ترکیب هوشمند از واحد کنترل ایمنی و سنسورها

ویژگی ها:

کاهش نوسان بار به عنوان یک گزینه استاندارد
ایمنی بهبود یافته برای انسان و ماشین
جرثقیل ها حرکت ها را به طور خودکار و به طور مداوم اصلاح می کنند
بهره وری بیشتر به لطف موقعیت دقیق بار
جلوگیری از برخورد با سایر تجهیزات
کاهش نوسان بار برای جرثقیل ها

به لطف ترکیب هوشمند واحد کنترل ایمنی ، سنسورها و رادیو کنترل ، اپراتور می تواند بارها را سریعتر ، دقیق تر و با خیال راحت تر کنترل کند – یک سیستم کمکی با مزایای بالا.
چه برای جابجایی سریع مواد هنگام بارگیری و تخلیه کامیون ها و چه حمل و نقل کامپوننت های سنگین با دقت میلی متر هنگام مونتاژ ماشین آلات ، بار جرثقیل متاثر از زمان است ، بهره وری را از بین می برد ، خطراتی را به همراه دارد و می تواند منجر به آسیب دیدن بارها و برخورد شود.

تا کنون ، این عملکرد فقط برای جرثقیل های داخلی با صرف هزینه زیاد قابل ارائه است. اکنون این کار بسیار ساده است: جرثقیل های  Demag را می توان به عنوان گزینه استاندارد با کاهش میزان کاهش بار نصب کرد.

SafeControl ، که توسط Demag در داخل ساخته شده است ، اساس این عملکرد را فراهم می کند. این وسیله همه حرکات مربوطه را کنترل می کند و همچنین اجازه می دهد سنسورها و عملکردهای اضافی را در مدار ایمنی ادغام کنید. در این حالت ، یک سنسور زاویه ای طناب سیم حرکات تاب را تشخیص می دهد و به سیگنال های SafeControl برای «جبران» ، حرکت های اصلاحی مستقل از محورهای حرکت را می دهد.

این امر نه تنها به طور قابل اعتماد هرگونه افزایش بار ناشی از شتاب گیری و ترمز را تشخیص و کاهش می دهد. حتی در صورت بروز خطاهای غیر منتظره یا بی نظمی ، سیستم بلافاصله فعال می شود. نتیجه این است که بارهای حساس می توانند به سرعت ، دقیقاً و بالاتر از همه با خیال راحت قرار بگیرند. بنابراین این سیستم ایمنی نه تنها از اپراتورهای جرثقیل بی تجربه ، بلکه از افراد حرفه ای نیز پشتیبانی می کند که اکنون می توانند حتی با بهره وری بیشتر و ایمن تر با نوسانات بار زیاد کار کنند.

نوسان کاهش بار به عنوان گزینه ای برای همه جرثقیل های  Demag مجهز به سیستم SafeControl ارائه می شود. میرایی نوسان بار را می توان به راحتی از طریق رادیو کنترل روشن و خاموش کرد. وضعیت فعلی (روشن / خاموش) در صفحه نمایش واحد کنترل نشان داده می شود.
با استفاده از این ویژگی ها ، کاهش بار جرثقیل  گزینه ای با مزایای زیاد برای یک سرمایه گذاری (معقول) است که به سرعت هزینه خود را پرداخت می کند – از طریق چرخه های بار سریع تر و کنترل حساس تر. علاوه بر این ، افزایش ایمنی برای انسان و ماشین آلات بزرگترین مزیت به نفع گزینه کاهش بار نوسان است.

ترجمه

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/load-sway-reduction