شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

جرثقیل - جرثقیل سقفی -جرثقیل کارگاهی - بالابرپودم - شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

Shopping cart

خانه / محصولات  / انواع جرثقیل / جرثقیل سقفی

شرکت جرثقیل ایمن افزار کران

خرید جرثقیل دروازه ای از تولید کننده جرثقیل ایمن افزار کران

خرید جرثقیل دروازه ای ، از مهمترین تجهیزات صنعتی محسوب می‌شود که در صنایع مختلف، کارگاه‌های صنعتی، سوله‌ها و … به آن نیاز می‌شود. این ابزار از تجهیزات گران قیمت صنعتی به حساب می‌آید که برای خرید آن باید هزینه زیادی را در نظر بگیرید.

خرید جرثقیل دروازه‌ای را میتوانید از طریق شرکت ایمن افزار کران انجام دهید و بهترین انواع جرثقیل مد نظر خود را تهیه کنید.

خرید جرثقیل دروازه ای :

در صورتی که قصد خرید جرثقیل دروازه ای را دارید، باید مد نظر داشته باشید که این مدل از جرثقیل‌ها دارای انواع مختلفی است و باید بر اساس شرایط و نیاز خود یکی از بهترین آنها را تهیه نمایید.

خوشبختانه در این زمینه میتوانید از مجموعه ایمن افزار کران و مشاوران ما در این مجموعه نیز راهنمایی دریافت کنید تا قادر به انتخاب بهترین مدل مد نظر خود باشید.

جرثقیل دروازه‌ای متحرک:

جرثقیل دروازه‌ای متحرک یکی از انواع جرثقیل‌های دروازه‌ای است که به صورت متحرک مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صورت نیاز میتوانید آن را از یک بخش به بخش دیگر هدایت کنید.  خرید جرثقیل دروازه ای متحرک برای کارگاه‌های کوچک که تجهیزات خیلی زیادی در اختیار ندارند یک گزینه بسیار مناسب محسوب می‌شود اما تناژ جا به جایی بار توسط آن در مقایسه با جرثقیل‌های سقفی کمی کمتر است.

لازم به توضیح است که جرثقیل‌های متحرک را تحت عنوان جرثقیل دروازه‌ای کارگاهی نیز می‌شناسند.

اگر برای خرید جرثقیل دروازه ای متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل دروازه ای ایمن افزار کران : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل دروازه ای ایمن افزار کران: 0216543508002165345422

انواع جرثقیل دروازه‌ای در افزار کران

جرثقیل دروازه‌ای تک پل

جرثقیل‌های دروازه‌ای تک پل، ابزاری بسیار مهم در صنعت و ساختمان‌سازی هستند که برای حمل و جابجایی بارهای سنگین و انتقال آنها به ارتفاعات بالا استفاده می‌شوند. با توجه به عملکرد بسیار مهم این ابزار، جرثقیل دروازه‌ای تک پل به عنوان یکی از مهمترین و پرکاربردترین نوع جرثقیل‌های دروازه‌ای شناخته می‌شود.

جرثقیل دروازه‌ای تک پل دارای ساختاری است که شامل یک پل ثابت و یک پل متحرک می‌شود. پل متحرک، به وسیله سیستم بالابر هیدرولیک از سمت طرف مقابل به بالا می‌رود و بارهای سنگین را به ارتفاعات مورد نظر منتقل می‌کند. این جرثقیل، از یک سیستم کنترل دقیق برای حرکت پل متحرک استفاده می‌کند که به کمک آن می‌توان بارها را به دقت و با سرعت مناسب به مقصد نهایی رساند.

جرثقیل دروازه‌ای دو پل

جرثقیل دروازه‌ای دو پل یکی از مهم‌ترین وسایل نقلیه در صنعت ساختمانی و عمرانی است که برای جابجایی و حمل بارهای سنگین و بزرگ به کار می‌رود. این جرثقیل از دو پل تشکیل شده است که در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند و بار را بین آن‌ها حمل می‌کنند. این جرثقیل در بیشتر موارد برای جابجایی بارهای سنگین از جمله قطعات فلزی بسیار بزرگ، سازه‌های فلزی و بلوک‌های سنگین استفاده می‌شود.

جرثقیل دروازه‌ای دو پل دارای دو پل متحرک است که بر روی ریل‌هایی در ارتفاع قرار دارد. هر پل شامل یک سری چرخ‌های بزرگ است که بر روی ریل‌ها حرکت می‌کند. بار به وسیله‌ی تکانه دادن پل‌ها بالا و پایین حرکت می‌کند. این جرثقیل با توجه به ابعاد بزرگ خود، معمولاً در محل‌های بزرگ و صنعتی مانند کارخانجات، بنادر و فرودگاه‌ها به کار می‌رود.

فروش جرثقیل دروازه‌ای 5 تن و 10 تن:

در صورتی که قصد خرید جرثقیل دروازه ای را دارید، میتوانید از شرکت‌های داخلی فعال در این زمینه از جمله شرکت ایمن افزار کران کمک دریافت کنید که سالیان بسیار زیادی از فعالیت این مجموعه در کشور می‌گذرد.

شرکت ایمن افزار کران فروش جرثقیل دروازه‌ای 5 تن، 10 تن و سایر انواع جرثقیل‌ها را انجام می‌دهد که در صورت تمایل میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با این مجموعه در ارتباط باشید.

سازنده جرثقیل دروازه‌ای:

در خصوص جرثقیل دروازه‌ای باید به این مطلب نیز اشاره داشته باشیم که شرکت ایمن افزار کران سازنده جرثقیل دروازه‌ای است و با خرید این تجهیزات صنعتی را با بهترین قیمت برای شما عزیزان محیا می‌کند؛ زیرا مسلما خرید بدون واسطه از یک سازنده مقرون به صرفه تر از خرید آن از واسطه‌های فروش است که تجهیزات را از تولید کنندگان خریداری می‌کنند و به مردم می‌فروشند.

جرثقیل سقفی