جرثقیل سقفی ایرانی

آیا می‌توان به جرثقیل های سقفی ایرانی اعتماد کرد؟ قیمت جرثقیل سقفی ساخت ایران

خرید بهترین جرثقیل های سقفی تولید ایران از شرک جرثقیل ایمن افزار کران

چرا در کارگاه خود از جرثقیل سقفی استفاده کنیم؟ ایا میتوان به جرثقیل های ایرانی اعتماد کرد؟ ایمنی جرثقیل های ایرانی چقدر است؟ جرثقیل های سقفی ساخته ایران امکان تعمیر و نگهداری دارند؟ ما در این مقاله سعی کردیم که جرثقیل های سقفی ساخته ایران توسط شرکت جرثقیل ایمن افزار کران را به صورت کامل بررسی کینم. برای خرید جرثقیل سقفی سفارش و طراحی متناسب با فضای کارگاهی و از همه مهمتر بودجه مالی خود همین حالا تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تولید کننده جرثقیل سقفی ایرانی – بهترین قیمت بازار

تاریخچه کمی از جرثقیل و کاربردهای آن

جرثقیل وسیله ای است که برای جابجایی اجسام سنگین کاربرد دارد. جرثقیل برای اولین بار برای جابجایی سنگ‌های عظیم در مصر باستان مورد استفاده قرار گرفت. در آن زمان جرثقیل‌ها از طناب، قرقره و قلاب تشکیل می‌شدند و اشیا یا نیروی انسانی را با استفاده از حیوانات جابجا می‌کردند. در دوران باستان از جرثقیل ها اغلب برای ساختن ساختمان و همچنین حفر چاه و کشیدن آب استفاده می‌کردند. با پیشرفت علم و ظهور صنایع مختلف، استفاده از جرثقیل‌ها روزبه‌روز بیشتر شده و شکل و نوع آنها افزایش می‌یابد. در گذشته جرثقیل‌ها توسط توربین‌‎های بخار رانده می‌شدند و حرکت جرثقیل ها توسط بخار آب بود؛ اما پس از اختراع موتورهای الکتریکی، جرثقیل ها توسط موتورهای الکتریکی مستقیم یا غیرمستقیم با کمک پمپ های هیدرولیک هدایت می شدند. اولین جرثقیل سقفی ایرانی را یک شرکت انگلیسی برای حفر چاه نفت در جنوب مسجد سلیمان وارد کرد. این جرثقیل در حال حاضر در موزه روغن مسجد سلیمان به نمایش گذاشته شده است. این جرثقیل قادر بود 20 تن محموله را با چرخش 90 درجه به صورت عمودی حرکت دهد. جرثقیل توسط یک موتور احتراقی بنزین رانده می‌شد و نیروی تولید شده توسط گیربکس به یک قرقره کابل فلزی و در نهایت به قلاب جرثقیل منتقل می شد. جرثقیل ها به تدریج با توسعه و رشد صنعت در جهان توسعه یافتند و اکنون به عنوان بازوهای قوی صنعت در همه صنایع توسط گیربکس های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ایران، تولیدکنندگان مختلفی در زمینه تولید جرثقیل سقفی فعالیت می کنند. برخی از این تولیدکنندگان، محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به بازار عرضه می کنند.

عوامل موثر در قیمت جرثقیل سقفی

جرثقیل های سقفی در انواع مختلفی تولید می‌شوند، از جمله جرثقیل های تک پل، جرثقیل های دو پل، جرثقیل های سقفی متحرک و جرثقیل های سقفی دروازه ای، هر نوع جرثقیل، قیمت متفاوتی دارد.

ظرفیت جرثقیل به وزن بار قابل حمل توسط آن اشاره دارد. هرچه ظرفیت جرثقیل بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

ارتفاع کاری جرثقیل به حداکثر ارتفاعی که می تواند بار را حمل کند اشاره دارد. هرچه ارتفاع کاری جرثقیل بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

جرثقیل های سقفی در انواع مختلفی از جنس ها تولید می شوند، از جمله فولاد، آلومینیوم و استیل. هر نوع جنس، قیمت متفاوتی دارد.

قیمت جرثقیل های سقفی چقدر است؟

همانطور که میدانید جرثقیل های سقفی ساخته شده توسط شرکت افزار کران کاملا سفارشی و متناسب با شرایط و درخواست شما می‌باشد. پس با توجه به این مورد نمیتوان یک قیمت ثابت را معرفی کرد. در کل میتوانید جرثقیل های سقفی خود را از 1 تن تا 100 تن در طول های از 5 متر تا 40 متر سفارش دهید.

قیمت جرثقیل های سقفی نسبت به سال 1401 چقدر تغییر کرده و نوسان دارد؟

لازم به ذکر است که نوسانات بازار در قیمت جرثقیل های سقفی بی تاثیر نیست. با توجه به این موارد میتوان گفت که قیمت جرثقیل های سقفی ایرانی نسبت به سال 1401 حدودا 30 درصد افزایش داشته است. پیش بینی ما این است که در اسفند ماه سال 1402 چیزی نزدیک به 20 درصد افزایش قیمت نیز داشته باشیم.

معرفی جرثقیل کارگاهی

نحوه خرید جرثقیل سقفی ایرانی با بهترین قیمت بازار

برای خرید جرثقیل سقفی می‌توانید به تولیدکنندگان معتبر این محصول مراجعه کنید. تولیدکنندگان جرثقیل سقفی، معمولاً محصولات خود را به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگی‌ها به فروش می‌رسانند. شرکت افزار کران با بیش از 10سال سابقه طراحی، مشاوره و ساخت انواع جرثقیل سقفی، دروازه‌ای، نیم دروازه‌ای، ستونی بازویی و سیستم‌های انتقال مواد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. ما همچنین تعمیرات انواع جرثقیل را در سراسر ایران انجام میدهیم. همچنین این شرکت جهت تامین کلیه قطعات جرثقیل از قبیل انواع بالابر، انواع موتور گیربکس، تابلو برق، جعبه چرخ های راهبر، کمربند راهنما انواع خطوط برق رسانی و غیره آماده خدمت رسانی به شماعزیزان است.

چرا جرثقیل های سقفی ساخته ایران را بخریم؟

همیشه گفتن حمایت از تولید ملی، اما عمل کردن کجا و گفتن کجا. اولین چیزی که در اعتماد برای خرید جرثقیل های سقفی تولید ایران میتواند اعتماد شما را جذب کند، قیمت و تضمین اصالت کالا است. تمام جرثقیل های تولید شده توسط افزار کران دارای 10 سال ضمانت کیفیت و حتی تامین قطعات هستند. فکر کنید اگر یک جرثقیل خارجی تهیه کنید و روزی آن جرثقیل خراب شود! چه کسی میتواند آن را تعمیر کند؟ آیا مطمئن هستید که تمام قطعات مورد نیاز آن جرثقیل در ایران پیدا میشود؟ و یا قیمت قطعات خارجی با توجه به نوسانات بازار دلاری برای شما قابل قبول است؟ ایا هر کسی میتواند جرثقیل های خارجی را تعمیر کند؟

خیالتان را راحت کنم با خرید جرثقیل های ما دیگر نه مگران تعمیر جرثقیل و نه تامین قطعات ان خواهید بود.

تولید کننده جرثقیل سقفی ایرانی

نکات مهم در خرید جرثقیل سقفی ایرانی

نیازهای خود را به درستی شناسایی کنید: قبل از خرید جرثقیل سقفی، باید نیازهای خود را به درستی شناسایی کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا نوع و ظرفیت مناسب جرثقیل را انتخاب کنید.

از کیفیت محصولات تولیدکنندگان مختلف اطمینان حاصل کنید: این کار به شما کمک می کند تا محصولی با کیفیت و با دوام خریداری کنید.

قیمت محصولات مختلف را مقایسه کنید: مقایسه قیمت به شما کمک می کند تا بهترین قیمت را برای محصول مورد نظر خود بپردازید.

بیشتر بخوانید: بزرگترین مرکز فروش جرثقیل در تهران

انواع جرثقیل از نظر بالابرهای متحرک و صنعتی

این جرثقیل ها به یک نقطه ثابت متصل هستند و نمی توانند حرکت کنند. جرثقیل های سقفی، جرثقیل های دروازه ای و جرثقیل های برجی از جمله جرثقیل های ثابت هستند.

این جرثقیل ها می توانند در یک محدوده مشخص حرکت کنند. جرثقیل‌های چرخ زنجیری و جرثقیل های کامیونی از جمله جرثقیل های متحرک هستند.

این جرثقیل‌ها روی آب شناور هستند و می توانند برای بارگیری و تخلیه کشتی‌ها استفاده شوند. جرثقیل های کشتیرانی و جرثقیل های اسکله از جمله جرثقیل های شناور هستند.

تولید کننده جرثقیل سقفی ایرانی – بهترین قیمت بازار

انواع جرثقیل های ثابت

جرثقیل های سقفی: جرثقیل های سقفی روی سقف ساختمان ها نصب می شوند و برای جابه جایی بار در داخل ساختمان استفاده می شوند. این جرثقیل ها در انواع تک پل، دو پل و متحرک موجود هستند.

جرثقیل های دروازه ای: جرثقیل های دروازه ای روی ستون های دروازه ای نصب می شوند و برای جابه جایی بار در فضای باز استفاده می شوند. این جرثقیل ها در انواع تک پل، دو پل و متحرک موجود هستند.

جرثقیل های برجی: جرثقیل های برجی روی پایه های بلند نصب می شوند و برای جابه جایی بار در ارتفاعات بالا استفاده می شوند. این جرثقیل ها در انواع ثابت و متحرک موجود هستند. 

بیشتر بخوانبد: سفارش ساخت جرثقیل کارگاهی قیمت فروش، نصب

فیلم جرثقیل سقفی

تصاویر تولید کننده جرثقیل سقفی ایرانی

انواع جرثقیل های متحرک

جرثقیل های موبایل: جرثقیل های موبایل روی کامیون ها یا تراکتورها نصب می شوند و می توانند در جاده ها و مسیرهای خاکی حرکت کنند. این جرثقیل ها در انواع تک پل، دو پل و متحرک موجود هستند.

جرثقیل های چرخ زنجیری: جرثقیل های چرخ زنجیری روی شاسی های چرخ زنجیری حرکت می کنند و می توانند در زمین های ناهموار حرکت کنند. این جرثقیل ها در انواع تک پل، دو پل و متحرک موجود هستند.

جرثقیل های کامیونی: جرثقیل های کامیونی روی کامیون ها نصب می شوند و می توانند برای بارگیری و تخلیه کامیون ها استفاده شوند. این جرثقیل ها معمولاً در اندازه های کوچک هستند و برای جابه جایی بارهای سبک استفاده می شوند

تولید کننده جرثقیل سقفی ایرانی

انواع جرثقیل های شناور

جرثقیل های کشتیرانی: جرثقیل های کشتیرانی روی کشتی ها نصب می شوند و برای بارگیری و تخلیه بار از کشتی ها استفاده می شوند.

جرثقیل های اسکله: جرثقیل های اسکله در اسکله ها نصب می شوند و برای بارگیری و تخلیه بار از کشتی ها استفاده می شوند.

در هنگام انتخاب جرثقیل مناسب، باید به عوامل مختلفی مانند نوع بار، ظرفیت بارگیری، ارتفاع کاری و محیط کاری توجه کنید.

انواع جرثقیل سقفی

ما در کل جرثقیل های سقفی را متناسب با نیاز شما در دو نوع تک پل و دو پل طراحی و تولید میکنیم. همانطور که گفتیم نوع جرثقیل متناسب با فضای کارگاهی و نیاز شما متفاوت و دارای ابعاد اختصاصی می‌باشد. البته اینکه فضای مد نظر شما در درون سوله یا کارگاه و یا در فضای ازاد باشد نیز در طراحی نوع جرثقیل بی تاثیر نیست.

پروژه های اجرا شده جرثقیل سقفی افزار کران

جرثقیل های سقفی ما اماده طراحی و ارسال به سراسر ایران هستند. در ادامه لیستی از ایتان های فعالیت های خود را نام میبریم.

  • جرثقیل سقفی در هرمزگان
  • جرثقیل سقفی در فارس
  • جرثقیل سقفی در خوزستان
  • جرثقیل سقفی در آذربایجان
  • جرثقیل سقفی در تهران
  • جرثقیل سقفی در کرمان
  • جرثقیل سقفی در یزد
  • جرثقیل سقفی در اصفهان
  • جرثقیل سقفی در خراسان رضوی

راهنمای ثبت سفارش جرثقیل سقفی ایرانی

ما برای هر یک از انواع جرثقیل های خود یک فرم سفارش داریم. که لازم است قبل از ثبت سفارش این فرم را پر کرده و سپس از طریق واتساپ برای پشتیبانان ما ارسال نمایید. این فرم شامل: اطلاعات فکس، نام شرکت، اطلاعات سفارش دهنده، ظرفیت مورد نیاز، سرعت های بالابر، سرعت های حرکت عرضی، سرعت های حرکت طولی و… است. ما همچنین اطلاعات مرتبط با شرایط محیطی، شرایط مخرب، شرایط دما و همچنین گروه کاری شما را نیاز داریم.

کارشناسان و مشاورین ما پس از بررسی دقیقی فرم و اطلاعات با شما تماس گرفته و بهترین پیشنهاد برای ثبت سفارش را در اختیارتان قرار میدهند.

شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

طراحی و ساخت، خرید و فروش انواع جرثقیل: سقفی، دروازه‌ای، نیم دروازه‌ای، ستونی (بازویی) | فروش بالابر ، خطوط برق رسانی جرثقیل | فروش انواع کلگی ( راهبر جرثقیل ) و انواع جعبه چرخ جرثقیل

09191354839 – 09123826467

محصولات شرکت جرثقیل ایمن افزار کران