جابه‌جایی کمک می‌کند. لذا کارفرمایان، صاحبین کسب‌و‌کار فروشگاهی، صاحب مغازه‌ها، برای ایجاد سهولت در جابه‌جایی باید نسبت به خرید بالابر مغازه اقدام نمایند.

مزیت‌های خرید بالابر مغازه

از مزیت‌های خرید بالابر مغازه می‌توان به نگهداری آسان، طولا عمر بالا، کاربرد زیاد در صنعت، کلید قطع بالا و پایین، هزینه سرویس کم و …. اشاره کرد. معمولا این بالابرها ابعاد کوچکی داشته و فضای کمی را اشغال می‌کنند. در کنار تمامی این مزیت‌ها از طراحی خوبی نیز برخوردار هستند.

انواع بالابر مغازه

بالابر مغازه، بسته به ابعاد و مشخصات فنی، انواع مختلفی دارد. مانند: بالابر متحرک فروشگاهی، بالابر هیدرولیکی فروشگاهی، بالابر مغازه برقی، بالابر وینچی فروشگاهی  به طور مثال، برای بلند کردن یا پایین آمدن کابین، معمولا از موتور بالابر مغازه که جک‌های هیدرولیکی است استفاده می‌شود.

 

فروش و ساخت انواع بالابر فروشگاهی، و مغازه ای: ” بالابر جرثقیل سیم بکسلی، بالابر دستی جرثقیل زنجیری، بالابر برقی جرثقیل زنجیری، بالابر جرثقیل اوپن وینچ “

 

کاربردهای بالابر مغازه

1-جهت جابه‌جایی کالای فرروشگاهی مانند کتاب، ابزار آلات، پوشاک، مواد غذایی، قطعات خودرو و…. در مغازه‌ها و انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2- از بالابر مغازه برای انتقال افراد در مغازه‌ها، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و فست فودها استفاده میشود.

به این نکته بسیار مهم دقت فرمایید که با توجه به نحوه ساخت بالابر مغازه، در صورت اینکه قصد حمل افراد با بالابر را داشته باشید؛ لازم است از سیم بکسل‌هایی بسیار قوی با قابلیت ترمز اجباری و ضریب اطمینان بالا استفاده کنید. ما برای ساخت چنین بالابری، تمامی استانداردها را رعایت کرده و به طور سفارشی، بالابر مناسبی برای شما میسازیم.


اجزاء مورد استفاده در بالابر مغازه

با توجه به زمینه مورد استفاده و نحوه ساخت بالابر مغازه، از وسایلی مانند الکتروموتور بالابر مغازه، سیم بکسل، شاسی و… در ساخت استفاده می‌شود. اجزایی مانند توان موتور و گیربکس مطابق با وزن متحمل شده بالابر متفاوت بوده و با توجه به کاربرد آن انتخاب می‌شود. تا جای ممکن باید تمامی تجهیزات مطابق با استانداردهای آسانسور بوده و ضریب اطمینان بالایی داشته باشند.


ابعاد بالابر مغازه شرکت ایمن افزار کران

 از آنجایی که بالابر مغازه، بسته به نیاز شما طراحی میشود، لذا نمیتوان عدد و رقمی برای ابعاد بالابر مغازه در اینجا درج کرد. اما به طور کلی رایج‌ترین و پرفروش‌ترین بالابرهای مغازه در ابعاد یک متر در یک متر و ۹۰* ۹۰ سانتی متر است.  این ابعاد با توجه به نوع کاربری و مکانی که می‌خواهد در آن مورد استفاده قرار بگیرد و نصب بشود متفاوت است.

طراحی ساخت بالابر مغازه

طراحان و متخصصان شرکت ایمن افزار کران (مرکز فروش بالابر) با توجه به مشخصات مورد نظر، نوع کاربری، هدف، متراژ مغازه، بودجه، ابعاد و سلیقه شما نقشه بالابر مغازه، را طراحی کرده و بعد از ساخت، اقدام به ساخت و  نصب بالابر مغازه می‌کنند.

انواع بالابر سیم بکسلی قابل سفارش، طراحی و ساخت مناسب فروشگاه و مغازه:

بالابر با ارتفاع 1 متر و کشش وزن 300 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 1 متر و کشش وزن 300 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 1 متر و کشش وزن 300 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 1 متر و کشش وزن 500 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 1 متر و کشش وزن 750 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 1 متر و کشش وزن 1000 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 2 متر و کشش وزن 300 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 2 متر و کشش وزن 500 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 2 متر و کشش وزن 750 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 2 متر و کشش وزن 1000 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 3 متر و کشش وزن 300 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 3 متر و کشش وزن 500 کیلوگرم سیم بکسلی
بالابر با ارتفاع 3 متر و کشش وزن 750 کیلوگرم سیم بکسلی

نحوه ساخت بالابر مغازه

به طور کلی برای ساخت بالابر مغازه، باید به نکات مهم و کلیدی زیادی دقت شود. نحوه ساخت به این صورت است که ابتدا کارشناس متخصص به مکان مورد نظر رفته و پس از بررسی و تحلیل شروع به طراحی نقشه بالابر مغازه و ساخت می‎‌کند. مدت زمان ساخت کاملا بستگی به متریال مورد استفاده، نیاز و امکانات درخواستی و … داشته و حدود 15 روز تا یک ماه زمان می‌برد.

قیمت بالابر مغازه

قیمت بالابر برقی مغازه، با توجه به ارتفاع، ظرفیت و فشاری که قرار است متحمل شود، کششی، هیدرولیکی و زنجیری بودن متفاوت است. همچنین نوع و قیمت موتور گیربکس بالابر مغازه تاثیر زیادی بر هزینه آن دارد. جهت اطلاع بیشتر از تعرفه قیمت بالابر مغازه و دریافت مشاوره رایگان، از طریق راه ارتباطی زیر با ما در تماس باشید. با توجه به نوسانات بازار و بالا رفتن قیمت‌ها اگر قصد سفارش و خرید بالابر مغازه، را دارید همین الان نسبت به سفارش آن اقدام فرمایید.


تلفن همراه شرکت و مرکز فروش بالابر مغازه : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت تولید کننده بالابر مغازه: 0216543508002165345422


سخن پایانی بالابر مغازه

ممنونیم از اینکه تا انتهای این مطلب با ما همراه بودید. امیدوارم این مطلب برای شما سودمند بوده باشد. جهت ارتباط با ما برای سفارش بالابر مغازه می‌توانید با ما تماس بگیرید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است. ایمن افزار کران تولیدکننده انواع بالابر مغازه، محصولات درجه یکی را طراحی کرده و میسازد و آن‌ها را تضمین شده و همراه با خدمات پس از فروش به شما تحویل میدهد.