جرثقیل زنجیره ای  برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی

هندلینگ دقیق به لطف همگام سازی مکانیکی
یک موتور برای چهار درایو زنجیره ای
مجهز به چهار قلاب بار ، بالابر زنجیره ای کوادرو  امکان بلند کردن و انتقال همزمان اتصالات مختلف بارگیری را فراهم می کند. اندازه های موجود  این امکان را فراهم می کند تا بارهای با وزن حداکثر 3.2 تن به صورت ایمن و کارآمد کنترل شوند.

بالابر زنجیره ای quadro Demag LDC-Q ، یک واحد  از محدوده Demag’s DC است که دارای سابقه موفقیت آمیز در سراسر جهان است ، می تواند برای طیف گسترده ای از نیازهای حمل و نقل در برنامه های تولید و تدارکات مورد استفاده قرار گیرد. واحدهای LDC-Q که به چهار قلاب بار مجهز شده اند می توانند ضمیمه های مخصوص حمل بار ویژه مشتری یا اجزای مسطح و مواد خوراکی را به ایستگاههای کاری مربوطه کنترل و حمل کنند.

اساس این طیف گسترده ای از کاربردها فناوری ارائه شده توسط جرثقیل دو زنجیره ای LDC-D و برخی ویژگی های اختصاصی است. به عنوان مثال ، این شامل طرحی است که دو بالابر دو زنجیره ای را ترکیب می کند که فقط یک درایو دارند ، که یک ویژگی فنی خاص است. این بدان معنی است که فقط یک موتور بالابر زنجیره ای از طریق اتصالات متناظر ، برق را به سه زنجیره دیگر منتهی به واحد چهارگانه منتقل می کند. سربهای قلاب همگام سازی مکانیکی قابلیت حمل و نقل دقیق و یکنواخت را فراهم می کند. این ترتیب بارهای با توزیع نامتقارن وزن تا نسبت 70:30 را قادر می سازد بدون هیچ مشکلی برداشت شود.
ProHub کنترل سرعت متغیر یکپارچه ، که یک ویژگی منحصر به فرد برای بالابرهای زنجیره ای  است ، همچنین اجازه می دهد تا سرعت تخمینی تا 90 درصد بیشتر در محدوده بار جزئی باشد.
اپراتورها می توانند از اندازه های DC 10 و DC 25 برای جابجایی بارهای تا 3.2 تن استفاده کنند.

بالابر زنجیری کوادرو مزایای بالابر ایمن و کارآمد را ارائه می دهد. عملکرد واحد کنترل با ولتاژ پایین (کنترل کنتاکتور 24 ولت) و همچنین راه اندازی و ترمز نرم برای نوسان کم بار نیز از فاکتورهای قابل توجه است. عملکردهای بیشتر مربوط به ایمنی حداقل سطح عملکرد c و رده 2 را به EN ISO 13849-1 برآورده می کنند.

علاوه بر ایمنی ، خدمات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. کلاچ و گیربکس لغزشی با ابعاد سخاوتمندانه ، که تا 10 سال بدون تعمیر و نگهداری است و همچنین به لطف طراحی مدولار ، تعمیر و نگهداری سریع و ساده قطعات منفرد به سهولت سرویس دهی بالابر زنجیره ای کوادرو کمک می کند. اینها همه جنبه های مهمی است که زمان خرابی را به حداقل می رساند و برای بهبود بهره وری عمر مفید واحد را افزایش می دهد.
برای کنترل بالابر زنجیره ای کوادرو  ، اپراتورها نیز از نیروی آویز کنترل DSC / DSE با نیروی محرک کم خستگی خود برای بهبود ارگونومی بهره مند می شوند. برای تأمین نیازهای خاص ارگونومی ، اپراتورها می توانند از بین کنترل های رادیویی یا آویزهای کنترل متصل به کابل که می توانند در واحدهای کنترل ثابت ادغام شوند ، یکی را انتخاب کنند.

و در نهایت ، مدل های هندسه دو بعدی و سه بعدی در ابزار Demag Designer به دارندگان این امکان را می دهد که در مرحله پیش از برنامه ریزی ، یک راه حل بالقوه و چیدمان دقیق آن را در ساختمان و ماشین آلات موجود خود مشاهده کنند.