یک نماینده مجلس خبر داد پنچ شنبه ها در سراسر ایران تعطیل می شود

مجتبی توانگر نماینده مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی درمورد نتایج نشست وزیر نیرو با اعضای کمیسیون انرژی توئیت زد.

او در توئیت خود در مورد برخی تصمیمات و پیشنهادات نوشته است.

پنچ شنبه ها در سراسر ایران تعطیل می شود

بر اساس تصمیم کمیسیون انرژی مجلس،تعطیلی پنجشنبه‌ها در سراسر کشور با هدف کاهش ⁧‫قطعی_برق‬⁩ اتفاق خواهد افتاد.

 

توئیت مجتبی توانگر :

به نوشته مجتبی توانگر، در این جلسه وزیر نیرو و معاونان وی در کمیسیون انرژی ⁧‫مجلس‬⁩، شرکت داشتندو  تصمیم‌گرفته شد ‌وزارتخانه‌هایی که دارای نیروگاه‌هایی هستند باید در اختیار وزارت‌نیرو قرار بگیرند.

همچنین ‌در این جلسه مقرر شد؛تولیدات بخش‌خصوصی در حوزه انرژی‌های ⁧‫تجدیدپذیر‬⁩ به مدار وارد شود.‌تمام وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها، ادارات، سازمان‌ها، نیروهای‌مسلح از ژنراتورها و دیزل‌های خودشان استفاده کنند.

‌توانگر در  توئیت خود نوشته است:کمیته‌ای مشترک از استانداران، سازمان برنامه و بودجه وادارات برق تشکیل شود و نسبت به خرید دیزل وژنراتور ‌اقدام کند تا مشکل تامین آب برای چاه‌های عمیق و تامین آب شرب حل شود.‌باید اولویت با مصرف داخلی باشد و احیانا اگر بتوانیم واردات نیز تسریع شود.

او  پیشنهادها را هم مطرح کرده است؛‌برخی از استان‌های جنوبی کشور بطور متوالی در چند هفته حتما تعطیلی داشته باشند و دولت حتما شهرهای قرمز کرونایی را تعطیل کند.‌

بر اساس تصمیم کمیسیون انرژی مجلس،تعطیلی پنجشنبه‌ها در سراسر کشور با هدف کاهش ⁧‫قطعی_برق‬⁩ اتفاق خواهد افتاد.‌تمام مشترکین پرمصرفی که بیش از 30 درصد غیرمتعارف افزایش مصرف داشته‌اند باید بررسی شوند.‌باید مراکز استخراج ⁧‫رمزارز‬⁩ های دارای مجوز نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

*

code

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید