مزایای جرثقیل EOT

صنايع و مشاغلي كه با محموله هاي سنگين سروكار دارند براي بالا بردن بار خود به جرثقيل نياز دارند. جرثقیل ها بارها را از کارخانه بلند کرده و روی کامیون هایی که آنها را به انبارها یا محل سفارش آنها منتقل می کنند ، بارگیری می کنند. آنها همچنین بارها را از یک قسمت کارخانه به قسمت دیگر انتقال میدهند. جرثقیل باید برای کسب و کار یا صنعت بسیار کارآمد باشد تا حداکثر نتیجه را بگیرد.

دو نوع جرثقیل EOT وجود دارد ، Under Running و Top Running. این جرثقیل ها در حال اجرا از ساختار سقف پشتیبانی می شوند و در فلنج پایین تیرهای باند اجرا می شوند. این نوع جرثقیل ها روش های جانبی عالی ، فضای بسته نزدیک را ارائه می دهند و در صورت امکان در باندهایی که از ساختمان موجود آویزان هستند پشتیبانی می شوند. پل جرثقیل Top Running در بالای ریل های نصب شده بر روی یک باند باند حرکت می کند که توسط ستون های ساختمان یا ستون های مخصوص مهندسی جرثقیل پشتیبانی می شود. این جرثقیل ها از حداقل فضای سر و حداکثر ارتفاع بالابر بهره می برند.

پوشش کف بیشتر

جرثقیل EOT دارای چرخهایی است که برخلاف انواع دیگر جرثقیلهایی که دارای بازو هستند ، بر روی ریل کار می کنند. ریل می تواند در طول ساختمان ساخته شود و بالابر می تواند در امتداد عرض ساختمان حرکت کند. این بدان معنی است که توانایی مسافت طولانی تر را دارد ، یعنی می تواند بار را در ابتدای سالن بلند کند و به انتها برساند. بسته به مسافتی که باید طی کنید می توانید یک ریل کوتاه یا بلندتر نصب کنید. داشتن ریل بلندتر نیاز به جرثقیل بیشتر را کاهش می دهد از این رو هزینه حمل و نقل و نیروی کار را کاهش می دهد.
حمل و نقل آسان و موثر

کار با جرثقیل آسان است ، اپراتورهای جرثقیل فقط به آموزش کوتاه نحوه کار با EOTcrane نیاز دارند. جرثقیل دارای یک قلاب محکم است که بار را به خوبی و با اطمینان نگه می دارد. این موارد باعث کاهش بارها می شود که ممکن است منجر به ریختن مایعات یا آسیب رساندن کالا به صنایع شود. همچنین ممکن است کارگران منجر به جراحات و یا حتی مرگ شوند.

مقرون به صرفه

هزینه جرثقیل eot کم و مقرون به صرفه برای بسیاری از شرکت ها است. جرثقیل از برق استفاده می کند که در مقایسه با موتور دیزلی سنگین که توسط جرثقیل استفاده می شود ، ارزان تر است. این همچنین بدان معنی است که دود سنگین مرتبط با ماشین آلات سنگین را منتشر نمی کند بنابراین آلودگی محیط زیست را کاهش می دهد. یک جرثقیل همچنین می تواند کار چندین جرثقیل معمولی را انجام دهد زیرا فاصله بیشتری را پوشش می دهد. این هزینه حمل و نقل صنعت و در نتیجه افزایش سود را کاهش می دهد.
جرثقیل EOT مانند سایر جرثقیل ها  خراب نمی شود. این هزینه تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد و طول عمر آن را افزایش می دهد. خرابی های مداوم همچنین منجر به خسارات گسترده ای می شود که به شدت بر عملکرد صنعت تأثیر می گذارد. کالاهای کمتری تولید می شود و مشتریان اعتماد به شرکت شما را از دست می دهند. کارگران گاه به گاه درصورتی که صنعت فعالیت نمی کند حقوق دریافت نمی کنند و برخی ممکن است به دنبال مشاغل دیگر باشند. خرید یک جرثقیل EOT یک صنعت را از چنین مشکلاتی جبران می کند.

امکانات:
قسمت جعبه بهینه سازی رایانه ای برای تیرآهن جرثقیل
کامیون انتهایی متحرک پیچشی ، ساخت و ساز تسمه جعبه جوش داده شده
چرخ های مسافرتی بسیار مقاوم در برابر سایش با خواص روانکاری
اتصالات بین تیر و کامیون های انتهایی ساخته شده برای تحمل دقیق ماشینکاری برای حداقل سایش
واگن برقی با طراحی کم سر با بالابر طناب ، ابعاد مخصوص قلاب مناسب برای خدمت به بیشترین سطح ممکن را ارائه می دهد
منبع تغذیه چرخ دستی از طریق کابل تخت با انعطاف پذیری بالا و هادی محافظ زمینی
آویز کنترلی برای حرکت جداگانه روی تیرآهن جرثقیل معلق ، با نمایشگر برای نظارت بر سیستم
اختیاری: کنترل از راه دور رادیو
پیش تصفیه اجزای فولادی برای محافظت بهینه ضد خوردگی همه قطعات
رنگ را به رنگ زرد طلایی ، درایوهای مسافرتی را با رنگ آبی لاجوردی ، روکش چرخ دستی را با رنگ آبی لاجوردی و خاکستری نقره ای رنگ کنید.
کیفیت سازگار با مزایای جرثقیل سقفی مسافرتی
کامیون نهایی با طراحی بهینه شده
تیرهای تیرآهن صلب یا تیرهای جعبه ای جوش داده شده برای توزیع مطلوب بار
بارها را می توان بلافاصله در مجاورت دیوار ساختمان با استفاده از انتهای تیرهای متناسب با نیازهای برنامه کنترل کرد
سکوی نگهداری
پیاده روی تمام طول روی یک یا هر دو تیر
سکوی نگهداری واگن برقی

ترجمه