وینچ ها ، برقی یا دستی دستگاه هایی مشابه جرثقیل هستند اما برای بلند کردن بارهای سبک تر استفاده می شوند. در حالی که بدیهی است که وینچ های الکتریکی به طور الکتریکی کار می کنند ، از طرف دیگر وینچ های دستی با یک طناب فلزی ضخیم بسته می شوند و بار دیگر باید از انتهای دیگر بلند شود که برای بلند کردن مواد باید چرخانده شود. به عنوان پیشروترین تولیدکننده جرثقیل eot در احمدآباد ، می توان گفت که هر دو وینچ دستی و برقی به طور گسترده ای در صنایع کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند زیرا از اهمیت فوق العاده ای در صرفه جویی در وقت و تلاش برخوردار هستند.

همیشه بحث و استدلال بزرگی در مورد استفاده و اهمیت وینچ های برقی و دستی وجود داشته است که کدام یک بهتر است ، اما بگذارید به شما بگویم که استفاده کاملاً به نیازها و حتی گاهی به بودجه بستگی دارد. وینچ های دستی در مقایسه با برقی ها ارزان تر بوده و بر اساس نیاز صنعت خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت در ظرفیتهای بالابری
ظرفیت های بالابری یا وزنی به وضوح در وینچ های برقی و سالانه متفاوت است و در واقع یکی از مهمترین پارامترها در تصمیم گیری برای انتخاب یک صنعت است. وقتی نوبت به وینچ های برقی می رسد ، آنها می توانند وزنه های خود را تا 5000 کیلوگرم یا حتی گاهی بیشتر بردارند در حالی که وینچ های دستی فقط می توانند وزن ها را تا 500 کیلوگرم بردارند که تفاوت قابل توجهی بین دو دستگاه ایجاد می کند.

صنایع مختلف نیاز ، بودجه و فضای متفاوتی را برای هر دستگاهی که در محل کار خود نصب می کنند ، در نظر گرفته اند و آنها خواستار خودشان هستند. از آنجا که ماشین های الکتریکی از طریق برق کار می کنند ، بنابراین آنها برای استفاده از آنها به برق وابسته هستند در حالی که وینچ های دستی برای کار با آن فقط به شخصی که از نظر جسمی در دسترس است نیاز دارند. در حالی که در کار با وینچ دستی به تلاش فیزیکی زیادی نیاز است ، استفاده از آنهایی که برقی هستند بسیار آسان تر است و کارایی بالاتری دارند.

اثربخشی هزینه و کارآیی عملیاتی
برای صنایع کوچک یا مشاغل جدید ، بودجه همیشه محدودیت عمده است. آنها همیشه ماشین آلاتی می خواهند که در بودجه آنها جای داشته باشد در حالی که به نوعی می توانند در بهره وری و بهره وری سازش کنند. برای چنین صنایعی ، وینچ های دستی همیشه گزینه بهتری هستند زیرا همیشه ارزان ترند و به راحتی در بودجه قرار می گیرند

از طرف دیگر وینچ های برقی گران هستند و برای انواع صنایع مناسب نیستند. بهره وری و کارآیی آنها درجه یک است و تمام اهداف صنایعی را که در آن نصب شده اند کاملاً حل می کند. از آنجا که وینچ های برقی به طور قابل توجهی از تلاش های دستی می کاهند و باعث صرفه جویی در وقت کافی می شوند که بهره وری را چندین برابر افزایش می دهد ، هزینه بر و سنگین تر هستند.

بسیار مهم است که قبل از خرید هر نوع وینچ ، همه فاکتورها را در نظر داشته باشید و هنگامی که از تمام نیازهای خود اطمینان پیدا کردید و آنها را لیست کردید ، می توانید با تولید کننده تماس بگیرید .

ماده ای که در سیمهای طناب استفاده می شود
یکی از مهمترین عناصر در وینچ ها طناب مورد استفاده برای بلند کردن بارها است. بسیار مهم است که طناب ها از مواد با کیفیت بالا ساخته شده باشند تا هنگام بلند شدن بارهای سنگین ، ریزش نداشته و باعث آسیب دیدگی کارکنان زمین و شخصی که آن را کار می کند ، شود. طناب مورد استفاده در وینچ های الکتریکی نه تنها قدرت ، باید از خطرات الکتریکی در امان باشد که فقط در صورت ایجاد طناب از مواد با کیفیت بالا و عایق بندی صحیح امکان پذیر است. وقتی طناب ها به درستی پوشانده و عایق بندی شوند ، قطعاً از اپراتور در برابر حوادث الکتریکی محافظت می کند و در نتیجه باعث نجات جان با ارزش می شود.

وقتی نوبت به وینچ دستی می رسد ، عایق کاری لازم نیست زیرا دستگاه یا طناب در هنگام کار با برق تماس نمی گیرد و این دلیل آن است که هزینه کلی دستگاه در مقایسه با وینچ برقی بسیار ارزان تر است. اگرچه در ماشین های دستی عایق کاری لازم نیست ، اما نمی توان کیفیت طناب را نادیده گرفت و نادیده گرفت. از هر نوع دستگاهی که استفاده می کنید ، طناب باید از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار باشد تا از بروز حوادث و صدمات جلوگیری کند. مهم است که طناب از مقاومت کششی بالایی برخوردار باشد و در حین کار دستگاه از بین نرود. ظرفیت بار باید همیشه در نظر گرفته شود هر زمان که دستگاه کار می کند. اگر ماشین آلات را از تأمین کنندگان با کیفیت سفارش دهید ، دیگر نگران کیفیت طناب نخواهید بود.

ترجمه

Everything you wanted to know about Electric and Manual Winches

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید