Terex Material Handling موقعیت خود را به عنوان اصلی ترین تامین کننده سیستم های ذخیره سازی خودکار برای صنعت سیمان گسترش می دهد: این شرکت در حال تجهیز دو فروشگاه به جرثقیل های فرآیند Demag و کنترل کننده های ذخیره سازی است. راه اندازی دو فروشگاه جرثقیل در کلمبیا و مغولستان به طور کاملاً اتوماتیک

Lutz Dowy ، معاون فروش و مدیریت محصولات رئیس شرکت Terex Material Handling می گوید: ”با نصب خودکار جرثقیل ، ما راه حل های کاملی برای مدیریت منطقه ذخیره سازی در صنعت سیمان ارائه می دهیم. مشتریان ما از فناوری جرثقیل قوی بهره مند می شوند که با بالاترین در دسترس بودن ، مواد را در انبار قرار می دهد و از فرایندهای تولید محافظت می کند. ”

Terex Material Handling به نمایندگی از FL Smidth A / S ، یکی از تأمین کنندگان بزرگ ماشین آلات و سیستم های صنعت سیمان در جهان ، دو جرثقیل فرآوری Demag را برای ساخت و ساز جدید یک فروشگاه افزودنی در مغولستان تهیه می کند. دو تاسیسات جرثقیل مشابه با دهانه 15.5 متر در باند جرثقیل تقریباً حرکت می کنند. طول 78 متر جرثقیل های پروانه ای Demag مجهز به یک محفظه پوسته صدفی با قدرت 4 متر مربع ، مواد پایه را رس ، سنگ آهن ، ماسه و گچ در انبارها قرار می دهند که به طور صحیح براساس نوع مرتب شده اند. با وجود سیستم مدیریت فروشگاه که در حوزه تحویل نیز گنجانده شده است ، اپراتور قادر خواهد بود به طور مستقل از جرثقیل ها بصورت شبانه روزی استفاده کند.

به دنبال نوسازی یک فروشگاه کلینکر در کارخانه خود در Toluviejo ، کلمبیا ، تولید کننده Cementos Argos S.A از فناوری جرثقیل فرآیند Demag استفاده خواهد کرد. نصب جرثقیل ، محل نگهداری ، حمل و نقل ، مخلوط کردن و تهیه به موقع انواع کلینکر و مواد افزودنی را تضمین می کند. نصب جرثقیل نصب شده و کاملاً خودکار با ظرفیت بار 14 تن و دهانه 30 متر نیز از فناوری اسکنر برخوردار است. اسکنر نصب شده بر روی پل جرثقیل ، هر بار حرکت جرثقیل ، ارتفاع پر شدن مواد را در منطقه ذخیره سازی تقریباً 2900 متر مربع ثبت می کند. از این داده ها ، رایانه مدیریت فروشگاه یک مشخصات ارتفاع ایجاد می کند و گرفتن جرثقیل را دقیقاً بر روی نقاط انتقال به صورت صرفه جویی در زمان هدایت می کند. سطح پر شدن نیز با استفاده از فناوری اسکنر به طور دائم اندازه گیری می شود و از مدیریت فروشگاه شفاف اطمینان حاصل می شود.

منبع

https://www.demagcranes.com/en/company/news-press-releases/demag-process-cranes-automated-store-management

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس بگیرید