نصب سریع ،  کارآمد و ظرفیت بار بالا: این موارد مورد نیاز صاحبان جرثقیل های سقفی در سراسر جهان است. به منظور دستیابی به پیشرفت های بیشتر احتمالی ، به ویژه برای مونتاژ و نصب ،  طیف جدیدی از جرثقیل های سقفی تک تیرآهن  را توسعه داده اند.

بر خلاف دامنه تاسیس شده EPKE ، تیر تیرآهن I نورد شده جرثقیل های EPKE-O بین واگن های انتهایی قرار نگرفته است ، اما در بالای واگن های انتهایی نصب شده است. این اصل طراحی با پل جرثقیل نصب شده در بالای کالسکه های انتهایی مزایای قابل توجهی برای مونتاژ و نصب مجموعه های جرثقیل دارد. بررسی و تراز بندی تیرآهن جرثقیل قبل و در حالی که در بالای واگنهای انتهایی که تازه ساخته شده اند پیچ ​​می شود ، می تواند خیلی راحت تر انجام شود – امکان صرفه جویی قابل توجهی از نظر زمان و هزینه. صفحه اتصال که مخصوص این نوع جرثقیل ها ساخته شده است ، فقط به یک اتصال پیچ و مهره ساده نیاز دارد. اتصالات مونتاژ برای تراز بندی مانند ابزار بازتابنده تراز نیازی به ابزار یا تجهیزات خاصی ندارند. این مزیت به دلیل یک کالسکه انتهایی جرثقیل جدید است که مخصوصاً از Demag DFW برای کاربردهای EPKE-O ساخته شده است. کالسکه انتهایی از مشخصات مقطعی سخت پیچشی ساخته شده و دارای ویژگی های روان کار است.

تجهیزات استاندارد مجهز به کالسکه های انتهایی جدید شامل واحدهای درایو  اثبات شده متشکل از یک موتور ZBL و بلوک های چرخ DRS و همچنین یک بسته جامع از ویژگی های ایمنی ، مانند محافظ خارج شدن از ریل خارج شده بر روی کالسکه انتهایی به صورت استاندارد است.
دامنه جدید  می تواند به عنوان یک جرثقیل کامل شامل پل جرثقیل و همچنین یک مجموعه جرثقیل عرضه شود ، که یک سازنده جرثقیل می تواند با استفاده از آن قطعات اضافه شده را به یک تیرآهن تهیه شده محلی اضافه کند تا یک جرثقیل کامل ایجاد کند. به لطف استفاده از مجموعه جرثقیل ، زمان تحویل قطع شده و حمل و نقل می تواند به طور قابل توجهی ساده شود. در عین حال ، کاربران از راه حل های جرثقیل کاملاً پیکربندی شده و مشخص با اجزای کاملاً منطبق بهره مند می شوند.

ابعاد دهانه دامنه جرثقیل سقفی جدید EPKE-O می تواند تا 17.8 متر متناسب با نیاز مشتری تنظیم شود. ظرفیت بار منطبق محدوده بالابر طناب جمع و جور DR-Com بارهای ترجیحی را با وزن 3.2 تن ، 5 تن و 10 تن پوشش می دهد. کل دامنه بالابر طناب DR-Pro برای ظرفیت بار متوسط ​​و استفاده از حداکثر ظرفیت بار EPKE-O 12.5 تن در دسترس است.

برای کنترل ها ، کاربر می تواند بین سیستم کنترل پردازنده هوشمند با شفافیت نصب بالا یا سیستم کنترل کنتاکتور معمولی یکی را انتخاب کند. سیستم های مختلفی به عنوان واحد کنترل در دسترس هستند – انتخاب دو طیف آویز کنترل و سیستم های کنترل رادیویی. اکنون دامنه جرثقیل های سقفی تک تیرچه  خود را جمع و جور کرده و می تواند یک راه حل ساده و کارآمد در اختیار کاربران جرثقیل قرار دهد که به راحتی می تواند هم در ساختارهای موجود و هم در سازه های جدید ساخته شده طبق Eurocode 3 نصب شود. در عین حال ، EPKE-O یک سرمایه گذاری مطمئن در آینده است ، زیرا این محدوده از قبل مطابق با الزامات استاندارد جدید طراحی DIN EN 13001 است که جایگزین محدوده قبلی استاندارد DIN 15018 تا 15020 می شود.
جرثقیل از کیت ساخت مدولار
به سازندگان جرثقیل مستقل و به کاربران نهایی این امکان را می دهد تا با مجموعه جرثقیل های از کیت ساخت و ساز” بسازند. جرثقیل را می توان به روش معمولی به عنوان یک جرثقیل سقفی مهندسی تک یا دو تسمه دارای بالابرهای یک یا دو نفره یا به عنوان یک جرثقیل معلق – از جمله واحد بالابر ، سیستم کنترل ، عناصر عامل و تجهیزات ایمنی مشخص کرد. تمام اجزا ، به جز پل جرثقیل ، به مشتری ، كه روبنای فولادی موجود در محل را به اتمام می رساند ، آزمایش ، از قبل مونتاژ و آماده آماده می شوند. این روش باعث صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل ، وقت و هزینه می شود – و کاربر اطمینان دارد که جرثقیل مجهز به اجزای اثبات شده کیفیت Demag را که انتظار دارد ، دریافت می کند.

جرثقیل سقفی EPKE-O
جرثقیل سقفی تک تیرچه EPKE-O جدید بر اساس محدوده جرثقیل های EPKE Universal ساخته شده است که مدل های مقادیر ورودی در محدوده محصولات جرثقیل Demag هستند. محدوده EPKE راه حل های مقرون به صرفه ای برای بلند کردن و انتقال بارهای با وزن حداکثر 12.5 تن برای ابعاد دهانه کوچکتر تا 17.8 متر ارائه می دهد. تیرچه جرثقیل ساخته شده از بخش های پروفیل فولادی نورد ، می تواند بسیار مقرون به صرفه تر ساخته شود و سریعتر از یک تیرچه مقطعی جعبه ای جوش داده شده تحویل داده شود. اجزای جرثقیل ، مانند طناب و بالابرهای زنجیری ، کالسکه های انتهایی و واحدهای محرکه همه از تولیدات خود ما هستند و عملکرد بالایی از ایمن و قابل اطمینان را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

*

code

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید