جرثقیل سقفی تک پل

جرثقیل سقفی تک پل

[vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#1a1a1a”][vc_column][us_image image=”1356″ size=”full” align=”center”][vc_column_text]

جرثقیل سقفی تک پل

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#fafa32″][vc_column width=”1/2″][us_image image=”1680″ size=”full” align=”right” style=”outlined” css=”.vc_custom_1572802089668{border-radius: 10px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_image image=”1790″][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#ffffff”][vc_column][vc_column_text]

سفارش جرثقیل سقفی تک پل

جرثقیل سقفی تک پل ساخت شرکت ایمن افزار کران (afzarcrane) وسیله ای کارامد و موثر برای جابجایی اشیا و تجهیزات کارگاهی تا وزن  حداکثر ۱۶ تن می باشند .این نوع جرثقیل های سقفی مناسب برای سالنهای تا دهانه 20 متر ، و حتی در سالن هایی با ارتفاع سقف کوتاه قابل ارائه است .

با استفاده از جرثقیل سقفی تک پل با کمترین فاصله ایمن بین فلنچ بالایی جرثقیل و سقف کارخانه و ابعاد جمع و جور تیرها ، امکان استفاده کامل از ارتفاع در دسترس و صرفه جویی در هزینه ایجاد یک ساختمان جدید وجود دارد.

جرثقیل سقفی تک پل چیست؟

جرثقیل تک پل سقفی یکی از پرفروش ترین انواع جرثقیل ها در سراسر دنیا است. بسیاری از کسب و کارها از این نوع جرثقیل سقفی استفاده میکنند. جرثقیل تک پل سقفی، نوعی از جرثقیل‌های سقفی است که سیستم و ساختار آن از دو کلگی و یک پل متصل بین آن‌ها تشکیل شده است. 

بالابر خود شامل موتور، گیربکس، سیم بکسل، قلاب و … است. در  جرثقیل تک پل سقفی، کالسکه و بالابر معمولا زیر پل به صورت آویزان نصب می‌شود. کلگی‌ها توسط چهار چرخ‌ به ریل متصل‌اند که معمولا دو چرخ محرک و دو چرخ متحرک‌ است. از نظر ساختاری جرثقیل‌های سقفی تک پل و  جرثقیل سقفی دو پل  شباهت های زیادی با هم دارند. 

محصول و لینک پیشنهادی: جرثقیل سقفی دو پل


کاربرد جرثقیل سقفی تک پل

جرثقیل سقفی تک پل  شش حرکتی است. یعنی میتوان در شش حرکت از آن استفاده کرد. از جمله حرکت آن میتوان به  حرکت بالا و پایین قلاب بالبر، حرکت چپ و راست مجموعه بالابر و حرکت عقب و جلو کل مجموعه در راستای طول محیط اشاره کرد. از انجایی که ظرفیت جرثقیل تک پل سقفی کمتر از جرثقیل دو پل سقفی است، بنابراین از نوع تک پل، بیشتر در کارگاه ها کوچک، سالن هایی با متراژ پایین با دهانه کم استفاده میشود. اگر شما قصد سفارش جرثقیل تک پل سقفی را دارید، میتوانید روی دانش تیم مهندسی ما حساب کنید. 

لازم به ذکر است که طراحی جرثقیل تک پل مانند دیگر جرثقیل‌ها به تجربه و دانش فنی و مهندسی زیادی نیاز دارد. به ویژه زمانی که کارفرما مدل خاص با ظرفیت متفاوت و ابعاد متفاوت سفارش میدهد. به همین دلیل برای سفارش انواع جرثقیل سقفی تک پل، باید به سراغ تیم مهندسی قَدَر بروید. برای اینکار، ما بهترین گزینه هستیم.

شرکت ایمن افراز کران با تجربه ای چندین و چند ساله، میتواند هر هر مدل جرثقیل تک پل سقفی را در ظرفیت و دهانه استاندارد برای شما طراحی و خلق کند. کافیست لب تر کنید تا تیم مهندسی ما دست به کار شود.

خرید انواع جرثقیل سقفی تک پل و خرید بالابر در سراسر ایران با شرایط عالی، به صورت نقد و اقساط

اگر برای خرید جرثقیل تک پل سقفی متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل تک پل سقفی: 09191354839 – 09123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل تک پل سقفی: 02165435080 – 02165345422

آدرس مرکز فروش جرثقیل تک پل و دوپل سقفی:

تهران – صفادشت – شهرک صنعتی – بلوار اردیبهشت – خیابان پنجم غربی – پلاک 128

فروش جرثقیل در تهران و سراسر کشور

مزایای استفاده از جرثقیل سقفی تک پل :

  • جرثقیل سقفی تک پل دارای طراحی ساده تر ، هزینه کمتر حمل بار و تهیه تجهیزات  نسبت به جرثقیل سقفی دوپل می باشد.
  • جرثقیل سقفی تک پل با سرعت بیشتری نسبت به جرثقیل سقفی دو پل ساخته و در سالن نصب می شود.
  • جرثقیل سقفی تک پل اقتصادی ترین گزینه انتخاب جرثقیل در بازه ظرفیت زیر 16 تن و دهانه کمتر از 20 متر می باشد.
  • جرثقیل سقفی تک پل وزن مرده کمتری دارد و در نتیجه نیاز به سازه سبکتری برای نصب دارد.
  • امکان دسترسی به کناره های سالن به دلیل اشتغال کمتر فضا توسط جرثقیل سقفی تک پل وجود دارد.
  • جرثقیل سقفی تک پل در سالن هایی با ارتفاع کم هم قابل اجراست.

 

سفارش انواع جرثقیل سقفی تک پل متناسب با نیاز

شرکت امین افراز کران می‌تواند به‌صورت سفارشی و بسته به نیاز کارفرمایان عزیز، انواع جرثقیل سقفی تک پل را طراحی و خلق کند و با شرایط خیلی خوبی در اختیار آنها قرار دهد. جرثقیل های سقفی تک پل، در ظرفیت های متنوع بسته به نوع کسب و کار طراحی میشود. شرکت ایمن افراز کران، میتواند انواع جرثقیل های سقفی تک پل را با ظرفیت‌های خیلی بالا و  با طول دهانه‌ی بیشتر از نمونه های بازار نیز میتواند خلق کند.  لازم به ذکر است که جرثقیل تک پل سقفی، در تمامی سوله‌ها، کارگاه‌ها، کارخانه‌ها با سقف کوتاه یا بلند کاربرد دارد که با توجه به شرایط هر محیط، نوع طراحی پل جهت اتصال به کلگی متفاوت می‌شود. 

تیم مهندسی شرکت ایمن افراز کران، قبل از اینکه برای طراحی و تولید جرثقیل سقفی تک پل، دست به کار شود، محیط شما را میسنجد و همه جوانب را در نظر میگیرد. ارتفاع سقف، متراژ، حداکثر وزن جسم های موردنظر برای حمل و نقل، هدف و بودجه از مهم ترین فاکتورها برای طراحی جرثقیل سقفی است.  اکنون اگر قصد سفارش و خرید جرثقیل سقفی تک پل دارید، میتوانید به یکی از شماره های زیر تماس بگیرید. تا به اکنون ما ده ها جرثقیل تک پل ۳ تن تا ۲۰ تن را طبق جدیدترین استانداردها ماشین سازی و بروز ترین دانش مهندسی ساخت سازه، ساخته ایم و تحویل کارفرمایان داده ایم. 

از جمله جرثقیل های سقفی تک پل سفارشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

جرثقیل سقفی تک پل 3تن
جرثقیل سقفی تک پل 5تن
جرثقیل سقفی تک پل 10تن
جرثقیل سقفی دو پل 10تن
جرثقیل سقفی دو پل 15تن
جرثقیل سقفی دو پل 20تن

 

دریافت خدمات مشاوره رایگان، خدمات پس از فروش و گارانتی برای خرید جرثقیل تک پل سقفی

اگر شما کارفرمایان عزیز، قبل از سفارش و خرید جرثقیل تک پل سقفی، نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، میتوانید در ساعت اداری به شماره ثابت تماس بگیرید یا به شماره همراه، در هر ساعت تماس یا پیام بدهید. ما در خدمت شما هستیم تا هر گونه سوالی در مورد فروش جرثقیل تک پل سقفی داشتید را جواب بدهیم.

راستی باید بگوییم که پس از تحویل جرثقیل تک پل سقفی از شرکت ایمن افراز کران، شما مشمول خدمات آموزش رایگان برای اپراتوری دستگاه خواهید شد. یک نفر به عنوان کارشناس به محل شما اعزام شده و به شما در مورد کار با جرثقیل سقفی تک پل و اپراتوری آن، موارد ایمنی و لازم را آموزش میدهد. نصب جرثقیل تک پل سقفی هم دقیقا توسط ما انجام میشود. چرا کوچک‌ترین خطا در نصب می‌تواند منجر به حوادثی جبران ناپذیر شود. البته در مورد شیوه نصب نیز به شما توضیح داده میشود. پس جای هیچ نگرانی نیست.

در ضمن باید اشاره کنیم که  محصول، شامل ۱۰ سال خدمات پس از فروش خواهد شد. این یعنی اینکه طی ده سال، خدمات سرویس، نگهداری، تعمیرات جرثقیل تک پل سقفی، به طور کامل دریافت خواهید کرد. هر تجهیزاتی، پس از نصب و راه‌اندازی، در فواصل زمانی معین نیاز به نگهداری دارد؛ که ما نگهداری جرثقیل سقفی تک پل را تمام و کمال به صورت دوره ای برای شما انجام میدهیم.   شایان ذکر است که کلیه محصولات، اعم از انواع جرثقیل سقفی تک پل، شامل گارانتی یک ساله هستند. 

 

 

 

برای ثبت سفارش و مشاوره با کارشناسان ایمن افزار کران فرم سفارش را پر کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_image image=”2135″ size=”full”][us_image image=”2137″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”2136″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”2138″][/vc_column][/vc_row][vc_row color_scheme=”custom” us_bg_color=”#1a1a1a” bg_type=”bg_color” bg_color_value=”#1a1a1a”][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_btn label=”دریافت فرم سفارش” link=”url:http%3A%2F%2Fafzarcrane.com%2F%25d8%25ab%25d8%25a8%25d8%25aa-%25d8%25b3%25d9%2581%25d8%25a7%25d8%25b1%25d8%25b4%2F|title:%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4||” font_size=”30px” align=”center” css=”.vc_custom_1572738261413{background-color: #1a1a1a !important;border-radius: 30px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]