انعطاف پذیری و نصب سریعتر جرثقیل

نصب خط رسانای جمع و جور Demag DCL-Pro با استفاده از براکت جدید Z به شکل قابل ملاحظه ای ساده شده است.  یک واگن برقی تمیزکننده به سیستم مدولار DCL-Pro خود اضافه کرده است. اپراتورها و مهندسان برنامه ریزی اکنون از انعطاف پذیری حتی بیشتر برنامه و در دسترس بودن بیشتر بهره مند می شوند.

نصب سریعتر
برای نصب خط منبع تغذیه DCL-Pro در طول مسیر حرکت ماشین آلات سیار ، تاکنون اتصالات ریل C و سیستم تعلیق موجود بوده است. سیستم تعلیق جدید Z شکل اکنون آزادی بیشتری را برای برنامه ریزی سیستم فراهم می کند. در مقایسه با ریل C ، سیستم تعلیق جدید همچنین می تواند برای نصب در شرایط باریک ، جایی که فولاد مستقیماً در کنار دیوار ساختمان قرار دارد ، استفاده شود. سیستم تعلیق جدید می تواند به فلنج بالا و پایین تیرهای تیرآهن I نوع IPE و همچنین به فلنج بالایی تیرهای INP متصل شود. در ترکیب با سیستم تعلیق پین دار ، زمان نصب به طور قابل توجهی کاهش یافته و تراز افقی و عمودی راحت تر است.

علاوه بر روش نصب توضیح داده شده در بالا با استفاده از براکت ها و تعلیق های پین رزوه ای ، می توان خط هادی را مستقیماً به اتصالات فلزی (براکت های فولادی جوش داده شده) با تعلیق های پین دار متصل کرد. بالای قسمت پروفیل DCL-Pro دارای سیستم تعلیق کشویی است که هم از ایمن بودن سیستم ریلی اطمینان حاصل می کند و هم در صورت تغییر دما می تواند طول آن را گسترش دهد.
سیستم تمیز کردن ، قابلیت نصب را بهبود می بخشد
از سیستم تمیز کردن جدید می توان برای از بین بردن رسوبات و تجمع خاک از ریل های مس و محفظه قسمت پروفیل استفاده کرد. این راه حل عملکرد روان خط هادی DCL-Pro را تضمین می کند و در دسترس بودن تجهیزات مورد نیاز را بیشتر بهبود می بخشد. واگن برقی مخصوص پاکسازی پس از خاموش شدن به قسمت ریل وارد شده و سپس می تواند با دست منتقل شود. برای انجام این کار ، سیستم ریل را می توان به راحتی در هر منبع تغذیه یا نقطه پایان مسیر باز کرد.

واگن برقی تمیزکننده در دو نوع ارائه می شود: برای از بین بردن هرگونه رسوب یا اکسیداسیون از سطح تماس هادی های داخلی مس ، می توان در واگن برقی تمیزکننده تمیزهای مخصوصی برای تمیز کردن نصب کرد. به دلیل حرکت دستی ، سطح تماس به آرامی پاشیده می شود و هرگونه رسوب روی ریل های مسی با اطمینان از بین می رود. برای تمیز کردن قسمت داخلی محفظه – به ویژه برای مواردی که در محیط های پرمخاطب استفاده می شوند – از یک چرخ دستی با مجموعه ای از برس استفاده می شود که به آرامی هرگونه گرد و غبار ، خاک و رسوبات دیگر را شل می کند.

منبع تغذیه مطمئن و مطمئن
از خط هادی جمع و جور DCL-Pro برای تأمین برق تجهیزات سیار و انتقال سیگنال های نیرو و کنترل استفاده می شود. DCL-Pro دارای یک نمای محفظه محکم و محکم از طرح لانه زنبوری است که می تواند برای قرار دادن هفت هادی با سطح مقطع تا 70 میلی متر مربع استفاده شود. این طرح امکان کار با جریان مداوم تا دمای 200 A را فراهم می کند. چرخ دستی های جمع کنونی برای کاربردهای ناهموار بهینه شده و برای سرعت سفر تا 200 متر در دقیقه درجه بندی شده اند.