اینورترهای جدید مخصوص جرثقیل

اینورترهای فرکانس Demag Dedrive Pro 880: مخصوص کاربردهای جرثقیل طراحی شده است

برنامه کاربردی برای درایوهای جرثقیل
کنترل مستقیم گشتاور
کاهش الکترونیکی بار-نوسان
بسیاری از توابع ایمنی گنجانده شده است
Terex Material Handling طیف جدیدی از اینورترهای Demag را ارائه می دهد. این طیف جدید اینورترهای Dedrive Pro 880 به طور خاص برای کاربردهای فن آوری جرثقیل تولید شده است. یکی از ویژگیهای اصلی این اینورترهای جدید کنترل مستقیم گشتاور (DTC) است. این ویژگی امکان کنترل مستقیم سرعت و گشتاور را بدون نیاز به ردیابی سرعت و موقعیت برای برنامه های جابجایی از طریق حسگرها و رمزگذارها فراهم می کند. در نتیجه ، اینورترها کنترل بردار بسیار پویایی درایوهای طولانی ، پیمایش متقابل و درایو را ارائه می دهند ، بنابراین میزان فن آوری حسگر حساس مورد نیاز خود جرثقیل را کاهش می دهد.

اینورترها به ، یک برنامه کاربردی کامل برای درایوهای جرثقیل مجهز هستند. این بدان معنی است که شما دقیقاً وظایفی را که یک سازنده جرثقیل نیاز دارد ، دارید. این عملکردها شامل کنترل ترمز با ارزیابی بازخورد ترمز ، حافظه گشتاور و بررسی سیستم است. برای انتخاب چندین واحد بالابر نیز می توان عملیات بارگیری میدان را با بار جزئی و کنترل همزمان انتخاب کرد.

این عملکردها به عنوان راه حل های نرم افزاری کامل در برنامه کاربردی اینورترهای Dedrive Pro 880 ذخیره می شوند ، بطور قابل توجهی هزینه ها و کارهایی را که برای مهندسی سازنده جرثقیل انجام می شود کاهش می دهند. بنابراین اپراتور جرثقیل می تواند از بسیاری از توابع کنترل عملی و ابتکاری استفاده کند.

کاهش نوسان بار مبتنی بر مدل یک عملکرد خاص اینورتر  مخصوص جرثقیل است که به همان اندازه نوآورانه مهم است. این عملکرد مبتنی بر مدل و بدون سنسور به طور موثری نوسان بار را بر اساس یک مدل ریاضی کاهش می دهد. در عمل ، این عملکرد راه را برای سرعتهای قابل توجهی بالاتر و حتی عملکرد ایمن تر جرثقیل هموار می کند.

البته ، برنامه کاربردی شامل توابع سرویس مخصوص جرثقیل ، مانند شمارنده زمان کارکرد برای جرثقیل ، طیف بار برای واحد بالابر و فرکانس شروع برای ترمز است. تشخیص از راه دور به شما امکان می دهد سیستم کنترل جرثقیل را از هر کجا مشاهده کنید و امکان خروج پیام های خطا و خطا را فراهم می کند. با تشکر از این اصل تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ، این به معنی در دسترس بودن بالاتر جرثقیل برای شما است.
اینورترهای جدید بصورت یک سری کامل در محدوده محصول سیستم های درایو برای درایوهای جرثقیل با توان 0.55 کیلووات تا 560 کیلووات در دسترس هستند. نه واحد دیواری با اندازه های مختلف قاب (R1 تا R9) و دو مدل ایستاده (R10 و R11) دامنه را کامل می کنند.

عملکرد راحت نه تنها در مرحله پیکربندی تضمین می شود ، بلکه در عملیات روزانه نیز تضمین می شود: یک کنترل پنل قابل جابجایی با منوی بصری به عنوان رابط انسان / ماشین عمل می کند. اینورترها به لطف طراحی آنها ، از جمله PCB های لاک خورده ، و به دلیل قابلیت اضافه بار ، برای کار با جرثقیل ، اغلب در شرایط سخت ، با بسیاری از عملیات شروع و توقف مناسب هستند. با وجود این شرایط ، آنها عمر طولانی دارند و از تمام الزامات سیستم – از جمله خاص صنعت – پیروی می کنند.