جرثقیل های  کشویی

جرثقیل های  کشویی
استفاده بهینه از ارتفاع
برای بلند کردن و موقعیت یابی وظایف فراتر از باند جرثقیل
جرثقیل های کششی یک گزینه غالباً انتخاب شده در کیت ساخت جرثقیل KBK آلولین است ، زیرا دامنه سیستم را از بعد دهانه جرثقیل گسترش می دهد. به عنوان مثال ، آنها یک اپراتور را قادر می سازند تا کارهای بلند کردن و موقعیت یابی بین ستون ها و ستون ها را انجام دهد یا بارها را در راهروها و مناطق آزاد بین مناطق مونتاژ و خطوط رسوب دهد. بسته به ظرفیت بار ، طرح و اندازه برش پروفیل ، دامنه را می توان تا 3100 میلی متر افزایش داد.

نسخه ای از جرثقیل کششی KBK Aluline که دارای ارتفاع بهینه شده است برای اولین بار در LogiMAT 2019 ارائه شد. در مقایسه با نسخه قبلی ، ابعاد فضای پایین سر آن کمتر است. بسته به اندازه پروفیل ، کاربران می توانند از مسیر قلاب 120 تا 220 میلی متر بیشتر بهره مند شوند ، که این امر امکان استفاده بهتر از فضای زیر تیرهای جرثقیل را فراهم می کند.
در سالگرد Demag – این شرکت به عنوان Mechanische Werkstätte Harkort & Co. در سال 1819 در Wetter / Ruhr تاسیس شد – و 56 سال پس از راه اندازی اولین کیت ساخت جرثقیل KBK ، محدوده کاربردهای ممکن برای سیستم جهانی جرثقیل سبک دارای یک بار دیگر تمدید شد

سیستم KBK Aluline می تواند متناسب با نیازهای مختلف در تولید ، مونتاژ و حمل و نقل باشد. این سیستم بر اساس مقاطع آلومینیومی و چرخ دستی های روان کار می کند. نتیجه سیستمی است که به معنای واقعی کلمه پشتیبانی عملی از بار برای اپراتور را فراهم می کند ، ارگونومی را بهبود می بخشد و بار فیزیکی را به حداقل می رساند. اکنون این امکان را نیز می دهد تا واحدهای بالابر با افزایش مسیر بالابری حتی بهتر استفاده شوند.

طول طراحی ، حداکثر ظرفیت بارگیری (تا 500 کیلوگرم) و طول تیرآهن جرثقیل را می توان هنگام طراحی تاسیسات آزادانه انتخاب کرد. جرثقیل های کششی قابل گسترش به هر دو طرف نیز قابل تحقق هستند. از ابزار