آویز کنترلی جدید برای کنترل دو محور حرکت بالابر زنجیره ای

آویز کنترلی جدید برای کنترل دو محور حرکت بالابر زنجیره ای

جمع و جور و ارگونومیک:
ابعاد جمع و جورتر
کنترل دقیق بالابر زنجیری و حرکت متقاطع
طراحی ارگونومیک ، عملکرد بدون خستگی
با آویز کنترلی جدید DSC-5 ، کاربران به معنای واقعی کلمه کنترل عملیاتی یک بالابر زنجیره ای Demag DC را دارند. DSC-5 ، که در LogiMAT 2019 به نمایش در می آید ، بسیار جمع و جورتر از آویزهای کنترل قبلی است که برای کنترل دو محور حرکت (بلند کردن و حرکت متقاطع) طراحی شده است. به خوبی در دست کاربران قرار می گیرد و به هر دو اپراتور چپ و راست دست امکان کنترل آسانسور ، اطمینان و شهودی بالابر چه با دستکش و چه بدون آن را می دهد. کنترل تک دستی همچنین امکان دستکاری بار همزمان با دست آزاد را برای اپراتور فراهم می کند.

آویز کنترل بر اساس DSC-3 اثبات شده است که فقط بالابر زنجیر را کنترل می کند. محفظه باریک این محدوده آویز کنترل برای جابجایی دو عنصر کنترل برای حرکت متقابل گسترش یافته است.
آویز کنترل DSC-5 دقیقاً دستورات سفر اپراتور را در هر شرایطی تفسیر می کند. ترتیب ارگونومیک آنها و نیروهای کم مورد نیاز برای تحریک عناصر کنترل ، عملکرد بدون خستگی را تضمین می کنند. موقعیت شیب دار آویز کنترل نیز نقش بسزایی دارد: DSC-5 به راحتی در دست اپراتور قرار می گیرد.

همانطور که طراحی ارگونومیک آن از اهمیت بالایی برخوردار است ، دوام آویز کنترل ، همچنین برای استفاده سنگین و کار در شرایط دشوار است. این محفظه در برابر ضربه بسیار مقاوم است و از محافظت در برابر خم شدن و سپر برخوردار است. اتصالات پلاگین و سوکت اثبات شده آویزهای کنترل جدید را قادر می سازد تا به راحتی نصب شوند. تضمین شده است که با کابل کنترل قابل تنظیم ارتفاع و آرایش کشش یکپارچه سازگار هستند ، این بدان معنی است که کاربران می توانند همچنان از این ویژگی طراحی ارگونومیک بهره مند شوند.