مرکز فروش بالابر ساختمانی – خرید بالابر ساختمانی در بهترین مدل با شرایط عالی

خرید بالابر ساختمانی از شرکت ایمن‌افزار‌کران

شرکت ایمن‌افزارکران، بهترین مدل بالابر ساختمانی را به طور کاملا سفارشی، طبق جدیدترین استانداردهای ماشین‌سازی و متدهای ساخت سازه، خلق می‌کند. اگر قصد خرید بالابر ساختمانی را دارید، میتوانید روی تجربه ۳۰ ساله ما، دانش تیم مهندسی ما، ذهن خلاق و اطلاعات به‌روز ما حساب کنید. ما بهترین مدل بالابر ساختمان را متناسب با نیازتان میسازیم. نگران هیچ چیز نباشید قیمت بالابر ساختمانی مناسب است. همچنین شرایط خرید به گونه ای است که امکان سفارش برای تمامی کارفرمایان فراهم شده است.

بالابر ساختمانی چیست؟

بالابر ساختمانی همانطور که از اسمش مشخص است به سازه‌ای میگویند که برای حمل بار و جابه‌جایی مصالح و اجسام از ارتفاع، استفاده میشود.  در بازار انواع مختلفی از بالابر ساختمانی وجود دارد که ما بهترین، بهینه‌ترین، ایمن‌ترین و مناسب‌ترین نوع بالابر ساختمان را خلق میکنیم. بالابرها از نظر مکانیزم، قدرت، ظرفیت، قیمت تمام شده، محیط کاری، ایمنی و نوع کاربرد  با هم تفاوت دارند. اما به طور کلی تمامی بالابرهای ساختمانی به گونه ای باید طراحی و تولید شوند تا مصالح ساختمانی در امن‌ترین حالت ممکن با سرعت مناسب از ارتفاع ساختمان بالا رود.

بالابر ساختمانی که برای جابه‌جایی مصالح در راستای عمودی در جهت‌های بالا و پایین تولید میشوند، از پرفروش‌ترین بالابرها محسوب میشوند.  در این نوع بالابر باکت حمل مصالح به سیمی متصل شده و با شروع کار الکتروموتور می‎توان عمل جابه‌جایی بین طبقات را انجام داد. نام دیگر این نوع دستگاه، بالابر مصالح است. چرا که مصالحی مانند سیمان، بلوک، آجر و دیگر مصالح ساختمانی با این بالابر جابه‌جا میشود.

شرکت ایمن‌افزارکران، با گردآوری تیم مهندسی کاربلد و باتجربه قابلیت ساخت بهینه‌ترین، ایمن‌ترین، کارآمدترین تجهیزات را دارد. شما هر مدل بالابر ساختمانی که نیاز داشته باشید را میتوانید از ما در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید. ما دقیقا چیزی را خلق میکنیم که نیاز شما باشد.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش بالابر ساختمانی : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش بالابر ساختمانی: 0216543508002165345422

انواع بالابر ساختمان از نظر ظرفیت

:بالابرهای ساختمانی» به طور کلی از نظر مکانیزم به یک شکل هستند اما از نظر ظرفیت، میزان تحمل بار، قدرت و.. با هم تفاوت دارند.  از جمله بالابرهای ساختمانی که بسیار پردرخواست و پرفروش است، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بالابر ساختمانی 250 کیلویی
  • بالابر ساختمانی 350 کیلویی
  • بالابر ساختمانی 500 کیلویی
  • بالابر ساختمانی 750 کیلویی
  • بالابر ساختمانی 1000 کیلویی

لازم است بگوییم که از بالابر ساختمانی به جز پروژه های عمرانی و ساختمان سازی، در سوله‌ها، کارخانه‌ها، انبارها و… جهت حمل و تخلیه بار در ارتفاع کاربرد دارد. اگر کسب و کار شما نیاز به بالابر ساختمانی یا بالابر مغازه دارد، میتوانید متناسب با نیاز و ظرفیت درخواستی، سفارشتان را ثبت کنید.

اجزای تشکیل دهنده بالابرهای ساختمانی:

بالابرهای ساختمانی از اجزای مختلفی تشکیل میشوند، که در زیر به آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

· الکتروموتور

الکتروموتور در بالابر ساختمانی و هر نوع بالابر دیگر، نیروی الکتریکی را به نیروی دورانی تبدیل می‌کند. این قطعه وظیفه تامین نیروی محرک را دارد. باید بدانید که موتور بالابر ساختمانی بر اساس وزن بالابر و هم چنین ارتفاع آن انتخاب می‌گردد.

· گیربکس

گیربکس قطعه‌ای است که باعث کاهش یا افزایش دور می‌شود.  جنس و کیفیت گیربکس در بالابرهای ساختمانی  باید درجه یک باشد چرا که بسیار حساس است.


· وینچ

ویچ همان قرقره در بالابرهای ساختمانی از دیگر قطعات مهم است. که وظیفه جمع کردن یا باز کردن و هم چنین هدایت کردن سیم بکسل را برعهده دارد. قرقره‌های بالابر ساختمانی باید از فولاد ساخته شوند تا مقاومت بالایی داشته باشند.


· سیم بکسل

سیم بکسل همان طناب بالابر است که از فولاد ساخته شده و مقاومت زیادی دارد. این قطعه باید بسیار محکم باشد تا در هنگام جابه‌جایی بار پاره نشده و خطری ایجاد نکند.


· جعبه نگهدارنده

از دیگر قطعات مهم بالابر ساختمانی، جعبه نگهدارنده است که تمامی قطعات بالابر ساختمانی از جمله الکتروموتور و … بر روی آن قرار گرفته است.


· پایه ها

 برای جلوگیری از اتفاق‌های ناگوار و نشست مناسب بالابر روی زمین، این پایه‌ها هستند که کاربرد دارند. برای کمک به این کار نیز می‌توان از وزنه‌های سنگین بر روی پایه‌ها استفاده کرد.


· ریل

از ریل برای وصل کردن جعبه نگهدارنده بر روی پایه‌ها استفاده میشود. لازم است بگوییم که انتهای این ریل باید بسته باشد تا امکان خارج شدن جعبه از درون ریل به حداقل برسد.

از دیگر قطعات مهم یک بالابر ساختمانی میتوان به باکت، سیستم ترمز، کرپی و قلاب اشاره کرد. تمامی قطعات یک بالابر ساختمانی باید باکیفیت و اورجینال باشد. هستند افراد سودجویی که از قطعات فیک برای ساخت بالابر استفاده میکنند. اما حساب ما را از بقیه سوا کنید. ما بهترین، بهینه‌ترین، ایمن‌ترین و کارامدترین بالابر ساختمانی را برای شما به طور کاملا سفارشی طراحی و تولید میکنیم.


ساخت بالابر ساختمانی تک فاز یا سه فاز

بالابر ساختمانی تک فاز بالابر هایی هستند که نیروی مورد نیاز جهت جابه‌جایی مصالح، به‌وسیله الکتروموتور تک فاز تا توان 3 اسب بخار تامین می‌شود. در واقع این نوع بالابر با برق شهری ۲۲۰ ولت کار میکند.  اما موتور بالابر ساختمانی سه فاز  نسبت به بالابر ساختمانی تک فاز قدرتمندتر است و با با برق ۳۸۰ ولت کار میکند.  این نوع بالابر ساختمانی قابلیت جابه‌جایی بار بیشتر از 300 کیلوگرم را دارد.

اگر برای سفارش و  خرید بالابر ساختمانی متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش بالابر ساختمانی : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش بالابر ساختمانی: 0216543508002165345422