ادغام ساده و مستقیم بالابرهای زنجیره ای

Terex Material Handling مدل دیگری را در خانواده بالابر زنجیره ای Demag DC خود برای ادغام مستقیم در تأسیسات مشتریان ارائه می دهد. واحدهای DC-ProDC دارای کنترل مستقیم هستند و یک راه حل قابل اعتماد برای بسیاری از برنامه ها ارائه می دهند ، به عنوان مثال برای بالا و پایین بردن درهای بالابر یا درب کوره نیز در دمای محیط بالا. بالابرهای زنجیره ای با کنترل مستقیم Demag DC-ProDC نیز در هر کجا که مشتری بخواهد تاسیسات موجود را نوسازی کند و به یک راه حل آسانسور ساده احتیاج دارد که در آن بالابر زنجیره ای توسط یک سیستم کنترل موجود با منبع تغذیه کنترل شود ، استفاده می شود.

بالابر زنجیره ای DC-ProDC: کنترل مستقیم بارهای تا 5 تن
بالابرهای زنجیره ای DC-ProDC با کنترل مستقیم در هفت اندازه با ظرفیت بار بین 80 تا 5000 کیلوگرم موجود است. بسته به ظرفیت بار ، سرعت بلند کردن از 4 تا 24 متر در دقیقه است. بالابر زنجیره ای را می توان مستقیماً از طریق منبع خطی کنترل کرد. یک نوار ترمینال یکپارچه در واحد امکان اتصال مستقیم و ساده را فراهم می کند. متناوباً ، واحدهای DC-ProDC را می توان با آویزهای کنترل Demag DSK یا DST نیز کار کرد. برای قطع حرکت بالابر می توان از سوئیچ های حد مجاز کار استفاده کرد. همانطور که برای تمام بالابرهای زنجیره ای دیگر در خانواده محصولات DC ، جعبه دنده واحد با کنترل مستقیم نیز تا 10 سال بدون تعمیر و نگهداری است.

ناهموار و قابل اعتماد همچنین در دماهای بالاتر
بالابرهای زنجیره ای DC-ProDC با کنترل مستقیم به لطف مهندسی پیشرفته خود می توانند در شرایط محیطی بسیار دشوار و در دمای بسیار بالا نیز به کار گرفته شوند. این طرح ناهموار در دمای حداکثر 80 درجه سانتیگراد کار می کند و سهولت در نگهداری را دارد.

از تنظیم کننده محصول Demag (Hoist Designer) می توان برای تعیین یک بالابر زنجیری با کنترل مستقیم استفاده کرد. این ابزار برنامه ریزی آنلاین کاربرپسند ، امکان تنظیم تعداد زیادی از انواع احتمالی را برای انتخاب واحد بالابر مناسب و سپس سفارش مستقیم آن از طریق سیستم Demag Shop تنها با چند کلیک فراهم می کند.
درباره دست زدن به مواد Terex
شرکت Terex با جرثقیل های صنعتی Demag و اجزای جرثقیل یکی از برجسته ترین تامین کنندگان فن آوری جرثقیل در جهان است. صلاحیت اصلی گروه تجاری Terex Material Handling در توسعه ، طراحی و تولید جرثقیل ها ، بالابرها و اجزای پیچیده فنی و ارائه خدمات برای این محصولات است. این گروه تجاری در 16 کشور در پنج قاره تولید می کند و در بیش از 60 کشور جهان حضور دارد و در بیش از 100 کشور به مشتریان می رسد.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/simple-and-direct-integration-demag-dc-prodc-chain-hoists