خرید جرثقیل

خرید جرثقیل – فروش جرثقیل از تولید کننده ایمن افزار کران – خرید جرثقیل متناسب با کسب و کار

فهرست مطالب

خرید جرثقیل از شرکت ایمن افزار کران

خرید جرثقیل، می‌تواند در انجام امور کارگاهی و کارخانه و … کار را برای شما آسان تر کند. یکی از ماشین‌هایی که نبود آن، کارهای زیادی را عقب می‌اندازد، جرثقیل است. بسیاری از صنعت‌ها و کسب‌و‌کارها از جمله صنعت ساختمان‌سازی و حمل‌و‌نقل به شدت به جرثقیل وابسته هستند. تولید کننده‌های زیادی در ایران و خارج از کشور، وجود دارند که جرثقیل‌های مختلفی را تولید میکنند. شرکت جرثقیل ایمن‌افزار‌کران، یکی از آنها است و با افتخار در خدمت شماست. اگر قصد خرید جرثقیل دارید و به دنبال بهترین شرکت فروش جرثقیل در ایران میگردید، ما میتوانیم گزینه خوبی برای شما باشیم.

ما به عنوان یکی از بزرگترین تولید‌کنندگان جرثقیل در ایران و یکی از معروف‌ترین مراکز فروش جرثقیل، طبق جدیدترین استانداردها، اصول مکانیکی و ساخت سازه و ماشین‌سازی، انواع جرثقیل را تولید کرده و در اختیار شما قرار میدهیم. افزار کران طراحی و ساخت انواع جرثقیل را انجام می‌دهد و  شما با شرایط عالی میتوانید از طریق ما، اقدام به خرید جرثقیل کنید.


 

مرکز تولید و فروش جرثقیل، شرکت ایمن‌افزارکران

همانطور که دیده‌اید یا شنیده‌اید، جرثقیل در عصر حاضر در صنایع مختلف کاربرد زیادی دارد. به طوری که عملا بدون خرید جرثقیل، کار متوقف شده و یا در بهترین حالت ممکن، کار به شدت سخت، غیرهوشمندانه و به قول معروف لاکپشتی، انجام میشود. صنعت‌های بزرگ کمی را می‌توانید پیدا کنید که نیاز به حمل و جابجایی بارهای سنگین نداشته باشند. همچنین در تمامی پروژه‌های ساختمان سازی، عمرانی، باربری و بسیاری از صنعت‌های دیگر، از جرثقیل استفاده میشود. در واقع برای راه اندازی کسب و کار و انجام پروژه‌های مختلف که نیاز به جابه‌جایی مصالح، کالا، محصول و… است، قطعا کارفرما قبل از هر چیزی، باید برای خرید جرثقیل اقدام کند.

برای مثال، کارخانه‌های زیادی در سراسر جهان هستند که برای جابه‌جایی محصولاتشان مانند لوازم خانگی، لوازم برقی، سازه‌های صنعتی و حتی مصالحی مانند سنگ، سیمان و… از جرثقیل استفاده میکنند. در اداره گمرک، در صنعت باربری، صادرات و واردات، برای جابه‌جایی مرسوله و کانتینرهای بزرگ، بدون شک نیاز به جرثقیل است. جرثقیل‌هایی که در سازه‌های ساختمانی از آنها استفاده می‌شود، معمولا به صورت موقت نصب می‌شوند که  می‌توان آن‌ها را روی زمین یا روی وسایل نقلیه مخصوص هم نصب کرد.

خرید جرثقیل

با خرید جرثقیل از شرکت ایمن‌افزارکران، به کسب و کارتان سرعت زیادی بدهید

قطعا جابجایی مصالح، اجسام و وسیله‌های سنگین در کارخانه‌های مختلف یک کار روزانه و روتین وار است؛ مراحلی که بدون وجود جرثقیل واقعا چالش برانگیز، خطرناک، وقت گیر و  بسیار دشوار طی می‌شود. حال اگر شما قصد خرید جرثقیل دارید و میخواهید کسب و کار خود را گسترش بدهید، باید به مرحله حمل و نقل، جابه جایی و… سرعت زیادی ببخشید و اصولی پیش بروید، میتوانید روی تولید کننده و مرکز فروش جرثقیل ایمن افزار کران حساب کنید. ما نوین‌ترین و بهترین جرثقیل‌های روز دنیا را تولید و به فروش میرسانیم.

اگر قصد خرید جرثقیل سقفی، جرثقیل کارگاهی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و … دارید میتوانید روی کمک ما حساب کنید. امکان خرید جرثقیل‌ها در انواع مختلف وجود دارد.

اگر برای خرید جرثقیل، متناسب با نوع کار  و بودجه‌تان، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل ایمن افزار کران : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل ایمن افزار کران: 0216543508002165345422


 

قیمت جرثقیل چقدر است؟

قیمت جرثقیل بسته به نوع مکانیزم، طراحی، ظرفیت و … متفاوت است. بسته به نیاز و نوع کسب و کار، میزان تحمل مورد نیاز برای حمل مرسوله، کالا، اجسام، مصالح و…. و همچنین نوع سیستم کنترل، جرثقیل‌های متنوعی تولید میشود.  در قیمت جرثقیل‌ها تفاوت وجود دارد. برای اطلاع از قیمت جرثقیل صفر، قیمت جرثقیل سقفی، دروازه ای، بازویی و… با ما تماس بگیرید.


خرید جرثقیل متناسب با فضای کار، بودجه و صنعت

خرید جرثقیل‌ها از نوع سقفی  

خرید جرثقیل

جرثقیل سقفی برای جابه‌جا کردن  قطعات و وسایل در سالن‌ها و مکان‌های سقف دار استفاده می‌شود. این مدل جرثقیل‌ها بسیار پرفروش هستند چرا که در اندازه و ظرفیت‌های مختلفی تولید شده و برای کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، مراکز صنعتی کوچک و بزرگ کاربرد دارد. از دیگر دلایلی که فروش جرثقیل مدل سقفی را زیاد کرده میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

  • برای نگه داری جرثقیل سقفی هزینه کمی نیاز است.
  • جرثقیل سقفی را می‌توان در هر بخشی از محیط کارگاهی نصب کرد.
  • برای تعمیر جرثقیل‌های سقفی هزینه کمتری نیاز است.
  • جرثقیل سقفی باعث صرفه جویی در انرژی میشود.
  • بهترین گزینه برای جابه‌جا کردن قطعاتی است که وزن سنگینی دارند.
  • برای استفاده از جرثقیل سقفی نیازی به مهارت خاصی نبوده و خیلی راحت انجام می‌شود.
  • استفاده از جرثقیل سقفی نیاز به مهارت خاصی ندارد و استفاده از آن به‌راحتی امکان پذیر است.

این نوع جرثقیل دارای انواع دو پل، تک پل و دروازه‌ای است. برای خرید جرثقیل نوع سقفی، باید میزان ظرفیت و وزن محصولات، اجسام و کالاهایی که در طول روز میخواهید جابه جا کنید را بسنجید چرا که کاربرد این جرثقیل‌ها برای جابجایی بارها در وزن‌های متفاوت است.

شما برای اطلاعات بیشتر می‌توانید اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

خرید جرثقیل

اگر برای خرید جرثقیل متناسب با نوع کار خود، نیاز به مشاوره دارید، میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

خرید جرثقیل از نوع بازویی

جرثقیل بازویی پرکاربردترین جرثقیل است. این نوع ماشین، سازه‌ای است که در داخل سوله‌ها، کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، هر محیط صنعتی جهت جابه‌جایی و حمل و نقل آسان و انواع بار کارایی بسیاری دارد. از مزیت‌های اصلی جرثقیل‌های بازویی می‌توان به عدم اشغال فضای کاری زیاد اشاره کرد. این مدل جرثقیل را میتوانید همین حالا از وب سایت ایمن افزار کران تهیه نمایید. 

خرید جرثقیل از نوع دروازه‌ای

ساختار جرثقیل دروازه‌ای مشابه جرثقیل سقفی است. تنها تفاوت آن با جرثقیل‌های سقفی این است که مدل دروازه ای، دو ستون متصل به پل و کلگی  دارد که در طول مسیر به همراه آن‌ها حرکت می‌کند. در حال حاضر دو نوع جرثقیل دروازه ای تک پل و دوپل ساخته و به فروش میرسد.  برای خرید این مدل جرثقیل میتوانید از الان با شرایط عالی، اقدام کنید. 

مزیت‌های خرید جرثقیل از شرکت ایمن افزار کران

ما دقیقا طبق نیازتان و به ویژه بر اساس بودجه‌ای که برای خرید جرثقیل کنار گذاشته‌اید، بهترین جرثقیل را تولید کرده و به محل موردنظرتان ارسال میکنیم. از آنجایی که هر دستگاه به یک نفر اپراتور نیاز دارد، بنابراین برای آموزش کار با دستگاه، یک نفر به عنوان آموزش دهنده در قالب اپراتور، به صورت حضوری به محل ارسالی اعزام میشود و طی یک روز،  صفر تا صد کار با جرثقیل را به شما آموزش میدهد. شما هر مشکل و سوالی داشتید میتوانید همانجا به صورت حضوری با متخصصی که از سوی ما اعزام شده در میان بگذارید.
لازم به ذکر است که انواع جرثقیل که توسط  تیم مهندسی افزار کران ساخته میشود، دارای یک سال گارانتی بوده و شامل ۱۰ سال خدمات پس از فروش است. یعنی اگر طی ۱۰ سال جرثقیل خراب شد، میتوانید با ما تماس بگیرید؛ تا تیم مهندسی ایمن افزار کران به صورت رایگان جرثقیل را بازدید و تعمیر انواع جرثقیل را برای شما انجام دهد.
 

کلام آخر و کسب مشاوره رایگان برای خرید جرثقیل متناسب با صنعت و بودجه

در این مقاله سعی کردیم شما را برای خرید جرثقیل، با انواع جرثقیل آشنا کنیم. قطعا نمیتوان برای خرید هر چیزی بی‌گدار به آب زد. برای خرید کوچکترین وسیله هم باید از افراد باتجربه و کارشناسان مشورت گرفت. اکنون اگر قصد خرید جرثقیل را دارید، ما با افتخار شما را راهنمایی کرده و جهت تصمیم گیری هوشمندانه، به شما کمک میکنیم. افزار کران تولید کننده بهترین مدل‌های جرثقیل، جرثقیل‌های خود را با قیمت و شرایط عالی به فروش میرساند.

تلفن همراه شرکت و مرکز فروش جرثقیل ایمن افزار کران : 0919135483909123826467

تلفن ثابت شرکت فروش جرثقیل ایمن افزار کران: 0216543508002165345422