جرثقیل فرآوری برای تولید برق “سبز” در نیروگاه در هورث

Demag سه جرثقیل فرآوری برای تولید برق “سبز” در نیروگاه زیست توده E.ON در هورث تهیه می کند.
دو جرثقیل چنگ دار به طور مداوم چوب را به عنوان سوخت تغذیه می کنند
کنترل از راه دور از طریق ایستگاه عامل از راه دور Demag (ROS)
ورود به سرویس در اکتبر 2021
Demag سه جرثقیل فرایندی مجهز به چنگال برای یک پروژه بلند پروازانه برای خدمت به یک نیروگاه بزرگ تولیدیبرق طراحی خواهد کرد. این سفارش توسط Green Steam Hürth GmbH ، یک شرکت تابعه از E.ON ، ساخته شده است که یک نیروگاه زیست توده با خروجی 20 مگاوات برق و 87 مگاوات انرژی گرمایی در محل کارخانه تولید کاغذ UPM در هورث در نزدیکی کلن ، آلمان. این پروژه برای اولین بار از ایستگاه های عملیاتی از راه دور Demag استفاده می کند ، که امکان کنترل از راه دور سیستم های جرثقیل را فراهم می کند.

نیروگاهی که E.ON در آن 110 میلیون یورو سرمایه گذاری می کند و قرار است از اواسط سال 2022 آنلاین شود ، حرارت کارخانه کاغذ سازی هورث را تأمین می کند و همزمان انرژی تجدید پذیر را به شبکه می رساند. UPM سالانه بیش از 300000 تن روزنامه با کیفیت بالا را که از کاغذ بازیافت ساخته می شود ، در کارخانه تولید می کند.
مکان به خوبی انتخاب شده است ، زیرا عملیات تولید کاغذ به گرمای زیادی (به صورت بخار) نیاز دارد و تولید گرما و برق ترکیبی به ویژه کارآمد است. در این حالت ، این امر به ویژه پایدار است ، زیرا نیروگاه با بقایای چوب که E.ON در منطقه تهیه می کند ، تأمین می شود. طبق E.ON ، این یک کارایی و اطمینان قابل اطمینان از انرژی تقریباً خنثی CO2 به یک عملیات صنعتی که به انرژی زیادی نیاز دارد ، فراهم می کند.

Demag دو جرثقیل فرایندی را برای تأمین مداوم خودکار چوب تحویل می دهد تا دیگ بخار را در نیروگاه بخورد. هر ساعت حدود 45 تن چوب نیاز به تغذیه شبانه روزی دارد. دو جرثقیل دو جرقه ای که ظرفیت بارگیری آن 14 تن و دهانه آن 20.6 متر است ، در باند جرثقیل با طول تقریبا 100 متر حرکت می کنند. تمام درایوهای سفر جرثقیل دارای سرعت متغیر هستند. بازیابی انرژی هنگام ترمز و کاهش بار ، بهره وری انرژی جرثقیل ها را افزایش می دهد. چنگک های چند فک هیدرولیک با ظرفیت 12 متر مربع به عنوان ضمیمه های کنترل بار استفاده می شود.

جرثقیل ها به طور مداوم سوخت را تغذیه می کنند
سیستم های جرثقیل تا حد زیادی در حالت اتوماتیک کار خواهند کرد. نرم افزار Demag Warehouse Management System (WMS) به عنوان مثال اطمینان حاصل خواهد کرد که سنگرها تمیز می شوند ، دیگ بخار به طور مداوم با مقادیر مورد نیاز چوب تغذیه می شود و هر دو جرثقیل وظایف خود را انجام می دهند.

نه تنها سوخت ، بلکه خاکستر به عنوان یک ماده باقیمانده توسط جرثقیل Demag اداره می شود. مهندسان Demag برای این کار یک جرثقیل کوچک دو پروانه ای با ظرفیت بارگذاری 5.4 تن و یک هیدرولیک را تعیین کرده اند. سه سیستم جرثقیل در شرایط دشوار با رطوبت بالا (تا 100)) و سطح گرد و غبار بالا کار خواهند کرد. آنها از نظر ایده آل برای تأمین این شرایط مناسب هستند ، زیرا Demag قبلاً بسیاری از جرثقیل ها را برای تاسیسات بازیافت زباله و نیروگاه های زیست توده در سراسر جهان طراحی و تحویل داده است.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/compact-and-ergonomic-dsc-5-control-pendant