خرید بهترین بالابر زنجیری – مرکز فروش بالابر زنجیری

راهنمای خرید بهترین بالابر زنجیری

همانطور که می‌دانید، جابه‌جایی اجسام سنگین، کار سخت و طاقت فرسایی است و احتیاج به نیروی انسانی زیاد دارد. در برخی مواقع این انتقال ممکن است خسارت‌های جبران ناپذیری به فرد وارد کند. خوشبختانه امروزه از خرید بالابر زنجیری، برای حمل وسایل مختلف در محیط‌های کارگاهی و کارخانه‌ای استفاده می‌شود. خرید بالابر زنجیری برقی و خرید بالابر زنجیری دستی به شما برای حمل اجسام سنگین و حجیم بدون نیاز به نیروی انسانی زیاد کمک می‌کند.

اگر قصد خرید بالابر زنجیری را دارید؛ با ما تا انتهای این مطلب از سایت ایمن‌افرازکران همراه باشید. در ادامه به موضوعاتی مانند بالابر زنجیری برقی، بالابر دستی زنجیری، فروش بالابر زنجیری و قیمت انواع بالابر مانند قیمت بالابر برقی، قیمت بالابر دستی، قیمت بالابر برقی انسان، قیمت بالابر ساختمانی 30 کیلویی ساختمانی، قیمت وینچ بالابر و…. برای شما همراهان گرامی پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

بالابر زنجیری چیست؟

بالابر زنجیری یکی از مهم‌ترین ابزار در صنایع، کارخانه‌جات و کارهای ساختمانی است که می‌تواند خیال صاحبان کار را از جابه‌جایی امن و آسان اجسام سنگین راحت کند. امتیازی که «فروش بالابر زنجیری» به شما می‌دهد این است که، حتی قادر است اجسام سنگین وزن تا 15 تن را جابه‌جا کند. در نتیجه خرید بالابر زنجیری برای شما یک مزیت بسیار مهم و قابل توجه محسوب می‌شود.

اگر می‌خواهید کالا و وسایلتان را به شیوه بسیار امن و با نیروی انسانی کمتر انتقال دهید؛ حتما به «خرید بالابر زنجیری» از فروشگاه‌های معتبر اهمیت دهید. ما در فروشگاه ایمن‌افراز کران در زمینه انواع فروش بالابر زنجیری مانند بالابر زنجیری برقی، بالابر دستی زنجیری و…. فعالیت داریم و به طور سفارشی، بهترین مدل بالابر زنجیری را برای شما میسازیم. 

 

یک مژده برای فروش بالابر زنجیری

فروشگاه ایمن‌افرازکران با سال‌ها سابقه، انواع مختلف بالابر زنجیری را طبق کاربرد، کارایی و ابعاد مورد نظر، به درخواست شما می‌سازد. اگر قصد خرید سفارشی بالابر زنجیری، مخصوص به کسب و کارتان را دارید حتما با ما تماس بگیرید.

بالابر زنجیری

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش بالابر زنجیری: 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش بالابر زنجیری: 0216543508002165345422

لینک های پیشنهادی:

خرید جرثقیل کارگاهی

خرید جرثقیل سقفی

 

آشنایی با انواع مدل‌های بالابر زنجیری

کاربرد و ظرفیت هر بالابر زنجیری با توجه به شرایط محیطی و کاری، متفاوت است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از خرید بالابر زنجیری، با انواع آن و نکاتشان آشنا شوید. می‌توانید با ما در ایمن‌افراز‌کران نیز مشورت کنید.

1-بالابر زنجیری برقی

بالابر زنجیری برقی یکی از انواع مدل‌های پرکاربرد بالابر زنجیری است که از طریق نیروی مکانیکی برای جابه‌جایی بار استفاده می‌شود. امروزه این بالابرها بسیار کارآمد بوده و به بسیاری از صنایع کمک می‌کنند. فرآیند بالابر زنجیری به این صورت است که توسط نیروی الکتریکی و یک صفحه کلید آویز کنترل شده شروع به حرکت کرده و از وسیله‌ای به نام وینچ در آن استفاده می‌شود. در جدیدترین مدل‌های فروشی بالابر برقی، سیستم هشدار نصب شده است که به جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار و آسیب دیدن وسایل کمک می‌کند.


2-بالابر دستی زنجیری

بالابر دستی بسیار شبیه به بالابر برقی است. اما تفاوت اصلی آن نیرویی است که بالابر از آن انرژی را دریافت می‌کند. بالابر دستی زنجیری بر خلاف نوع برقی، کنترل الکتریکی نداشته و توسط نیرویی به کمک یک زنجیر فولادی با ضخامت بالا برای جابه‌جایی اجسام استفاده می‌شود.


قیمت فروش بالابر زنجیری

همانطور که قابل حدس است قیمت بالابر زنجیری، بستگی به عوامل زیادی دارد. دستی یا برقی بودن آن یا خارجی و ایرانی بودن آن تاثیر بسیار زیادی روی قیمت‌ها می‌گذارد.

با توجه به نوسانات ارزی برای اطلاع از قیمت بالابر برقی، قیمت بالابر دستی، قیمت بالابر نفر بر آپارتمانی، قیمت بالابر برقی انسان، قیمت بالابر ساختمانی ۳۰۰ کیلویی و قیمت وینچ بالابر لطفا با شماره‌های زیر تماس بگیرید. ما همه روزه آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

شرکت ایمن‌افزارکران، با گردآوری تیم مهندسی کاربلد و باتجربه قابلیت ساخت بهینه‌ترین، ایمن‌ترین، کارآمدترین تجهیزات را دارد. شما هر مدل بالابر زنجیری که نیاز داشته باشید را میتوانید از ما در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید. ما دقیقا چیزی را خلق میکنیم که نیاز شما باشد.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش بالابر زنجیری: 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش بالابر زنجیری: 0216543508002165345422

سخن پایانی فروش بالابر زنجیری

دقت فرمایید که بعد از خرید بالابر زنجیری، حتما باید به مراقبت از آن توجه فرمایید. معمولا هر 6 ماه یک بار باید این وسیله سرویس شود. برای سرویس، کارهایی مانند وارسی زنجیرها، بررسی چرخ دنده‌ها برای بالابر زنجیری دستی و … صورت می‌گیرد. سرویس بالابر زنجیری برقی به علت تکنولوژی ساخت وینچ نیاز به مهارت بیشتری دارد. اگر در محیط‌های گرم و مرطوب از بالابر زنجیری استفاده می‌کنید؛ حتما باید طول مدت زمان سرویس کوتاه‌تر شده و توجه بیشتری داشته باشید.