شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

Shopping cart

نصاب جرثقیل سقفی

نصاب جرثقیل سقفی چه وظایفی بر عهده دارد؟ چگونه می‌توان یک جرثقیل را به صورت ایمن نصب و راه‌ اندازی کرد؟ پس از آن که جرثقیل سقفی تولید می‌شود، مرحله پایانی نصب و راه‌ اندازی آن توسط نصاب است که این کار نیازمند تخصص و مهارت بالای نصاب می‌باشد. چون ایمنی این وسیله بسیار مهم است و اگر هنگام نصب و راه‌ اندازی کوچک ترین قصوری رخ دهد، خسارات جانی و مالی زیادی را به بار خواهد آورد. به همین دلیل است که شرکت ایمن افراز کران برای این کار افراد متخصص و با تجربه ای را در نظر می‌ گیرد که احتمال بروز حوادث را در هنگام نصب به حداقل برسانند. به همین دلیل ما نیز در این مقاله موضوع نصاب جرثقیل سقفی را بررسی می‌کنیم.

فهرست مطالب

آشنایی با نصاب جرثقیل سقفی و نحوه نصب کردن درست جرثقیل

گفتیم که پس از آن که جرثقیل تولید و آماده استفاده شد، حال نوبت به مرحله آخر یعنی نصب آن می‌ رسد که باید توسط افراد متخصص و با تجربه این کار انجام شود تا احتمال هر گونه حادثه مالی یا جانی را به حداقل برساند. یک نصاب جرثقیل سقفی باید بتواند با ایمنی بسیار بالا نصب جرثقیل را انجام دهد، چون نیروی انسانی در ارتباط مستقیم با این نوع تجهیزات بزرگ است و اگر نصب کردن جرثقیل به طرز ایمن و مطمئنی انجام نشده باشد احتمال بروز حوادث جانی و مالی افزایش پیدا می‌کند.

به همین دلیل کلیه شرکت‌ های تولید کننده انواع جرثقیل‌ ها از جمله جرثقیل سقفی همواره از وجود افراد با تجربه و ماهری برای این کار استفاده می‌کنند تا احتمال خطر را به حداقل برسانند. جرثقیل‌ های تولید شده توسط این شرکت به انواع مختلف جرثقیل‌ های سقفی، جرثقیل تک پل، جرثقیل دو پل و غیره تقسیم بندی می‌ شوند که تمامی آن ها جهت نصب و راه‌ اندازی نیازمند به یک نصاب ماهر و حرفه‌ ای هستند تا بتواند کار راه‌ اندازی را به طرز صحیحی انجام دهد.

خدمات ارائه شده توسط شرکت ایمن افزار کران

به علت اهمیت بالایی که نصب جرثقیل سقفی یا هر نوع جرثقیل دیگری دارد، وقتی جرثقیل را خریداری کرده و قصد راه‌ اندازی آن را داشته باشید، در هر نقطه‌ ای از کشور که باشید شرکت ایمن افزار کران نصاب جرثقیل سقفی را به همان جا ارسال می‌کند. این افراد جرثقیل را بدون هیچ گونه مشکلی برای شما نصب خواهند کرد.

حتی پس از نصب کردن اگر جرثقیل شما نیاز به تعمیر و یا نظارت داشته باشد، شرکت نصاب جرثقیل سقفی را به محل مورد نظر شما اعزام می‌ کند و هیچ گونه محدودیتی در خصوص اعزام کارشناسان و نصابان به سراسر کشور ندارد. علاوه بر این حتی اگر جرثقیل توسط شرکت‌ های دیگر ساخته شده باشد، نصابان شرکت ایمن افزار کران می‌توانند آن ها را برای شما راه اندازی و نصب کنند و در صورتی که هر گونه مشکلی در خصوص این جرثقیل‌ ها به وجود بیاید، هم چنان این نصابان جهت تعمیر و سرویس دهی به محل مورد نظر شما خواهند آمد.

معرفی جرثقیل کارگاهی

اهمیت نصب صحیح جرثقیل سقفی

چون جرثقیل‌ ها با نیروی انسانی ارتباط مستقیم دارند و از آن ها جهت جا به جا کردن بارها و اجسام سنگین استفاده می‌شود، بنابراین این که جرثقیلی به صورت حرفه‌ ای و درست نصب شود، نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و نصاب جرثقیل سقفی باید تسلط کافی به نحوه نصب کردن داشته باشد تا عوارض ناشی از آن را به حداقل برساند. این جرثقیل‌ ها در صورت نصب شدن نادرست علاوه بر آن که ممکن است خسارت‌ های جانی و مالی به وجود بیاورند، از طرفی نیز سرعت عمل و عملکرد جرثقیل را کاهش می‌دهند، چون جرثقیل‌ ها تاثیر بسزایی در افزایش سرعت کار و حمل اجسام و بارها و کمک به نیروی انسانی دارند.

بنابراین اگر شما هم جزو صاحبان شرکت‌ ها، کارخانه‌ ها، معادن و مکان‌ هایی از این قبیل هستید، می‌توانید سفارش ساخت انواع جرثقیل‌ ها از جمله جرثقیل سقفی، جرثقیل تک پل، جرثقیل دوپل و غیره را به شرکت ایمن افزار کران بدهید و در صورتی که پس از ساخت جرثقیل را از شرکت تحویل گرفته و نصب کردید، اگر با هر گونه مشکل و یا خرابی آن مواجه شدید، می‌توانید درخواست کارشناس دهید. کارشناسان ما ابتدا نوع نصب و ایرادهای به وجود آمده را بررسی خواهند کرد و در نهایت می‌توانند مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.

خدمات ما

فیلم جرثقیل سقفی

تصاویر جرثقیل سقفی

جمع‌ بندی

در این مقاله نصاب جرثقیل سقفی و اهمیت نصب کردن درست هر نوع جرثقیلی را بررسی کردیم. گفتیم که شرکت ایمن افزار کران علاوه بر آن که تولید انواع جرثقیل‌ ها را بر عهده دارد، نصب و راه‌ اندازی آن ها را نیز انجام می‌دهد، یعنی یک گروه متخصص در این زمینه به محل مورد نظر شما اعزام می‌ شوند که جزو باتجربه‌ ترین افراد در خصوص نصب جرثقیل هستند.

این شرکت از وجود چنین افرادی استفاده می‌ کند تا نصب و راه‌ اندازی جرثقیل با هیچ گونه مشکلی مواجه نشود، بنابراین در هر نقطه‌ ای از کشور برای نصب و راه‌ اندازی جرثقیل می‌ توانید نصابان شرکت ایمن افزار کران را انتخاب کنید. با مراجعه به این سایت نیز اطلاعات بیش تری در خصوص نصب و راه‌ اندازی جرثقیل سقفی، نصاب جرثقیل سقفی، نکات ایمنی در خصوص نصب کردن آن‌ها و غیره آشنا شوید.

شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

طراحی و ساخت، خرید و فروش انواع جرثقیل: سقفی، دروازه‌ای، نیم دروازه‌ای، ستونی (بازویی) | فروش بالابر ، خطوط برق رسانی جرثقیل | فروش انواع کلگی ( راهبر جرثقیل ) و انواع جعبه چرخ جرثقیل

09191354839 – 09123826467

محصولات شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

بالابر جرثقیل سیم بکسلی

بالابر جرثقیل سیم بکسلی

بالابر جرثقیل سیم بکسلی بالابر جرثقیل سیم بکسلی یک وسیله نقلیه صنعتی است که برای جابجایی بار‌های سنگین و بزرگ استفاده می‌شود. این بالابر دارای