چگونه جرثقیل های EOT به افزایش بهره وری کمک می کنند

هر کسب و کار کوچک و بزرگ در برخی از مواقع برای جابجایی وسایل سنگین از جرثقیل استفاده می کند. برخی از شرکت ها به طور روزمره به آنها نیاز دارند و برخی دیگر در برخی از زمان های خاص به آنها نیاز دارند. جرثقیل ها انواع مختلفی دارند ، اندازه ، شکل و ظرفیت متنوع دارند. حتی گزینه هایی برای سفارشی سازی وجود دارد ، به این معنی که شما می توانید متناسب با نیاز خود قطعه ای را تهیه کنید که برای  شما مناسب است. ما در مورد جرثقیل های سقفی الکتریکی بحث خواهیم کرد.
از جرثقیل های EOT به دلیل داشتن ظاهری مانند پل به عنوان جرثقیل پل نیز یاد می شود.اینها به دلیل اندازه بزرگی که دارند ، معمولاً ابزار خاصی برای صنعت هستند. این جرثقیل های سقفی نیز انواع مختلفی دارند و هر نوع عملکرد جداگانه ای دارند. ما از ماشین آلات برای روان سازی زندگی روزمره و ساده سازی برخی کارهای سخت استفاده می کنیم. جرثقیل های EOT علاوه بر آسان کردن بلند کردن وسایل سنگین ، سطح بهره وری را نیز بالا می برند. در اینجا در این مقاله ، ما روش هایی را می بینیم که جرثقیل های EOT باعث افزایش بهره وری می شوند.

مهمترین مولفه جرثقیل EOT با عملکرد بالا شامل جعبه دنده ، موتور ، صفحه برق و ترمز است. همه ما می دانیم که از جرثقیل برای بالا بردن وزن سنگین استفاده می شود که امکان انجام آن با نیروی انسانی وجود ندارد. معروف است که این جرثقیل های الکتریکی بهترین عملکرد را دارند. این ماشین برای رفع نیازهای بالابرنده علاوه بر کارکرد بهتر از سایر گزینه ها ، توسعه یافته است. بنابراین ، عملکرد بهتر موجب صرفه جویی در وقت و انرژی کارکنان می شود که به طور غیر مستقیم باعث بهبود بهره وری سازمان می شود.
موفقیت یک سازمان به عوامل زیادی بستگی دارد که باعث رشد بهتر شرکت می شوند. جرثقیل های EOT می توانند تا 100 تن بار را به راحتی حمل کنند ، این بدان معنی است که شما فقط با یک ابزار برای نیازهای بالابر خود خوب هستید. انواع مختلف جرثقیل های EOT شامل جرثقیل های تک و دو پرتو EOT می باشد و هرکدام مزایای اضافی دارند. جرثقیل ها از فلز مقاوم و مقاوم ساخته شده اند ، به این معنی که اگر مراقبت مناسب انجام شود ، تجهیزات می توانند برای چندین سال بهترین عملکرد را داشته باشند. یک مزیت دیگر سطح بدون خوردگی است که نگهداری جرثقیل را برای شما آسان می کند. بنابراین ، می توانید فقط با نصب یک جرثقیل چند منظوره EOT و مقداری هزینه اضافی برای ویژگی های آن همانطور که قبلا ذکر شد ، در فضا صرفه جویی کنید

همچنین می توانید با هوشمند کردن دستگاه برای شما آنرا پربارتر کنیم. اولین نکته این است که شما باید در هنگام انتخاب مورد مناسب برای تجارت خود خردمند باشید. نکته مهم بعدی خرید آن از فروشندگان مجاز برای جلوگیری از تقلب است. با این حال ، اکثر شرکت ها نصب رایگان از متخصصان را ارائه می دهند ، اگر فروشنده شما چنین چیزی را ارائه نمی دهد ، مطمئن شوید که فقط یک فرد حرفه ای و قابل اعتماد را پیدا می کنید تا در آینده مشکلی ایجاد نشود.

امنیت نیاز اصلی هر شرکتی است زیرا هیچ چیز مهمتر از زندگی کارکنان نیست. فناوری پیشرفته کار با جرثقیل را ایمن تر و آسان تر کرده است. کنترل بار بهتر شده و تاب خوردن بار در سالهای اخیر کاهش یافته است. علاوه بر این ، فناوری جدید امکان استفاده موثر از توابع ارائه شده توسط جرثقیل را برای ما فراهم کرده است. این فناوری به جلوگیری از حوادث کمک می کند و خطرات موجود در عملکرد را کاهش می دهد. حرکت نرم و صاف  باعث صرفه جویی در انرژی اپراتور می شود که به او امکان می دهد بیشتر و بهتر کار کند. بنابراین ، می توانید با روی آوردن به فناوری روز ، بهره وری را نیز افزایش دهید.

ترجمه

How EOT Cranes Help In Increasing Productivity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

*

code

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید