حمل و نقل بصری با موازنه الکترونیکی

موازنه Demag E ، یک دستگاه هندلینگ تازه توسعه یافته ، می تواند برای جابجایی بسیار نرم و ملایم اجزا و برای قرارگیری قطعه های کار با سهولت و حداکثر دقت استفاده شود.

متعادل کننده E مانند کشش بازوی اپراتور عمل می کند. در همان زمان ، حرکتهای بلند کردن و پایین آوردن را می توان دقیقاً با استفاده از دسته کارکردی D-Grip کنترل کرد. اپراتور می تواند از این حالت “کنترل گرفتن” به “کنترل بار” تغییر کند. سپس او می تواند بار را مستقیماً کنترل کند و می تواند تعادل دهنده الکترونیکی را به راحتی و بصورت شهودی با حرکات جزئی بدون نیاز به رابط انسان / ماشین کنترل کند.
یک سیستم کنترل الکترونیکی پیچیده موقعیت دقیق و ملایمی را فراهم می کند. به لطف رابط کاربری ساده و بصری ، تعادل دهنده الکترونیکی باعث افزایش محسوس کارایی در کارگران می شود و به آنها اجازه می دهد تا روی فرایندهای مونتاژ تمرکز کنند.
دقیقاً در تعادل نگه داشته شد
می توان برای هدایت و موقعیت یابی بارها بسیار دقیق و با سطح بالایی از ایمنی و قابلیت اطمینان استفاده کرد. این کار شامل کارهایی مانند تغییر ابزار در ماشین های قالب گیری تزریقی ، موقعیت یابی قطعه های کاری در دستگاه های ماشین آلات و مونتاژ قطعات است.

سیستم کنترل الکترونیکی حالت های مختلف عملکردی را فراهم می کند تا به توازن دهنده الکترونیکی اجازه دهد دقیقاً شرایط کار خاص را مطابقت دهد. این عملکرد تمام برنامه های کاربردی بارگیری ، حمل و نقل و موقعیت یابی را برای پاسخگویی به نیازهای دقیق شما امکان پذیر می کند. حالت کار را می توان از طریق دسته عملیاتی D-Grip انتخاب کرد یا به صورت خودکار تهیه کرد.

تشخیص بار الکترونیکی دستیابی به موقعیت دقیق را امکان پذیر می کند. سیستم کنترل میکرو پردازنده E-balancer بار فعلی را تشخیص می دهد و در حالت استراحت به طور خودکار در تعادل کامل نگه می دارد – بدون تحمل موقعیت خاص. حرکت جزئی دست در حالت مورد نیاز جهت برای هدایت بار به آرامی در یک حرکت سیال و قرار دادن آن با دقت میلی متر کافی است. در نتیجه ، اپراتور می تواند بار را با سهولت هدایت کند – بارهای سنگین تقریباً بدون وزن می شوند و می توانند تا آخرین میلی متر قرار بگیرند.
حالت های کاری ویژه برای دقت بالا
دو حالت خاص باعث می شود که هنگام حمل بار و قرار دادن قطعات ، عملیات انجام کار ایمن و ساده باشد. در حالت انتخاب بار ، تعادل دهنده E تنظیم می شود تا نیازهای واقعی برنامه را برآورده کند و فقط نیروی مورد نیاز را مجاز می کند به کار می رود. به عنوان مثال ، هنگامی که یک ابزار حساس در چاک فک کار می شود ، سیستم اطمینان می دهد که اپراتور نمی تواند نیروی زیادی را وارد کند یا توسط نیروی نگهداری شود. تعادل دهنده E مانع از حرکت بار می شود وقتی چاک باز می شود تا ابزار از بین برود و از ایجاد نیروهایی که ممکن است صدمه ببینند جلوگیری می کند. در حالت مونتاژ ، توازن الکترونیکی با حرکات کنترل نشده بار ، هر نوسانی را سرکوب می کند و موقعیت را برای اپراتور آسان می کند.

سه اندازه برای عملکرد کارآمد
ترازوی الکترونیکی فقط با منبع تغذیه برق کار می کند. به لطف اتصالات پلاگین و بازی ، می توان آن را به سرعت مورد استفاده قرار داد. هر کابل کشی و سیم کشی یا نگهداری پیچیده یک منبع رسانه اضافی ، به عنوان مثال با هوای فشرده مورد نیاز نیست. مجهز به فناوری ناهموار طراحی شده برای کاربردهای صنعتی ، E-balancer با ظرفیت بار 80 ، 125 و 160 کیلوگرم ارائه می شود. این واحدها برای سرعت بالابری 35 متر در دقیقه ارزیابی می شوند. آنها به یک راهنمای طناب سخت روی یک درام طناب مجهز شده اند و حداکثر ارتفاع بالابری آنها 2200 میلی متر است.

ارگونومی بهینه
واحد D-Grip که با کابل مارپیچ به ترازوی الکترونیکی متصل می شود ، کنترل هندلینگ را با استفاده از عملکرد یک دست بدون خستگی ، از نظر ارگونومی امکان پذیر می کند. سیستم به دلیل توانایی تغییر سیستم ، ارگونومیک تر است حالت کنترل بار هدایت شده – متعادل کننده E پس از آن به فشار جزئی که توسط اپراتور اعمال می شود پاسخ می دهد.
ایمن در هر حالت عملیاتی
بار با استفاده از یک آرایش کلاچ لغزنده ایمن نگه داشته می شود و به طور مداوم در تمام حالت های عملکردی کنترل می شود. سوئیچ های محدود و محدودیت نیروی بالابر به عنوان عملکردهای نظارت یکپارچه می شوند. در صورت قطع برق ، بلافاصله ترمز اعمال می شود و بار به طور ایمن نگه داشته می شود علاوه بر این ، یک سنسور عکس در دسته عامل از آن در برابر عمل غیر مجاز محافظت می کند. نمایشگرهای موجود در واحد و D-Grip همچنین شفافیت بالایی را در هنگام نصب فراهم می کنند. از آنها برای نشان دادن وضعیت عملکرد فعلی و نشان دادن زمان مناسب کار تعمیر و نگهداری استفاده می شود.

پارامترهای قابل تنظیم

تنظیمات خاص پارامتر مورد نیاز برای یک برنامه خاص را می توان از طریق یک ترمینال دستی خارجی یا یک لپ تاپ برنامه ریزی کرد. پارامترهای انتخاب شده را می توان به عنوان یک رکورد داده ذخیره کرد. این امکان را برای آنها فراهم می کند تا در یک واحد جایگزین بارگذاری شوند و یا برای واحدهای جدیدی که برای محل کارهای مشابه تنظیم شده اند مورد استفاده قرار گیرند.