جرثقیل برای فن آوری توربین گاز

ادغام فرآیند با پیشرفته ترین جرثقیل ها
مفهوم لجستیک یکپارچه از یک منبع واحد
بر کارایی ، در دسترس بودن ، ایمنی و قابلیت اطمینان تمرکز کنید
فناوری گاز توربین زیمنس جرثقیل های Demag را در محل جدید خود در نزدیکی سن پترزبورگ برای تولید و سرویس دهی توربین های گازی بالای 60 مگاوات به کار خواهد گرفت. این شرکت قرارداد تحویل و نصب هفت جرثقیل فرایندی و چهار جرثقیل جهانی را به شرکت Terex Material Handling اعطا کرده است که برخی از آنها برای کار پشت سر هم مجهز هستند. در ملکی به ابعاد 25000 متر مربع ، امکانات تولیدی در حال توسعه است که در آن تاسیسات جرثقیل Demag از تمام مراحل تولید ، حمل و نگهداری توربین های گازی پشتیبانی می کند. تاسیسات جرثقیل باید در یک فرصت چالش برانگیز نصب و به بهره برداری برسند. توربین های گازی پیشرفته برای بازار رو به رشد روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) تولید می شوند.  تولید توربین گاز در منطقه لنینگراد نزدیک به سن پترزبورگ ، دومین شهر بزرگ روسیه  آغاز شود.
زیمنس در حال سرمایه گذاری در تأسیسات جدید تولیدی خود در نزدیکی سن پترزبورگ است تا شبکه تولید جهانی خود را برای توربین های گازی گسترش دهد و به مشتریان نزدیک شود. دکتر لارس برزوسکا ، معاون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مدیریت مواد Terex ، توضیح می دهد: “اعتماد به نفس مشتری Demens توسط مارک Demag توسط مشتری ما ، بار دیگر بر موقعیت پیشرو ما به عنوان یک تامین کننده سیستم برای بخش مهندسی مکانیک در سراسر جهان تأکید می کند. ما خوشحالیم که محصولات ما می توانند نقش مهمی در سطح عملیات در اجرای استراتژی تجارت جهانی زیمنس در بخش انرژی داشته باشند. ”
Lutz Dowy ، معاون فروش و مدیریت محصولات رئیس جمهور: ”جرثقیل ها و بالابرهای Demag کیفیت و عملکرد بالای خود را در کارخانه های زیمنس سالها نشان داده اند ، مانند Görlitz که در تولید توربین های بخار صنعتی تخصص دارد. حضور محلی ما در روسیه و تخصص ساخت ما این امتیاز را به ما می دهد. مشتری ما زیمنس از مهندسی جرثقیل قابل اعتماد ، زمان تحویل کوتاه و نصب و همچنین پشتیبانی در طول چرخه عمر محصول با زمان پاسخ سریع بهره مند است. ”
راه حل سیستم برای فرآیندهای خاص صنعت
نصب جرثقیل Demag به تمام قسمتهای تمام خطوط مونتاژ در تأسیسات جدید تولید محلی سرویس خواهد داد. آنها مسئولیت رسیدگی به بارهای سنگین را بر عهده خواهند داشت و اطمینان حاصل می کنند که ایستگاه های مونتاژ منفرد دقیقاً سرویس می شوند و قطعات تا آخرین میلی متر قرار دارند. از آنجا که آنها به دو واحد بالابر مجهز شده اند ، جرثقیل ها همچنین قادر به چرخش ایمن اجزا مانند محفظه های توربین خواهند بود. تاسیسات جرثقیل همچنین اطمینان حاصل می کند که ایستگاه های مونتاژ جداگانه به هم متصل شده اند و برای نصب توربین های گازی کامل آماده برای حمل و نقل استفاده می شوند.

طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای خاص برنامه
سیستم یکپارچه لجستیک متشکل از هفت جرثقیل سقفی تحت کنترل با دو رادیو و چهار جرثقیل سفارشی دیواری است که به طور خاص برای کاربرد طراحی شده اند و در سه سطح جرثقیل حرکت می کنند. پنج جرثقیل فرایندی که دارای دهانه 27 متر و ظرفیت بار مختلف هستند در سطح بالایی کار می کنند. بزرگترین جرثقیل که به سه واحد بالابر مجهز است که دارای ظرفیت بار 250/150/16 تن هستند ، برای کار با اجزای بزرگ و انتقال توربین های گازی کامل استفاده می شود. دو نصب دیگر جرثقیل در سطح دوم کار می کنند و با استفاده از واحدهای بالابر 25 تنی خود به سرعت با مواد از ایستگاه های کاری استفاده می کنند. با استفاده از یک بالابر طناب 5 تنی اضافی ، این جرثقیل ها همچنین می توانند برای پشتیبانی از کار مونتاژ استفاده شوند.
در سطح ایستگاه کاری ، سه جرثقیل سفارشی دیواری Demag EWKE که 10 متر پیشروی دارند برای جابجایی بارهای تا 3.2 تن نصب می شوند. چهارمین جرثقیل دیواری دیواری دارای طرح دو تیر با مساحت 11 متر و مجهز به بالابرهای مسافرتی است که ظرفیت بارگذاری هر یک 5 تن است. به لطف جرثقیل های سفارشی دیواری که در امتداد دیواره خلیج کار می کنند ، فناوری توربین گازی زیمنس از جرثقیل های همه کاره که می تواند برای کارهای مونتاژ استفاده شود و شعاع عملکرد گسترده ای دارند ، بهره مند خواهد شد.
دامنه تحویل همچنین شامل خطوط منبع تغذیه به طول 430 متر است که برای منبع تغذیه قابل اعتماد به جرثقیل ها نصب می شود.

سرمایه گذاری مشترک برای رسیدگی به تقاضای خاص بازار
OOO Siemens Gas Turbine Technologies (SGTT) سرمایه گذاری مشترک Siemens AG (65٪) و OJSC Power Machines (35٪) است و در اول دسامبر 2011 در سن پترزبورگ تاسیس شد. SGTT بر اساس OOO Interturbo تاسیس شد ، که از سال 1991 تا 2011 سرمایه گذاری مشترک شرکا بود و توربین های گازی را تحت لیسانس زیمنس AG مونتاژ کرد.
این شرکت جدید در توسعه توربین های گازی ، محلی سازی تولید در روسیه ، مونتاژ ، فروش ، مدیریت پروژه ها و سرویس توربین های گازی در روسیه و کشورهای CIS فعالیت دارد.