مرکز سفارش و خرید جرثقیل ستونی – جرثقیل ستونی چیست؟

مرکز فروش جرثقیل ستونی

یکی از پرفروش‌ترین انواع جرثقیل‌ها در بازار داخلی و خارجی، جرثقیل ستونی است. منظور از «جرثقیل ستونی» همان جرثقیل بازویی است. جرثقیل ستونی، شامل یک تیر و یک ستون است. تیر یا همان پل، با کمک یک ستون به زمین متصل شده است. از جرثقیل‌های ستونی در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، سوله‌ها و محیط‌های صنعتی دیگر استفاده میشود. اکنون اگر شما قصد خرید جرثقیل ستونی دارید، میخواهید با مشخصات فنی، کاربرد و قیمت جرثقیل ستونی آشنا شوید در ادامه همراه ما باشید. شرکت ایمن افزار کران، بهترین مدل جرثقیل ستونی را برای شما طراحی کرده و با بهترین قطعات روز دنیا خلق میکند.

جرثقیل ستونی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

جرثقیل‌های ستونی  کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. بسیاری از کسب‌و‌کار عملا بدون استفاده از جرثقیل ستونی، کارشان لَنگ میماند. از این نوع جرثقیل، بیشتر در مکانهایی استفاده میشود که امکان نصب جرثقیل سقفی وجود نداشته و دهانه محیط آنچنان بزرگ نیست.  جرثقیل ستونی یک بازوی گردان دارد که روی یک ستون و فونداسیون آن نصب شده است. این نوع جرثقیل توانایی این را دارد که تا زاویه ۳۶۰ بچرخد. لازم است بدانید که از جرثقیل ستونی هم در مکان‌های روباز و هم در محیط‌های سربسته امکان استفاده را دارد.

برای مثال اکثر اسکله‌ها و محل‌هایی که در آن‌ها امکان نصب جرثقیل‌های سقفی نیست، از جرثقیل ستونی استفاده میشود.  نحوه نصب و کار با جرثقیل‌های ستونی بسیار راحت است و اصلا جای نگرانی نیست. البته همانطور که گفته شد، جرثقیل‌های ستونی در اندازه‌ی طول بازو محدودیت‌هایی دارند. به همین دلیل قبل از اینکه تیم طراحی برای ساخت جرثقیل ستونی دست به کار شود، باید اندازه، متراژ، نوع کاربری محیط صنعتی را بررسی کند.

ما به نوبه خود برای ساخت جرثقیل های ستونی تیم مهندسی خود را به محل پروژه، محل اسکان، محیط صنعتی، سوله، کارگاه یا کارخانه شما اعزام میکنیم تا همه چیز بررسی شود. ما طبق نیاز شما و بودجه ای که در نظر دارید. برای کسب و کار شما جهت بهینه‌سازی مرحله جا‌به‌جایی و حمل‌ونقل هر نوع وسیله، قطعه و محصول، بهترین مدل جرثقیل ستونی به صورت سفارشی طراحی و تولید میشود.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل ستونی: 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت جرثقیل ستونی:  0216543508002165345422

 ما محصولاتمان را همراه با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله به کارفرمایان عزیز ارائه میدهیم.


نحوه چرخش و حرکت جرثقیل‌های ستونی

طبق توضیحات، جرثقیل‌های ستونی از تیر و ستون تشکیل شده اند. تیر یا پل می‌تواند از ۱۸۰ الی ۳۶۰ درجه حول محور ستون چرخش داشته باشد. این میزان چرخش به حمل و نقل راحت‌تر و بهینه‌تر بسیار کمک کرده است.  همچنین بالابر روی تیر می‌تواند به جلو یا عقب حرکت کند که با توجه به حرکت چرخشی این نوع جرثقیل، می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

مشخصات جرثقیل ستونی

محل نصب جرثقیل‌های ستونی ثابت است و امکان جا‌به‌جایی وجود ندارد. به همین دلیل از همان ابتدای پروژه ساخت جرثقیل ستونی، تیم مهندسی باید طبق مشخصات محل نصب، جرثقیل ستونی را طراحی کند. لازم است بگوییم که جرثقیل‌های ستونی، می‌توانند از بالابر‌های دستی یا برقی استفاده کنند. برای کنترل حرکت و چرخش جرثقیل ستونی، میتوان از ریموت نیز استفاده کرد. اپراتوری این نوع جرثقیل بسیار راحت است.

جرثقیل‌های ستونی بسیار ساده هستند. مکانیزم آنها آنچنان پیچیده نیست. به طور کلی اجزای جرثقیل‌های ستونی به سه بخش تقسیم میشوند. بخش اول مجموعه‌ مربوط به قسمت بالابر میشود. بالابر جرثقیل ستونی از چرخ، موتور، سیم بکسل، زنجیر و… تشکیل شده است. بخش دوم جرثقیل ستونی، پل یا تیر است که بالابر روی آن نصب شده و بخش سوم نیز ستون است که به دو بخش دیگر متصل شده است.

مشاوره رایگان قبل از سفارش جرثقیل ستونی

سوالی در مورد نحوه خرید جرثقیل ستونی دارید؟ میخواهید از قیمت جرثقیل ستونی به طور دقیق مطلع شوید، از شرایط پرداخت چطور؟ جرثقیل ستونی در چه ظرفیتی نیازتان است؟ نمیدانید که چه نوع جرثقیل ستونی برای کسب‌وکارتان بهتر است؟ اگر هر گونه سوالی در باب جرثقیل ستونی بازویی دارید، ما در بست در خدمت شماییم. همین حالا تماس بگیرید. خدمات مشاوره، رایگان ارائه میشود.

راستی این را بگوییم که محصول سفارشی یا خریداری شده، مشمول ۱۰ سال خدمات پس از فروش شده و تا یک سال گارانتی دارد. پس بابت همه چیز خیالتان راحت باشد. اکنون برای ارتباط با کارشناسان فروش با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل ستونی: 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت جرثقیل ستونی:  0216543508002165345422