فناوری گاز توربین زیمنس جرثقیل های دماگ را در محل جدید خود در نزدیکی سن پترزبورگ برای تولید و سرویس دهی توربین های گازی بالای 60 مگاوات به کار  گرفت. . در محلی به ابعاد 25000 متر مربع ،  تاسیسات جرثقیل  از تمام مراحل تولید ، حمل و نگهداری توربین های گازی پشتیبانی می کند. توربین های گازی پیشرفته برای بازار رو به رشد روسیه و کشورهای مشترک المنافع (CIS) تولید می شوند.
زیمنس در حال سرمایه گذاری در تأسیسات جدید تولیدی خود در نزدیکی سن پترزبورگ است تا شبکه تولید جهانی خود را برای توربین های گازی گسترش دهد و به مشتریان نزدیکتر باشد.

راه حل سیستم برای فرآیندهای خاص صنعت
نصب جرثقیل به تمام قسمتهای تمام خطوط مونتاژ در تأسیسات جدید تولید محلی سرویس میدهد. آنها مسئولیت رسیدگی به بارهای سنگین را بر عهده خواهند داشت و اطمینان حاصل می کنند که ایستگاه های مونتاژ منفرد به طور دقیق سرویس می شوند و قطعات تا آخرین میلی متر قرار دارند. از آنجا که آنها به دو واحد بالابر مجهز شده اند ، جرثقیل ها همچنین قادر به چرخش ایمن اجزا مانند محفظه های توربین خواهند بود. تاسیسات جرثقیل همچنین اطمینان حاصل می کند که ایستگاه های مونتاژ جداگانه به هم متصل شده اند و برای نصب توربین های گازی کامل آماده برای حمل و نقل استفاده می شوند.
طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای خاص برنامه
سیستم یکپارچه لجستیک متشکل از هفت جرثقیل سقفی تحت کنترل با دو رادیو و چهار جرثقیل سفارشی دیواری است که به طور خاص برای کاربرد طراحی شده و در سه سطح جرثقیل حرکت می کنند. پنج جرثقیل فرایندی که دارای دهانه 27 متر و ظرفیت بار مختلف هستند در سطح بالایی کار می کنند. بزرگترین جرثقیل که به سه واحد بالابر مجهز است که دارای ظرفیت بار 250/150/16 تن هستند ، برای کار با اجزای بزرگ و انتقال توربین های گازی کامل استفاده می شود. دو نصب دیگر جرثقیل در سطح دوم کار می کنند و با استفاده از واحدهای بالابر 25 تنی خود به سرعت با مواد از ایستگاه های کاری استفاده می کنند. با استفاده از یک بالابر طناب 5 تنی اضافی ، این جرثقیل ها همچنین می توانند برای پشتیبانی از کار مونتاژ استفاده شوند.
در سطح ایستگاه کاری ، سه جرثقیل سقفی سفارشی  Demag EWKE که 10 متر پیشروی دارند برای جابجایی بارهای تا 3.2 تن نصب می شوند. چهارمین جرثقیل  دارای طرح دو تیر با مساحت 11 متر و مجهز به بالابرهای مسافرتی است که ظرفیت بارگذاری هر یک 5 تن است. به لطف جرثقیل های سفارشی سقفی که در امتداد دیواره خلیج کار می کنند ، فناوری توربین گازی زیمنس از جرثقیل های همه کاره که می تواند برای کارهای مونتاژ استفاده شود و شعاع عملکرد گسترده ای دارند ، بهره مند خواهد شد.
دامنه تحویل همچنین شامل خطوط منبع تغذیه به طول 430 متر است که برای منبع تغذیه قابل اعتماد به جرثقیل ها نصب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

*

code

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید