جرثقیل های تک پل تا 2000 کیلوگرم

سیستم جرثقیل سبک ماژولار Demag KBK برای ساختن راه حل های مناسب برای بلند کردن ، جابجایی و جابجایی اجزای سازنده مناسبترین سازه است. برنامه ریزان می توانند سیستم را کاملاً مطابق با فرایندهای کاری ، کالاهایی که باید حمل شوند و تقریباً در هر شرایط ساختمانی قابل تصور. از Demag KBK می توان به راحتی و به آسانی مفاهیم داخلی-انتهایی برای خطوط تولید کامل و مونتاژ ، کارگاه های ارگونومیک و منفرد ایجاد کرد.
جدیدترین موارد اضافه شده به مجموعه محصول شامل سیستم تعلیق جدید و محکم تر و چرخ دستی های بهبود یافته است. در آینده می توان از آنها برای جرثقیل های تک تیر KBK با ظرفیت بار تا 2000 کیلوگرم استفاده کرد. تاکنون ، الزامات موجود در این محدوده بار فقط با جرثقیل های دو تایی تأمین می شد. طراحی تک تیرچه مزیت تنظیمات جرثقیل سبک و جمع و جور را دارد.

استفاده کنندگان از جرثقیل جدید تک تیرچه در سیستم KBK می توانند از دو طریق در فضا صرفه جویی کنند ، زیرا اکنون یک واگن برقی دوتایی به جای دو کالسکه دوتایی که قبلاً به آن احتیاج داشتید و توسط یک میله بار متصل شده اند ، کافی است. این بدان معنی است که می توان ابعاد نزدیک شدن جرثقیل را به میزان قابل توجهی کاهش داد ، که همچنین استفاده بهتر از فضای موجود را فراهم می کند.

ابعاد کاهش یافته روش را می توان با جرثقیل های تک پایه از محدوده KBK Aluline نیز بدست آورد. جرثقیل تک تیر انداز KBK A22 در این سیستم اکنون با ظرفیت بار 2000 کیلوگرم قابل ارائه است. از آنجایی که سیستم جرثقیل سبک KBK به چندین جرثقیل اجازه می دهد تا از یک باند جرثقیل حرکت کنند ، برای جلوگیری از برخورد ، از چرخ دستی های جرثقیل دوتایی استفاده می شود. می توان یک طرح جمع و جورتر را برای واحد سفر متقابل اجرا کرد: واگن برقی منفرد جدید به ازای هر واحد ابعاد کمتر و در نتیجه استفاده بهتر از فضای موجود.
فاصله بیشتر بین سیستم تعلیق – انعطاف پذیری بیشتر
یکی دیگر از ویژگی های جدید در محدوده KBK Aluline سیستم تعلیق با ظرفیت بار بالاتر (تا 2400 کیلوگرم) برای بزرگترین بخش ریل باند جرثقیل A22 است. این امکان برنامه ریزی با KBK Aluline را به دو جهت افزایش می دهد: این سیستم همچنین می تواند با جرثقیل هایی که ظرفیت بارگیری تا 2 تن دارند و می توان آنها را در ارتباط با واگن برقی جدید با سهولت بیشتری اجرا کرد ، مورد استفاده قرار گیرد. در صورت عبور چندین جرثقیل در مسیر ، می توان مسافت بیشتری بین سیستم تعلیق را نیز در مسیر جرثقیل بدست آورد: این را می توان با یک نمونه خاص از چهار جرثقیل 500 کیلویی در یک باند جرثقیل مشاهده کرد: تاکنون ، حداکثر فاصله بین دو سیستم تعلیق اندازه گیری شده است 1.841 میلی متر به لطف سیستم تعلیق جدید ، این فاصله اکنون می تواند تا 3573 میلی متر افزایش یابد. این به برنامه ریزان امکان انعطاف بیشتر در مرحله پروژه را می دهد و کار نصب و همچنین هزینه های مونتاژ مربوطه می تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

این اجازه می دهد تا جرثقیل های دوتایی را با یک پل برجسته در ترکیب با یک خط رسانای داخلی برای حرکتهای طولانی با انرژی الکتریکی انتخاب کنید. این گسترش به کیت ساختاری در برنامه های KBK با فضای خالی محدود و مسیر بلندتر قرار دارد. در اینجا نیز مزایای استفاده بهینه از فضای موجود است. این طرح پل جرثقیل برجسته با حداکثر مسیر مفید قلاب برای سیستم KBul Aluline نیز موجود است.
محدودیت های مسیر سفر به راحتی نصب می شوند
و یک ویژگی جدید دیگر بر اصل مدولار Demag KBK تأکید دارد. به لطف محدودیت مسیر سفر که در هر موقعیتی قابل نصب است ، مالکان اکنون می توانند حرکتهای مسافرتی را به سرعت و به راحتی محدود کنند. در صورت لزوم ، این امکان را می دهد تا حرکت جرثقیل و واگن برقی – به طور موقت – محدود شود و عملکرد ایمن جرثقیل ها را می توان برای رفع نیازهای خاص بهبود بخشید.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/extended-demag-kbk-crane-construction-kit