سیستم تعلیق ویژه جرثقیل سقفی
نصب ساده و قابل اعتماد بر روی تیرهای تیرآهن I
راه حلی از سیستم مدولار برای حرکات بالابر کاملاً عمودی
برای بالابرهای زنجیره ای DC با بارهای تا 1250 کیلوگرم
حتی اگر آنها عمدتا در جرثقیل ها استفاده شوند ، از بالابرهای زنجیره ای فقط برای عملکردهای بلند کردن – بدون هیچ مسیر دیگری استفاده می شود. با تعلیق ثابت FS ، Demag اکنون دستگاهی به راحتی نصب شده برای اتصال سریع بالابرهای زنجیره ای DC به سرعت ، ایمن و ایمن برای حرکات کاملاً عمودی ارائه می دهد.

انگیزه این توسعه جدید ناشی از پرسش مشتری بود. مشتری نیازی به اتصال یک بالابر زنجیری به یک پل جرثقیل یا جرثقیل شیب دار نداشت ، اما می خواست آن را در یک موقعیت ثابت نصب کند. این شرط برآورده شد و Demag اکنون سیستم تعلیق ویژه تولید شده را به مجموعه محصولات سری خود اضافه كرده است.
سیستم تعلیق را می توان به سرعت ، به راحتی و ایمن با عناصر اتصال دهنده (گیره های KBK) که همراه تحویل است ، به یک تیر تیر I متصل کرد. متناوباً ، می توان آن را به سازه های فلزی یا سقف ها با مواد بست مناسب بست. تمام بالابرهای زنجیره ای Demag DC می توانند در اندازه های DC 1 تا DC 10 با ظرفیت بارگیری تا 1250 کیلوگرم استفاده شوند.

این گسترش به دامنه محصول به کاربران صنعتی این امکان را می دهد تا یک بالابر ساده و قابل اعتماد را برای حرکات کاملا عمودی – با کیفیت بالا و با اجزای درجه بالا از کیت ساخت جرثقیل Demag – به کار ببرند. این راه حل علیرغم نصب ثابت ، همه کاره است ، زیرا در صورت نیاز مجدد ، بالابر زنجیره ای با تلاش کم می تواند از موقعیت دیگری به حالت تعلیق درآید. از کاربردهای احتمالی بالابر زنجیره ای DC با سیستم تعلیق ثابت می توان به باز و بسته شدن اجزای نصب مانند درب کوره و همچنین برداشتن قطعات ماشین برای اهداف نگهداری اشاره کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

*

code

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید