حمل و نقل همه کاره برای بارهای سنگین

حمل و نقل همه کاره در بارهای سنگین – با چرخ دستی باتری دار
بارهای در حال حرکت تا 40 تن در هر چرخ – همچنین از طریق ریل های متقاطع
منبع تغذیه
بلوک های چرخشی از سیستم درایو مدولار جلوگیری می کند
“همه چیز روی هواپیما” شعار واگن برقی مجهز به باتری است که Demag در  2018 طراحی کرده است. که می تواند بارهایی را با وزن حداکثر 40 تن در هر چرخ حمل کند و نیازی به منبع تغذیه خارجی ندارد. این باعث می شود که این کالسکه برای عبور از ریل یا برای کار در فضای باز مناسب باشد.

انعطاف پذیری یک عامل کلیدی در intralogistics است و یکی از دلایل کم شدن محبوبیت تجهیزات ثابت در سطح زمین مانند نوار نقاله غلتکی است. به خصوص برای ظرفیت های بالاتر بار – این نیز یک دلیل قوی در مورد راه حل های بالاسری ، مانند جرثقیل ها ، یا واگن های انتقال است. Demag با واگن برقی مجهز به باتری مفهوم جدیدی را توسعه داده است.

این تحول با درخواست مشتری برای کالسکه حمل و نقل سنگین انجام شده است که قادر است از ریل های یک سایدینگ صنعتی عبور کند. این امکان تأمین برق از طریق ریل یا کابل را از بین می برد. به همین دلیل ، مهندسان Demag یک کالسکه انتقال مجهز به باتری تولید کردند. آنها قادر به استفاده از اجزای اصلی سیستم درایو مدولار  به ویژه واحدهای مسافرتی – متشکل از بلوک های چرخ DRS و درایوهای دقیقاً همسان بودند.

از طرف دیگر ، قسمت باتری برقی سیستم درایو باید از ابتدا ساخته شود. با این حال ، Demag همچنین تجربه گسترده ای در این زمینه دارد. می توان از باتری های معمولی ژل سرب ، مانند آنهایی که در لیفتراک برقی یا سلول های فسفات لیتیوم آهن استفاده می شود ، استفاده کرد. واحدهای محرک مرکزی در دو محور اطمینان می دهند که هنگام عبور از ریل ها ، کشش کافی نیز وجود دارد.

در حالی که سری اول چرخ دستی های مجهز به باتری هنوز به سیستم ولتاژ پایین مجهز بودند ، برای پروژه های فعلی  اکنون از واحد های شارژ و قدرت ترکیبی استفاده می کند که می توانند به ترتیب 230 ولت و 400 ولت تولید کنند و اجازه استفاده از اجزای استاندارد را می دهند ( موتورهای دنده ای ، اینورترهای فرکانس ) و کابلهایی با سطح مقطع کوچک. باتری ها از طریق واحد شارژ یکپارچه در منطقه تأمین شارژ و نگهداری می شوند.

اکنون اجزای باتری به یک قسمت دائمی از محصولات Demag برای مدیریت بارهای سنگین تبدیل شده اند. کالسکه ها را می توان به طور جداگانه یا  به طور همزمان از طریق رادیو کنترل اداره کرد. از نظر ظرفیت بار و عملکردهای ایمنی مطابق با استاندارد EN ISO 13849 ، می توان آنها را به سیستم کنترل ایمنی Demag SCU (شامل تجهیزات ایمنی مانند ضربه گیرها و اسکنرها) مجهز و برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای فردی سازگار کرد .

ترجمه

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/versatile-handling-heavy-loads-battery-powered-trolley